2

@Sysia11 Umówisz się ze mną jak zostanę prezydentem Polski?

17

@Kgorecki2500 Jak zwykle kampania zostaje sprowadzona do granic absurdu, zamiast rozmawiać o Polsce to skupiają się na jakiś pierdołach.

Wyczerpaliśmy tematy zastępcze w postaci LGBT i aborcji, więc pora na badania kandydatów z przygłupim uśmieszkiem, patrzcie jestem czysty, no to zajebiście

0

@Frimpong Mógłby się już pożegnać, swoje dla kadry zrobił, a my jesteśmy teraz na etapie lepienia z gówna co się da z trenerskim Dyzmą Panem Probierzem, który nawet w Ekstraklasie nic wielkiego nie osiągnął.

A tu wyjdzie jakiś Borek i będzie gadał swoje pierdoły, że Robert na Finlandię potrzebny, nieważne, że ma 37 lat i musi się zregenerować

9

@Danny Gaucho Nie wiem, szczerze to przestałem czytać po tym słowie ambi coś tam, chcesz się popisać, że szkoły skończyłeś jakieś, trudnych słów używasz, kiedyś byłeś inny

2

@FcPortoFan1999 A tego Diogo Costy Porto nie chce wymienić za Pene, Ter Stegena i skrzynkę Harnasia?

0

Ze względu na ochronę mojej prywatności nie powinniście czytać tego co teraz piszę w tym momencie. Każdy, kto przeczytał ten komentarz zostanie pozwany za złamanie ochrony mojej prywatności

9

@Hosh Wszędzie tego biednego @Kessie wyciągnięcie, musiał se jakoś dorobić do wypłaty

6

@VegetaPolska W Mielnie jak nasikałem na policjanta to dostałem mandat i mnie skopał jeszcze, a w Międzyzdrojach mandat i mnie zamknął na 24h ale nie kopał

6

@CLS63AMG Zawsze taki byłeś czy ten wypadek z 2022 roku cię tak zmienił?

1

@MOLESTA Jeden i drugi to cienias, po co się kłócić, który jest większym cieciem?

25

Chciałem rozegrać szachy 25D i nakłonić Elementa, żeby dał mi bana. Wtedy po dwóch dniach ogłosiłbym, że mam taką władzę na LR, że Element robi to co mu mówię.
https://zapodaj.net/plik-AFExlxbwHz

Niestety nie doceniłem go, też jest graczem, ale nie przewidział jednego, że zmienię taktykę. Element nie dał mi bana ponieważ czuje do mnie tak wielki respekt, że nawet po mojej osobistej prośbie nie skierował mnie na banicję, bo wie, że rządzę półświatkiem.

Co prawda teraz element może niby odpowiedzieć mi banem, ale wtedy nie ma pewności, że to nie była prowokacja z mojej strony i specjalnie nie napisałem tego posta, żeby właśnie doprowadzić do swojego bana. Co pokazałoby, że moderator nie reaguje bezpośrednio na moje polecenia, ale podstępem jestem w stanie zmusić go do wykonania mojego planu Szach-Mat

Ps. @Bocheno1 nie wiem skąd masz ten bimber i kto go robił, ale załatw więcej, czuję, że teraz używam 100% swojego mózgu, jestem nie do ogrania

4

@wpwelement Uważam że zasługuje na bana na 48 godzin, proszę rozpatrzyć mój wniosek, trochę przesadzam już

1

Ruben Amorim po zwycięstwie z Aston Villą:
https://streamable.com/clzge1

1

@lithotripter Nie no zakaz był do 01.04.2025, już mam luz

6

@sergio5 Miałem już odpuścić walkę o Sysie ale mnie znowu zmotywowałeś, dziękuję. Zaraz schowam jej zdjęcie do portfela

2

@fart Niby tak, ale jednak te desperackie zimowe okno gdzie wywalili ponad 200 baniek pokazało, że tam się ładnie posypało

4

Kochajmy się wszyscy

11

@RafiVeB A już było tak miło, to trzeba wrzucić coś o Nawrockim między zdaniami. Głupie pajace tylko się wyzywają nawzajem, zamiast skupić się na sobie to pierd.. o swoim konkurencie.

Ale by mi zaimponował polityk, który wychodzi i powie:
Rozmawiajmy o mnie, o mojej partii i o naszych planach na przyszłość, a nie o konkurentach

8

@michal26 To było wczoraj tak, że mój stary do nich mówi:
- Weźcie pierd.. tą politykę i idźcie na piwo

No i poszli

9

@FcPortoFan1999 Tak się składa, że Xavi też zdobył mistrzostwo xd

6

Bardzo lubiłem Bartka Mrozka, uważałem go za czołowego bramkarza ligi. Ale straciłem do niego całą sympatię i szacunek po tym co wczoraj zrobił. Obrzydliwe zachowanie i jak będzie dobra oferta to sprzedać jak najszybciej, brak mi słów po prostu obrzydliwe
https://streamable.com/8bd1ra">https://streamable.com/8bd1ra

0

@Sulimo Czemu przechajpowany? Buc jakich mało, ale jego osiągnięcia i cała droga z Rakowem robi wrażenie, wrócił i od razu podłączył się do walki o mistrza po raz kolejny

Mistrzostwo Polski: 2022/2023.
Mistrzostwo I ligi: 2018/2019.
Mistrzostwo II ligi: 2016/2017.
Wicemistrzostwo Polski: 2020/2021, 2021/2022.
Puchar Polski: 2020/2021, 2021/2022.
Finalista Pucharu Polski: 2022/2023.
Superpuchar Polski: 2021, 2022.

To jest człowiek, który stworzył ten Raków, mi to imponuje patrząc na ich całą drogę do Ekstraklasy

@Lucyffffer1922 Ja wiem, oczy krwawią od oglądania tego Rakowa, ale chodzi mi o to, że osiągnął z nimi naprawdę bardzo dużo i stworzył drużynę, która co roku gra o mistrza

2

@Toretto Nie wiem, może poszło o to, że Jarek miałby nad nim mniejszą kontrolę, Nawrocki to jest postać stworzona przez Kaczyńskiego. Trzeba było wystawić kogoś, kto będzie ich narzędziem

5

Marek Papszun:

Zabrakło jednego punktu. Będziemy teraz rozpatrywać, gdzie go zgubiliśmy. (…) Boli to, że w tych meczach kluczowych, z Pogonią i Jagiellonią, graliśmy w niedowadze, co było dla nas trudne, biorąc pod uwagę rangę przeciwnika. Dwa mecze z tych pięciu przegraliśmy w okolicznościach, gdzie sędzia popełnił duże błędy.

Moim zdaniem trener bardzo dobry, jednak to co zrobił z tym Rakowem przez te lata robi wrażenie, jak na polskie warunki TOP. Ale strasznie bucowaty, Raków na własne życzenie przegrał mistrza, z Jagiellonią to nie wiem gdzie on te błędy widział

5

@Matheu12 Pomijając poglądy i kto z jakiej jest partii, to każdy przy Nawrockim wypada dobrze. Takiego przygłupa to ja nie widziałem od dawna, trzeba było brać Tarczyńskiego.

Karol to nie wie co jest pięć, najpierw robił jakieś pompki i biegał i dopóki się nie odezwał to było dobrze

11

@Seledynowy Piwo to zawsze niezły ruch

1

Kiedyś po pijaku upadłem na głowę i mnie bolała tydzień a potem już minął tydzień i mnie mniej bolała. A potem minęły dwa tygodnie to mnie już w ogóle nie bolała, jaki z tego morał?
Lepiej nie upadać na głowę, bo ona potem boli

5

Element jednak zobaczył mój komentarz o Sysi i go usunął, nie doceniłem go

2

@Encore Ale po co ma szopkę robić jak Nawrocki, za to plus, bo ten świstek papieru nie ma znaczenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?