Lisek
Redaktor serwisu FCBarca.com
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
18 obserwujących
9 obserwowanych
Redaktor serwisu FCBarca.com
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeden z lepszych filmików na YT o naszym magiku. Geniusz to za mało
0
Doskonale wiemy, że Leo nigdzie się nie rusza. Kończy karierę albo w BCN, albo w Rosario. Tyle w temacie
0
I CSKA prowadzi ;D
0
to znaczek KMŚ................
0
Kto to pisał? Błędy aż rażą w oczy..
2
Offficial: Sergi Roberto has a thigh muscle injury and will be out for 7 to 10 days #fcblive
0
Chyba nie.. Miał znacznie dłużej odpoczywać z tego co pamiętam
0
Co z Roberto.....
0
Lewy nie bd nawet w trójce. Neymar zjada takiego Lewandowskiego na śniadanie i jeszcze dużo musi poćwiczyć by osiągnąć choćby poziom Aguero
3
Raczej wygra Bayer, ale zobaczymy ;)
0
Oby Masche i Verma
0
Słaba godzina, mogli 12 więcej Japońców by oglądało
3
Oficjalnie: El Clasico w sobotę 21 listopada o 18.15
6
Jeśli to prawda to byłaby świetna wiadomość
0
prawie 8 zł
0
w ogóle kiedy ostatni zdarzyło się aby piłkarz strzelił hattricka z karnych?
1
4 to powinien mieć sam Ney z karnych + Rakitić i Sandro. W sumie 6..
0
Sprawa Neya zajela sie najbardzej skorumpowana organizacja swiata FiFA. Niech oni zajma sie soba bo co drugi lada moment bd siedzial w pierdlu
0
Faktycznie. Mój błąd ;) Chylę głowe i proszę o wybaczenie ;)
1
Zgadza sie. Pierwszy mecz Barca zagra na wyjeździe już 28 października ze względu na KMŚ. Rewanż u siebie 2 grudnia
0
Barca, Za kulisami najlepszej drużyny świata i Barca. Życie, pasja, ludzie. Zwłaszcza ta druga miazga
1
Co za frajer to losouje. Nawet nie miesza ręką kulek. Z góry ustawka.. jaja czyste
1
Losowanie live:
http://www.sport.es/es/copa-del-rey/en-directo.shtml
20
Co nie zmienia faktu, że 29 maja takie pismo złożyli. Żadnej kasy już nie dostaną i niech się z tym pogodzą, bo tatuś Neya już 40 baniek zwinął ;)
33
Stylem prowadzenia piłki przypomina Messiego z czasów młodości i długich włosów ;D Ma chłopak talent niebywały, jeśli to wkorzysta będzie drugim Iniestą
2
Zanim TAS odpowie to będzie styczeń i wtedy swoją odpowiedź mogą wsadzić w cztery litery
7
Z Rayo będzie mógł grać
2
Za to dwa karne na waznych imprezach w rzutach karnych strzelił. Fenomeno.
1
Szczerze? Nikła. Kwestia do obsady 3. pozycji jest tylko niejasna. Albo Neymar albo Suarez. A pierwsza dwójka wiadomo, Messi i CR
0
nie dwa a 7, bo wczoraj poinformowało, że darmowy okres jest do 20 października