0

@MOLESTA Szopka z transferami Barcelony trwa od lat + jakieś wpisy, że Laporta z Deco zamówili pizze, bo siedzą w biurze, Romero robi cyrki i tak co okienko. Real w dopinaniu transferów jest na pewno szybszy, tak wiem, że my mamy problemy z rejestracjami. Ale cała otoczka wokół każdego transferu jest zabawna po prostu

0

@MOLESTA Jeden przykład Molesta, Huijsen w chwilę był klapnięty. Poza tym wiadomo, że o tych którym wygasa kontrakt będą pisać więcej niż o tych za których trzeba zapłacić

3

Real na najwyżej 2,3 newsy i zaraz ogłaszany transfer, koniec emocji.

My mamy 20 newsów, że Garcia powiedział tak, 5, że przebywa w Barcelonie ( mieszka tam), kilka nowinek o agentach, komu kibicował w dzieciństwie, motywacyjne wpisy o tym, że jego otoczenie jest pozytywnie nastawione, chociaż czasem jest nastawione negatywnie, nawet mi nie żal tego Realu

1

@Comentateiro Co ty dajesz dziadek

3

@BorzyKrzys Milan 2 lata temu:
Nie oddamy Maignana i Theo, chyba, że dacie 80mln od sztuki, to pomyślimy.

Milan dzisiaj:
Dajta Chelsea chociaż te 25 za Maignana, za Theo chcemy 30

0

@Jonyx Przecież to farsa i dziennikarzyny za 5 zł jeszcze podkręcają to gówno. Dopiero co było wczoraj info, że zawodnicy są wściekli, że dla Lewandowskiego ważniejszy jest pijar od drużyny, bo nagle przyjeżdża na pożegnanie Grosickiego, a miało go nie być. I rada drużyny złożona z Betoniarka i ekipy chcą, żeby Michael Probierz zabrał mu opaskę, to dzisiaj już jednak są wściekli na swoją wcześniejszą decyzję xd.

Każdy pisze to co mu akurat maszyna losująca wylosuje, na końcu Boras mówi że wszyscy są przegrani swoim przechlanym głosem i tak to jest

5

@ornung Już się prawie uruchomiłem jak napisałeś, że zjada Yamala, ale ogarnąłem, że masz konto z czerwca 2025

8

To nieźle jak Laporta woli wyrzucić 80 mln na Diaza zamiast 60 mln na Nico, brak mi słów

37

1 dzień picia alkoholu do zgonu dopóki element nie przestanie mi usuwać komentarzy na temat Ter Stegena

25

Nie zagram w piłkarskiej kadrze LR dopóki Element jest moderatorem tej strony

2

@comtedurgell A co mam sądzić, skan dowodu i PH premium normalnie śmiga dalej

5

@blakkudium W zamian Kessie nawet gałe zrobi całej kadrze United, od siebie dam 4% zniżki na opony

7

@blakkudium Błagam United zróbcie to

7

Mój stary wtedy mówi do Probierza:
- Zabierz mu Michał tą opaskę i to ogłaszaj od razu normalnie, jak mu się nie chce jeździć na tą kadrę to niech zawija wroty. Daj opaskę temu Zielowi, to go jeszcze bardziej zaboli, że ktoś taki mu ją odbiera

A potem mówi do Lewandowskiego:
- Pierd.. tą kadrę i tego patałacha Probierza, powiedz, że kończysz karierę w reprezentacji dopóki on trenuje. On cię nie szanuje, zabrał ci opaskę i dał jakiemuś Zielińskiemu śmiesznemu, a chwilę wcześniej co innego w ogóle mówił publicznie. Oni nie zasługują, żebyś tam grał.

No i obaj go posłuchali

8

@ZwyklyKibicBarcy04 Dwa zdania miały być

5

@Transu96 @Kessie Zagrasz w kadrze

30

@mmaciass Ja mam kasę i nie jestem bucem

16

Wiadomo, że tam z Lewandowskim jest jakieś drugie dno, bo jak Probierz najpierw mówi, że rozumie tą decyzję a chwilę później ogłasza przekazanie opaski Zielińskiemu, to coś jest nie halo.

Tak czy siak dla nas dobrze, Lewandowski skupi się na klubie, ta reprezentacja i tak jest do zaorania. Prezes to przygłupi Kulesza, co miał jedno zadanie, wziąć Papszuna i nawet to spier... i wziął swojego ziomka Probierza, który nawet na Ekstraklase już był za słaby xd.

Grają totalne gówno, chłop powołuje jakiś Dawidowiczów, w jaką stronę ta gra ma iść to pomysłu za bardzo nie ma i my się z każdą Mołdawią i innymi kelnerami męczymy. Nawet jak zagramy na Mistrzostwach to my tam z grupy nie wyjdziemy nawet. Jedyny zarzut można mieć, że Lewandowski mógł wybrać lepszy timing i wcześniej ogłosić, że kończy z kadrą, a tak to bardzo dobrze, że kończy granie w tej żałosnej reprezentacji

3

Jerzy Dudek - Olkowski - Glik - Dawidowicz - Tymi Puchacz
Zielu (C) - Janusz Gol - Ariel Borysiuk
Paweł Brożek - Dawid Janczyk - Skóraś

Trener- Michał Probierz feat Cezary Kulesza

Tak to widzę na następnym zgrupowaniu.
Probierz dostanie sprawdzonych ligowców, wrócimy do korzeni, do gry defensywnej, ale skutecznej. Fałszywa dziewiątka Janczyk zapewni kreatywność w drugiej linii, często będzie schodził po piłkę, będzie wymieniał się tą pozycją w trakcie meczu z Brożkiem,obaj są kreatywni i mobilni, szybkość zapewni młody Skóraś. Wszechstronny i podbudowany opaską Zielu da rozegranie, a Gol-Borysiuk dadzą nam wytchnienie w defensywie

5

@Kgorecki2500 Wrócimy silniejsi, pieniądz musi być w ruchu

16

@Roobo Pierd.. farmazony

4

Piotr Zieliński kapitan reprezentacji:
Przegraną z Portugalią się zapomni, zdjęcie z CR7 zostanie

2

Hiszpanię na kuponie mam

1

@Sulimo Assassina tam prawie nie ma, Ubisoft robi już ala RPG, tylko, że każda różni się od poprzedniej tylko widokami. Typowe średniaki, gdzie zadań pobocznych nie ma sensu robić, bo są identyczne, w Wieśku każde poboczne zadanie może zaciekawić, tam tego nie doświadczysz

5

Zdążyłem się napić lekko wytrzeźwieć i znowu pije a oni jeszcze grają tą małą piłeczką w tego tenisa, to jest chore

0

@Frimpong W dupie mam te skargi jak ja do 4 klasy podstawowej bym siedział i się zawijam ze szkoły, a w łeb by trochę wyrwał przez ten czas

8

@MateS Z Ter Stegenem, to bym go w ten głupi łeb strzelił

6

@Kgorecki2500 Dorosłość zaczyna się wtedy kiedy przestają pytać cię o dowód w Lewiatanie tylko same gówniarze podchodzą i pytają czy im kupisz browara

17

Pisałem na LR kiedy Bravo odchodził, że z tym Ter Stegenem w przyszłości będą kłopoty jak on takie rzeczy odwala, wtedy się ze mnie śmiali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?