1

@bartekvisca Napisałbym ci coś, ale nie będę ryzykował bana na takiego kogoś jak ty

3

@DonCarletto Beka z Arsenalu wieczna, ale no to co robi Chelsea, United to jest patologia i to, że po drodze wpadnie jakiś puchar gorszego sortu tego nie zmienia. Z City jest podobnie, tylko różnica między nimi jest taka, że oni faktycznie z tych gigantycznych pieniędzy robią użytek i są na topie

18

Aubameyang wolnym agentem, Lewandowski w strachu, @AlexDark00 pośrednikiem Barcelony przy negocjacjach. Myślicie, że Robert honorowo odejdzie czy będzie blokował transfer jak Ter Stegen, wiedząc, że nie ma szans na grę?

7

@D10SLEO Z tych największych klubów w Anglii to Liverpool i Arsenal dosyć zgrabnie zarządzają tymi zespołami jeśli chodzi o wydatki.

Chelsea i United przetapia co okienko wielki hajs i tak grają gówno. A City faktycznie jest topem, ale jak przyszedł gorszy czas to Guardiola sobie w zimie wydał 200 baniek i tak się żyje. Zresztą mamy początek lipca, to już mają wydane następne 130 baniek a zarobku na transferach 20 milionów

2

@MOLESTA Dlatego napisałem, że mogłoby być wprowadzone ograniczenie i wchodzisz od 16 lat, to nie jest Korea Północna, żeby blokować ludziom dostęp do informacji

32

@MOLESTA Kto ma zryty beret ten będzie miał zryty, jak już to jakieś ograniczenie, że wchodzisz od 16 lat

9

@Eklerek Absurdalnie dobre pieniądze, Fredi Kamionka to jest chyba cieciem na garnuszku mamy i jeszcze do pracy nie poszedł, jak pisze takie rzeczy

26

@Sysia11 Wręcze ci mandacik za przekroczenie piękności

1

@clyde Wypijecie razem te dziewczęce piwo i się pogodzicie

3

@Kgorecki2500 Żebyś nie pił jakiegoś piwa dla dziewczyn smakowego, co miało 4% to byśmy byli kolegami nawet

4

@Safrani Pan Bóg by inaczej świat stworzył jakby miało być inaczej, a jak tak jest to znaczy, że tak ma być

11

@mr Barca U mnie mówili:
- Leć po piwo zanim sklep zamkną

20

@DragonxNF Elementowi zabrakło herbaty, żeby go popić

7

Lucjan Senior nie dogadał się z PZPN i nie zostanie nowym selekcjonerem. Głównym powodem takiej decyzji jest widoczny brak profesjonalizmu w sztabie Kuleszy oraz przyjęcie przez Lucjana innej, bardziej atrakcyjnej oferty pracy.
(Lucek24Info) (Tier 0,7l)

Link do oferty, która przebiła Kuleszę

https://zapodaj.net/images/21fd0fe179edd.jpg

7

Luis Diaz wczoraj nie stawiał warunków w sprawie rejestracji, al dzisiaj jednak stawia warunki w sprawie rejestracji

2

2

@Kgorecki2500 Przeszedłeś już te Clair Obscur Expedition 33? I czy jesteś już w stanie przyznać, że jest to druga najlepsza gra w 2025 po Kingdom Come 2?

1

@Walpiano Poznali czy nie tam jest taki problem, że tam każdy gra gówno xd. Dopiero po zmianie klubu coś zaczynają grać chłopy, jak mają do tego dobre warunki

9

@kubix05 Jak kur.. urlop, masz wrzucać te posty, mnie twój urlop nie obchodzi

3

@Criss18Barca Ile masz renty?

9

@Criss18Barca Karma wraca za to jak zgłosiłeś mój post i musiałeś mi o tym napisać, że zniknął.
# @Kessie nocny moderator ma głos
# @wpwelement reaguje na konfidentów

28

Zgrabne przejście z gówno newsów o Williamsie do gówno newsów o Diazie

8

@Comentateiro Już chyba powoli schodzi ten bimber od ciebie z nas, ale takie już mieliśmy fazy z @Luciano99 że głowa mała. Teraz spokojnie zajdziem na Orlena i dobitka na pogodzenie. Bo trochę zesmy się pokłócili i limo jeden drugiemu nabił ale będzie na zgodę 0,7l zaraz

8

@Luciano99 Nie oznaczaj mnie przy takich pierdołach xd

5

@Popitek12 @Luciano99 się pytaj

5

@Luciano99 Nie wiem, mi się to nie podoba szczerze mówiąc, w złą stronę to zmierza ale może masz rację, że trochę przesadzam z tymi osądami, czas pokaże

5

@Luciano99 Zagrał genialny sezon, gdzie nawet nie skończył jeszcze 18 lat a ciągnął tą naszą Barcelonę. Pokazuje wielki mental w tak młodym wieku, teraz ma wakacje i niech odpoczywa, nie róbcie psychozy

15

@Luciano99 Nie biorę tego do siebie, ale jakieś dziwne imprezy z Neymarem, spotykanie się z 30 latkami, teraz dochodzi 18 stka + dziwny ojciec pragnący sławy

13

@Luciano99 No ale on ma 17 lat młody gówniak, musi się wyszaleć, za bardzo do siebie to bierzecie

15

Nie pochwalam zachowania Yamala, trochę już chyba sodówka do głowy uderza powoli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?