Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Kessie Kto z Kessim zadziera ten roweru rano nie ma
14
@FabianekMrozek Ty Fabian jak coś napiszesz to ja nie wiem czy ty jesteś pijany czy taki na trzeźwo jesteś dziwny
7
@dariooo Patrzysz na wydatki City i już wiesz, że Everton dostanie -10 punktów za łamanie finansowego fair play
9
@ViscaelBarca2007 No ale on ci zawali mecz i nawet tego nie przyzna tylko będzie palił głupa, do tego jego idiotyczna maniera, że teraz przy każdej akcji podnosi rękę w górę sygnalizując spalonego, przecież to farsa jakaś
18
@macio_944 Znaczy ja tutaj nie będę go obrażał, bo to jest nasz zawodnik, miał swój czas kiedyś, ale trzeba przyznać, że jest ch**owy i powinien odejść
1
@Transu96 To jak już wyjechałeś za bramę i gwarancja się skończyła, to mogę ci szczerze napisać co sądzę o twoim wyborze. Jak się cofniesz spowrotem to coś wybierzemy lepszego
7
@Transu96 Te opony to chyba ze śmietnika wziąłeś, co to za syf, jeszcze najtańsze kołpaki za 10 złotych, a pod nimi stalówki zajechane, zamiast jakieś alusy porządne kupić
39
Mój tata, on już wtedy wiedział
https://zapodaj.net/images/87a4411c9bafb.jpg
2
@Popitek12 Ty kiedyś chciałeś się wysrać i mi osraleś klatkę schodową
3
@FcPortoFan1999 Ja nie wierzę, że Skorża porzuci Urawe, żeby pchać się do tego syfu. Tam już ma renomę wyrobioną, klub w którym go szanują. A już w przeszłości odrzucał reprezentacje, wtedy kiedy była w lepszej pozycji niż dzisiaj
3
@Colon @AFA kto jeszcze z takich kojarzonych użytkowników opuścił pola La Ramblowskie?
1
Chociaż te mistrzostwa u21 to zawsze jakiś czwarty sort zawodników, patrzę na te nazwiska we Francji to jakieś tam bambuski randomowe, skład osiedlowy bym wystawił to byście prędzej kojarzyli niż ich
12
@Kgorecki2500 Kiedyś byłem ostrożniejszy w konwersacji z tobą, trochę się zmieniło przez te lata, ten dzień w którym podałeś mi piwo jak leżałem pod Orlenem wniósł naszą relację na nowy poziom.
https://zapodaj.net/images/ff04fcbd9c6db.jpg
34
Barcelona może jeszcze pozyskać kilku graczy, może również kogoś sprzedać, a zdarzyć może się nawet wypożyczenie zawodnika. Wszystko rozstrzygnie się do końca okienka transferowego.
[ Lucek24Info] (0,7)
0
@kanver_ Zacznijmy od tego, że po uj on ma iść do śmiesznego United, wątpię, że chciałby takiego transferu.
Poza tym to pewnie kolejny wysryw dziennikarzy, paskudne są te śmieszne newsy
22
@Stinger_ Klasa, trzeba się doceniać
6
@Rastafarnianin Ale on do mnie dzwonił a nie do ciebie, po co odbierasz?
41
@Comentateiro @Kessie @Bocheno1
W czwartek w Boże ciało normalnie robimy ale za to macie 90% dniówki
3
@Kgorecki2500 Nie wiem jak możesz spojrzeć w lustro po czymś takim
6
@Kondziubarca No dwie godziny temu był planem A, ale już jest planem B, tak to jest przy tych ściekowych plotkach co roku
1
@Sysia11Wtedy trzeba mu zapłacić wszystkie pieniądze z kontraktu z góry, a to byłoby bez sensu, trzeba mu powiedzieć, że będzie trójką, to może odejdzie jak ma jakieś ambicje sportowe jeszcze
2
@zodiak_10 Kolejny zaginiony po @AFA łączy ich fakt, że mają po 15iq, są młodymi mężczyznami, fani Argentyny, każdy z nich choć raz spał z @Kessie po Reddsie malinowym.
Rysuje się nam pewien wzór, czy możemy mówić już o seryjnym porywaczu na LR?
21
@NeroTFP1 A ja ciebie nawet lubiłem, wychodzi po latach z kim ma się doczynienia
17
@Filipem Byłaby klasa, Leao to jeździec bez głowy trochę, ale kto jak nie Flick może z niego wyciągnąć maksa? Do tego pozbywamy się zgniłego jabłka.
Chociaż to pewnie plotka jak uj, ale pomarzyć można
3
Komentarz usunięty
24
@GeneralXavi Identyczny dzień miałem oprócz śniadania, roweru, lekkiego obiadu i grillowania na działce ze znajomymi
12
@Adran360 Dokładnie to samo zrobiłbym z Panem Mateuszem Borkiem
13
@Kessie Daj znać jak ci ten biznes idzie, całe oszczędności 650zł wydałeś, ale chociaż się dorobisz jeszcze poza pracą u mnie, zawsze w ciebie wierzę pamiętaj
https://zapodaj.net/images/470944c29573a.jpg
2
@blakkudium @Kessie Wisisz mu piwo za te zdjęcia
1
@michaleu @blakkudium Pokaż mi zdjęcie bicepsów Simeone, bo nie chce mi się włączać meczu a chce zobaczyć