Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Eto'o9 R10 Czyli dzisiaj Real straci punkty
12
@wojopancer Bardziej chodzi, że może być zardzewiały po kontuzji, miejsca w tym sezonie nie ma szans zabrać. Zresztą patrząc na Szczęsnego to wątpię, że w przyszłym sezonie Niemiec go wygryzie, jak on od dawna to jest średniak
45
@fart Te dobre relacje to polegają na tym, że sprzedawaliśmy im zawodników za paczkę fajek, a sami braliśmy Griezmanna za 120 mln xd, potem oczywiście oddając go spowrotem po kosztach
21
Kiedy informuje pracowników, że będą robić 17 godzin zamiast 16 ale ze stawką jak za 14 godzin
https://streamable.com/q6xwst
36
Ernesto Valverde: Lepiej wygrać 1:0 niż przegrać 0:1.
0
@Veysel Narazie to obaj są w hierarchii niżej niż sprzątaczka Marysia
1
@Lucyffffer1922 Poniosło cię Lucyfer trochę z tym golem Fatiego
3
Ferran dobrze zrobił, celne strzały na kuponie same się nie nabijają, a wy się spokój tam
25
Lewandowskiego nie ma, Raphinhi nie ma, dzisiaj wyzywamy Yamala od gówniarzy samolubnych i Fatiego oczywiście od kalek
0
@FcPortoFan1999 Ile oglądasz w miesiącu meczów Ekstraklasy?
29
Flick co oszczędzał Fatiego kilka miesięcy, żeby chłopak był gotowy na najważniejszą fazę sezonu to jego
3
@macio_944 Obecnie moje wszystkie środki są przeznaczone do dalszej gry właśnie na pewniaki, pieniądz musi być w ruchu cały czas
8
" Pewniaczek" to zwrot o charakterze potocznym, który można przetłumaczyć jako "pewniak" lub "bez wątpienia". Oznacza to, że dana osoba lub rzecz jest niezawodna, daje gwarancję, że coś się wydarzy lub że dana osoba coś zrobi.
1
@Djorkaef98 Data założenia konta kwiecień 2025, pierwsza dyskusja, kontrowersyjny temat pod gorące, screen prywatnej rozmowy ze swoim partnerem.
* Troll to osoba, która w internetowych dyskusjach celowo i złośliwie zamieszcza kontrowersyjne, obraźliwe lub prowokacyjne treści, aby wywołać reakcje u innych użytkowników, często spór lub irytację.
25
Święta święta i po świętach, dobrze, że trochę flaszki zostało
1
@FcPortoFan1999 Ale dzisiaj Lech coś pograł, że dało się na to patrzeć. Oglądałem Legię z Jagiellonią to była męczarnia
6
No i Sousa uratował jutrzejsze świętowanie po świętach przy monopolu
https://zapodaj.net/images/e6e295f7491b6.jpg
6
Antony Złota Piłka 2025
8
@July_6_BcN Jak mamusie to tylko te gorące z mojej okolicy
3
@Stinger_ Lech wygra to ma tyle punktów co Raków
2
@maciar Spodziewaj się ciężkiej piłki, spowolnionego tempa, łzawiących oczów, jak na większości meczów w Ekstraklasie
20
Papież Franciszek ma 16 liter
Zmarł o godzinie 7:35
7+35+16=58
58-21=37
1
@KrwawiaceoczyVEB Przecież ze 4 miejscem też zagrają w LM xd
0
@KrwawiaceoczyVEB LE ważniejsza niż walka o 3 miejsce bez większego znaczenia
7
@heniusss Dokładnie taka xd
27
Dzisiaj świątecznie, Jowita się postarała i nawet mam z zupkę z ciepłą wodą, normalnie dostaje z zimną/letnią
https://zapodaj.net/images/e9db884d1bba6.jpg
0
@ranger3120 W sumie tam oni sobie mogą przegrywać ile chcą, ten sezon dawno stracony w lidze. Wszystkie siły na LE
22
@MesQueUnClub96 W dupie każdy ma te LGBT, niech se robią co chcą, ciągle się o nich gada jako temat zastępczy. Łatwiej jest gadać o takich mało ważnych rzeczach niż o realnych problemach Polski
63
Renta babci wpłynęła, kupon postawiony, teraz tylko czekać aż pieniądze się pomnożą i babcia dostanie bonusowe 20 złotych za udzielenie kapitału do gry
1
@Kgorecki2500 Nie kupuję tego tłumaczenia, możesz zrobić stos trupów ludzi, ale dzieci to już za mocne. Trzeba odróżniać grę od rzeczywistości, a KC2 to gra. Chociaż w sumie nie zwróciłem nawet specjalnie uwagi na brak dzieci w grze, ale jak widać to dalej temat tabu