40

Szkoda, ale i tak Barcelona zrobiła swoje, jak już odpadać to w takim stylu, tam nie było zesrania się, tylko pełna bijatyka, przegraliśmy, bo Inter założył kask i ochraniacze, a Flick powiedział, że w kutasie ma ten kask i podpali jeszcze sobie głowę benzyną, żeby było trudniej i za to go lubię.

Widziałem kilku użytkowników, którzy winę zwalali na słabe wykończenie Yamala, chyba was Bóg opuścił albo jesteście abstynentami. Yamal to jest jeb.. geniusz, jeszcze piwa nie może kupić a już jest w top 5 piłkarzy na świecie, jak on poprawi wykończenie to będzie terminatorem. On sobie kręcił tymi obrońcami Interu jak mój stary kręci moją matkę, że pójdzie do urzędu pracy, geniusz

Plus duży dla Erica Garcii, bo w tym sezonie urósł mocno, Inigo, Cubarsi, Garcia to są fachowcy. A Araujo to nie jest ten poziom mentalny, talent duży, ale co z tego jak głowy nie ma. Inigo to jest lider, walczak, tam gdzie brakuje wzrostu, szybkości to nadrobi sercem.

Araujo jest fizycznym potworem, ale mentalnym pajacem bez charakteru i znowu to pokazał. Idzie i macha tymi łapami co chwilę jakby miał jakiś tik, koncentracja to ma być na przeciwniku, tą rękę to niech sobie wsadzi w dupę, bo ostateczna decyzja należy do sędziego, a te rączki w górze jedyne na co mają wpływ to na mój poziom irytacji, jak widzę, że chłop zamiast biec do końca za rywalem, to on łapy w połowie akcji podnosi, kompromitacja i mimo wszystko wstyd dla Barcelony, że ktoś taki jest jednym z kapitanów. Ja tu wybaczę Martinowi, że się przewróci jak @Kessie po dwóch Reddsach czasami, bo wiem, że mu brakuje tej techniki, ale Araujo wybaczyć się nie da

3

@matirix20 Chłopie ligę odpuszczają, ale nie wygrali w PL 6 spotkań z rzędu, to na logikę w końcu muszą wygrać + kurs 4,50 połącz kropki i masz pewniaka, że też takie rzeczy trzeba tłumaczyć...

5

Jutro jest kurs 4,50 na United, stawiajcie co macie w portfelu

1

@marcin62 Fabuła i gra piękna, ale te poboczne zadania w ogóle mnie nie ciekawią, trochę zapychacz, też lecę główny wątek

0

@marcin62 Ja mam 15h nabite, w ile skończyłeś? Chociaż jak dla mnie i tak KC2 grą roku, Francuzi na drugim

7

@ObiektywnyGosc Może tak być, Lewandowski nosi bo to stare drewno i już mu ręka próchnieje

0

@konajoncek Rapha może dostać minuty jakieś, dużo ludzi zapomniało, że on dużo odpoczywał po tym zgrupowaniu reprezentacji, Flick go od tego czasu oszczędzał mocno. Tutaj bardziej trzeba dmuchać na Pedriego, Yamala

0

@4drian0 Ta La Liga to tak właśnie wygląda oprócz kilku wyjątków, dorzuć do tego 20 min leżenia na murawie i kłótni z sędziami co mecz

5

@Herato Wsadziłem siura do garnka z wodą po pierogach i wyszło mi, że Yamal to będzie zajebisty

10

@Pitinho Jesteś antypolakiem

2

@FcPortoFan1999 Feio to se może mówić po zwycięstwie, klasę ma tylko jak wygra, jak przegra to zachowuje się obrzydliwie, ma coś wspólnego z Realem

2

@mordini123 Przynajmniej dzisiaj nie można im zarzucić frajerskiej straty zwycięstwa, bo po prostu piłkarsko nie dojechali, oni jakieś akcje klepać zaczęli dopiero jak przegrywali

4

Ale kupienie mi piwa już popłaca

6

Wyzywanie innych użytkowników nie popłaca

6

Za dużo szarpią za te koszulki Pogoniarze, tam nie ma takiego mojego starego co by wziął piłkę pokręcił tymi pachołkami z Legii tylko jakieś drewna i stary Grosicki

16

@PIWOSZ89 Dupę podtarłeś chociaż?

1

@UriBoyka Jeszcze jak

5

Pogoń Szczecinn

2

@Cvzx Ciekawe ile piw dzisiaj wypije

2

@tristan87 No był irytujący w poprzednim sezonie i na początku tego

22

@tbas Takiego wejścia jak Yamal nie miał nikt, Messi dopiero do drużyny wchodził. Nie ma co gadać, porównując ich osiągnięcia w wieku 18 lat, to Yamal miażdży Messiego i każdego innego piłkarza. Messi w sezonie 2004/2005 według Transfermarkt ma rozegrane 240 minut w pierwszej drużynie, wtedy kończył 18 lat

2

@CriminalFCB 100 złotych do północy jak chcesz odzyskać konto

3

@FCB NA ZAWSZE! Tak, Pogoń będzie miała zagwarantowany start w pucharach

1

@Faro Bo tam się nikt nie nasuwa oczywisty, wtedy szansę Salaha wzrastają, tak samo myślę. No a Barcelona i PSG już będą miały faworytów u siebie jak wygrają

1

W sumie fajny mecz o Superpuchar Europy Manchester United vs FC Barcelony, przypomną się dwa piękne finały z nimi

5

@pride1899 Bo oni są przyzwyczajeni do tego, że murowanko i wygrana. Ich mecze są nudne. Dzięki ofensywnej grze Barcy ten mecz był najciekawszym co zobaczyli w tym sezonie i mają mylne wrażenie, że Inter tam był lepszy

4

@xVENUMx Pieniądz musi być w ruchu, niech czeka do końca. Jak wypłaci to ma małego.

Postawił ten kupon, bo uwierzył, postawił go, bo miał w sobie tą pasje, nadzieje, marzenia, pojawiło się parę stów i chcę z tego wszystkiego zrezygnować? Zrezygnować w imię czego? Dla kilku stów chce porzucić to wszystko w co wierzy, co kocha, co daje mu wolność? Naprawdę jest tak małym człowiekiem? Mam nadzieję, że nie jest.

Tydzień temu byłem na plus tysiąc złotych, Jowita powiedziała, że w końcu się do czegoś przydałem, ale mam z tym skończyć, zagrałem za te tysiąc złotych, jestem znowu na 0, Jowita mówi, że nie mamy na chleb, a ja dzisiaj gram za nasze ostatnie 100 złotych i wiesz jak ja się czuję? Czuję się zajebiście, nikt nie odbierze mi tej wolności a dzisiaj wracam na zwycięską ścieżkę

3

@Encore Tu już trzeba budować nową ekipę dla Doncicia, a nie tworzyć Los Angeles Lebron

9

@Criss18Barca Trututu, cieniasy to są, pół rezerwowy skład i pykamy ich na spokojnie

2

Żebyście wiedzieli co ja w życiu widziałem to byście widzieli co ja w życiu wiedziałem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?