Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Zarzygaliii całeeee boiskoooo
4
@TR3YWAY Część zasobów można by uratować szybkim zlizaniem z podłogi, byłoby ryzyko pokaleczenia ale czy to piwo byłoby tego warte? Oczywiście, że tak
3
@Cyzix za 45 minut już nie będzie co zerować
5
@Frimpong Jak ja mówię, że oficjalnie to oficjalnie, otwieram szampana
3
Czyli Lech mistrzem Polski oficjalnie
1
@partymaker Ten Pululu to nic nie gra od dawna, z karnych strzela tylko
1
@Matiasio Chyba twój stary
2
@MadafakinGuy Zara trzeba jakieś piwo wypić po piwie
0
@addept No ale prawda jest taka, że piłka nożna kobiet to niszowy sport i niewielu on interesuje. Są tu wzmianki o kobietach, ale jakiś większych artykułów, analiz nie ma co się spodziewać, bo to jest strona przede wszystkim o męskiej sekcji, nie wiem czego oczekujesz
3
@addept A komu to potrzebne?
1
@dzefrej234 Jak miałem 7 lat to robiłem na złomie, żeby trochę odłożyć na przyszłość, nie mierz wszystkich swoją miarą
11
@Criss18Barca Sezonowiec, do tego nasiąknięty Realem od kołyski, nie potrzebujemy tu takich
1
@Irmscher10 To debil i mitoman, nie szanuje nawet pamięci własnego syna, nie można wierzyć w żadne jego słowo
7
@partymaker W sumie najlepsze jest to, że tam nie ma za bardzo co rozwalać jeśli chodzi o sprzedaż, bo to skład giga przeciętny, co Conte z tego wyciągnął to nie mam pytań
2
To ten Antonio Conte co Milan nie chciał go brać, bo jest konfliktowy i wolał Fonsece?
15
Słaba ta debata
9
Kto komentuje debatę ten ma małego fiuta czas start
9
Co to za dwa pajace, wyłączam idę na piwo
6
@ViscaelBarca2007 Niekoniecznie, zaczął się gówno okres i zaraz będzie pierdyliand farmazonów wrzucanych, nie bój się Williams też złapie się jeszcze na 200 newsów. Najgorszy okres, trzeba czekać na oficjalki
13
@baryn Przypadkowi kibice pewnie tam nie idą, tylko kompletne debile, to nie ekipy kibicowskie, nazywajmy rzeczy po imieniu
5
@Bocheno1 ściągający z drogi do warsztatu stado potencjalnych pracowników, którzy zabiegają o posadę ( boi się, że go wygryzą)
https://streamable.com/x4ltbh
13
@Comentateiro "Niech rzuci we mnie kamieniem ten, kto przez chwile nie był gejem."
~ Comentateiro, gwiazda gejowskiego porno w latach 1956-1968, lider grupy "Czekoladowe Chłopaki". Siedmiokrotny lauret Złotego Dildo za lata 1958,1959,1960,1961,1963,1965,1958
7
@PatrychoO Nie no jest różnica, na X możesz wyzwać każdego od najgorszego ścierwa i nikt ci nic nie zrobi, tu Element może nas denerwować ale takiego chlewu nie ma
75
@MesQueUnClub96 Niby człowiek wie, że kolejny bait, ale jesteś tak wkur.. że i tak odpisuje na niego. Jesteś swego rodzaju fenomenem LR.
Taki troll klasy premium, nie dostaniesz bana, bo tak naprawdę można teoretycznie założyć, że naprawdę jesteś taki przegrywem życiowym, bo nikt tego nie udowodni
8
@VamosDeJong Tak
43
Jeśli zdobędę złotą piłkę drugi raz z rzędu to:
1.Usunę wszystkie reklamy ze strony
2. Odbiorę elementowi rolę moderatora i wprowadzę wolność słowa
3. Każdy użytkownik dostanie skrzynkę piwa, chyba, że jest abstynentem, to dostanie piwo zero lub jakiś napój, który sam sobie wybierze.
4. Przeciwnikom madryciaków obiecuje usunięcie madryciaków ze strony fcbarca.com. Madryciakom obiecuje, że będą lepiej traktowani na stronie fcbarca.com
5. Strona RealMadryt.pl zostanie usunięta
6. Zapewnie ochronę stronie przed tzw trollami, znikną oni całkowicie z naszej wspaniałej strony.
7. Zapewnie trollą większą swobodę na stronie, nie będą dostawali banów i będą mogli spokojnie tworzyć swoje treści.
8. Będzie żyło wam się lepiej, dziewczyny będą zwracać na was większą uwagę, szef da wam podwyżkę, komornik przestanie was nękać, będziecie wyżsi, chyba, że nie chcecie to nie będziecie wtedy
13
@Aragorn33 Widać, że jest już bardziej obyty w mediach i lepiej wypowiada swoje formułki, ale to dalej przygłup, który pokazuje, że PIS może wystawić jakiekolwiek dzbana i tak dostaną w pierwszej turze 30%. Patrzysz na niego i się zastanawiasz czy to jest realny kandydat na prezydenta czy bierzemy udział w komedio dramacie. Ten człowiek na początku mnie po prostu bawił, teraz jest lepiej przygotowany ale jego wypowiedzi to zwykłe lanie wody, tylko ładniej opakowane niż na początku.
Dobrze, że nie dopuszczam do stanu trzeźwości i patrzę na świat przez Perłę Export, bo myślę, że na trzeźwo mógłbym źle znieść tematy polityczne w naszym kraju. Głos na niego to tylko i wyłącznie głos przeciwko Trzaskowskiemu.
21
Mój stary miał przestać pić i znaleźć pracę, ale po wygraniu trofeum przez Tottenham już tylko on trzyma ten świat na swoich barkach.
Aby koniec świata nie nastąpił, to Lucjan Senior postanowił dalej walczyć i właśnie leży nieprzytomny po 22 piwie, jego poświęcenie zostanie zapamiętane na wieki
7
@Popitek12 Znając ciebie Popitek to polecam Young Leosia i Bambi, dodajesz do tego @Kessie i trzy Reddsy Malinowe na dwóch i macie niezapomnianą noc
18
@Faro Czyli mieliśmy go kisić tam gdzie przerasta skillem każdego gówniaka, zatrzymać jego rozwój, bo akurat mógł się okazać generacyjnym talentem (tak właśnie się stało) i przez to trzeba mu dać dobrą pensje.
Mam jedynie nadzieję, że nie wskoczy od razu do top 1, tylko będzie to rozwiązanie z głową, ale to co zaproponowałeś nie ma żadnego sensu