Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mmaciass W Bilbao tak mają, pamiętam jakie dymy były lata temu jak Fernando Llorente odchodził z Herrerą chyba było podobnie. Są skazani na Basków przez swoją politykę, kasę mają, więc zrobią wszystko żeby zatrzymać swoje gwiazdy
21
@Eto'o9 R10 On jest na takim etapie kariery, że nie ma opcji mu dać mniej, patrząc ile chce dać mu Bilbao i ile mogą dać inni. Nie podoba to mi się to, że śmieszny Araujo ma podobną pensje xd
9
@4drian0 A skąd masz info o jego wielkim ego? To, że chce zrobić krok naprzód o nim raczej nie świadczy
10
@Filipem Dobrze, że skończyłem tylko 4 klasy podstawówki, co to za pajacerka
0
Kobieca reprezentacja Szwajcarii przegrała aż 1:7 z piętnastoletnimi juniorami FC Luzern. Wydawana w tym kraju gazeta "Blick" informuje, że przebieg meczu usiłowano utrzymać w tajemnicy, jednak nie udało się to za sprawą jednego z jego uczestników
0
@Starrk Wiele lat robił ponad stan, ale no patrząc na kadrę to mają mieć top 3 i top 3 mają, bo też nie przesadzajmy, że mają jakąś słabą kadrę. Kasy też mają trochę, w ostatnich latach potrafili wyłożyć 120 mln na Felixa, ostatnio Alvarez chyba 90.
Warunki tam ma dobre, nie jest to PSG, ale jak o kogoś poprosi to są w stanie wyłożyć dużą kasę, odejść kluczowych zawodników też nie ma tylu co kiedyś
34
@Bocheno1 Co ty robisz chłopaku
https://zapodaj.net/images/8e7b0b0b9f050.png
1
@Eto'o9 R10 Przy taktyce Flicka potrzebujemy tytanów w obronie na bokach, czyli takich ludzi jak Kounde. Cancelo fajnie wyglądał jak się pokazywał w ofensywie, ale w obronie jest za słaby dla nas
30
Top 5 moich komentarzy, zrobiłem sobie taki swój ranking tych ulubionych, które zapadły mi w pamięci i lubię je sobie czasem odpalić po czasie
https://zapodaj.net/images/368d6a9ac234d.png
1
@Katalończyk 99 Fizycznie mocniejszy Araujo, ale co z tego jak ma 20 IQ piłkarskiego
13
Dobra koniec wyzwania, ostatni kur.. raz coś takiego wymyśliłem
https://zapodaj.net/images/150bd194a43af.jpg
24
Dobra od teraz do północy będę zamieszczał tylko merytoryczne komentarze jeśli jakiś wymyślę. Koniec z głupimi żartami, czas oddać szacunek stronie fcbarca.com
8
@Gronek Fałszywy jesteś, mieliśmy mieć luz, oddałem ci połowę z tych 10 tysięcy
23
@AlexDark00 Przepraszam, ale obaj wiemy, że nie da się z tobą merytorycznie rozmawiać o Lewandowskim, więc nie chciałem tracić czasu na wypisywanie argumentów za Robertem. Lepiej po prostu napisać o twojej przypadłości umysłowej
7
Komentarz usunięty
23
@PIWOSZ89 Jak obrzezany jestem
6
W gorących mamy namiastkę dawnych walk Ambasady Argentyny z resztą świata, nie jest to co prawda ten sam vibe co w latach prime 2021-2022, ale i tak miło powspominać
12
@Luciano99 Skończyłem
12
@Szczygiel06 Zara se zwale
29
Jowita do mnie mówi, że jestem alkoholikiem i nie wytrzymam nawet godziny bez alkoholu. To 25 minut przetrzymałem ale potem se myślę, że ona podstępem chce mnie wziąć i ja się nie dam i otwieram piwo. Nie będzie ze mną żadnych szachów 5D grać
4
@Bocheno1 Przydało mu się te 30 ukradzionych telefonów, żeby z każdego na siebie zagłosować
8
@Comentateiro Ja pamiętam, ale dziwię się, że ty pamiętasz
5
@Herato Nie wiem, propsować kogoś kto dostał 10:0 to trochę śmieszne, przyjechali po wpier.. i go dostają, czy to będzie 10 czy 14 do 0 to już detale.
Też jak już mają to prowadzenie 6:0, 7:0, to mają w głowie, że zaraz znowu trzeba grać, można zluzować i poklepać
2
@gumaz Nie wszystko, rower, który wczoraj zaj.. jest biały
1
@BorzyKrzys Przegrywać też trzeba umieć, przegiąłeś wczoraj pałę jak wyjąłeś alkomat i kazałeś dmuchać @Kessie , a potem napisałeś odwołanie do woźnego Wiesia
5
@RoberDzik Chyba pomyliłeś odwagę z odważnikiem kolego
22
Według doniesień wielu mediów szansę na przyjście Nico Willimasa do Barcelony wynoszą dokładnie 50% ( albo przyjdzie albo nie)
(Lucek24Info) tier (0,7l)
1
@TR3YWAY Co można powiedzieć, ustawiła się zajebiście, ale wrzucając takie posty robi z siebie debila
16
@Ghostface "Alkoholizm to choroba", nie wiem co za idiota to wymyślił, ale często to słyszę
16
@Kessie Ale, że tam dodajesz do niego soku malinowego to już się nie przyznasz publicznie