4

@Hshdhrhdh Liga Narodów i KMŚ to są dla mnie dalej turnieje drugiej kategorii, KMŚ może być ważniejsza od LM tylko dla fanatyków Realu po tym sezonie

8

@MichalZZZ Nie no bez jaj, po LM niestety Bombele z iq buta zgarnia luźno balona

26

Element mi wszedł usunął komentarz i poszedł dalej spać

49

Chciałbym dzisiejszej nocy być PSG a Sysia byłaby moim Interem

1

@kstyko Znasz Kounde?

14

@Kessie @Bocheno1 @Comentateiro
Wypłaty wstrzymane, jestem w delegacji, proszę do mnie nie dzwonić

2

@Inter Mediolan Ogarnij się do uja 200zł na ciebie poszło

8

@Katalończyk 99 Zapomnij o Jowicie i żyj swoim życiem, nie miałeś ze mną szans

3

@Adran360 Przecież to jest pierwszy raz od dawna, gdzie trochę przystopowali z wydawaniem, tak to szło hajsu jak lodu

0

@FCBparasiempre To daj dwie dychy na piwo tata

1

@FCBparasiempre Tylko Inter synu

12

Wchodzisz w fc @Kessie.com a tam La Rambla

9

@Kessie 2 Redds Malinowy pękł, nie wiem czy skończy się banem, wpier.. od kogoś na ulicy, leżeniem pod Lewiatanem czy może wszystkim na raz, ale dobrze się to się na pewno nie skończy dla ciebie

1

@Kamiloza91 Oczywiście, że nie, wtedy tak naprawdę to się wyrówna wszystko i będzie dużo możliwości. A jak wygra PSG no to moim zdaniem balon dla Bombele, co będzie jakąś katastrofą, więc Inter musi to wziąć.

Jest sentyment do Enrique, ale on nie przeważy nad niechęcią do tego PSG, które nam co rusz podbiera zawodników. Bombele to nie ta skala co strata Neymara, Messiego, ale też duży pstryczek w nos dla nas, że wtedy kiedy coś zaczął grać to zaraz odszedł do szejków

7

@gumaz Mówili, że jestem jaki ebniety i nikt mnie nie szanował, ale po wielu latach ciężkiej pracy zdobyłem Złotą Piłkę

1

@FcPortoFan1999 Pieniądz musi być w ruchu, tak zawsze mawiał mój wujek, który obecnie odsiaduje wyrok w więzieniu za brak spłaty kredytów, alimentów i innych zobowiązań finansowych

9

200 złotych na Inter, bo jest moja logika taka, że 50% szans albo wygram albo nie, a kurs ponad 3, jak przegram to odejme z wypłat i wyjdę na swoje

1

@FcPortoFan1999 Costy za 25 milionów nie kupisz, Garcia jest grzany przez tą cenę. Dzisiaj za byle siurka wołają 40 mln w górę, dlatego trzeba szukać takich okazji jak Joan

3

@LeoMessiiBarcaPepa Jak przyjdzie do Barcelony to dobry, jak pójdzie do PL to szkoda gadać, zwykły średniak

3

@Coutinho007 Za dużo jest oszołomów w środowisku Barcelony jak ten Romero, robią z okienka taki cyrk, że aż na wymioty się zbiera. Real wchodzi bierze Arnolda, Huijsena i tak to powinno u nas wyglądać.

Przy Huijsenie to ja widziałem z jakieś dwa newsy i zaraz była oficjalka, a u nas to się to kręci jak gówno @Kessie w kiblu, 1000 newsów jeden przeczy drugiemu

0

@svensonFCB Giorgio Żubrani

2

@TR3YWAY Tu ma działać psychika, widzi, że jest zabezpieczone to nie odważy się otworzyć

0

@Borneo Plan B to jest jebnąć więcej bramek niż rywal i w większości meczów się to udawało

13

@wpwelement Wyzywam cię na honorowy pojedynek o władzę na LR. Bez sprzętu, bez limitu czasowego, tylko ja, @Kessie , @Bocheno1 , @Comentateiro vs ty

29

Ja bym odwołał ten finał LM

5

@shinthps Nie można wspominać o ludziach, którzy usunęli konto

29

Gadka coś siadła to trzeba się napić, zdrowie pięknych pań, może kiedyś założą tu konto

0

@Popitek12 Jak odszedł

7

Żaden z kandydatów na prezydenta nie zgłosił się do mnie i nie zaproponował choćby symbolicznej skrzynki piwa za moje poparcia. Jestem ważną postacią w Sosnowcu, a mimo to żaden się nie pofatygował.

Z tego też powodu nie zagłosuje na nikogo z tej dwójki. Sytuacja ta jest sytuacją oficjalną a decyzja ta którą podjąłem jest decyzyjna całkowicie. Chyba, że jest tutaj wśród was wysłannik Rafała lub Karola, ktoś kto w geście dobrej woli zasponsoruje mi skrzynkę piwa w zamian za poparcie, wtedy sytuacja może się zmienić

1

@Doren01 Ty nie pracowałeś u mnie, Jacuś, to ty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?