19

FC Barcelona nie planuje obecnie sprzedaży Joana Garcii
(Lucek24Info) (Tier 0,7l)

3

@Sysia11 Masz rację

5

@Cvzx Co to jest pół litra na dwóch?

0

Ja nie lubię tenisa na przykład

4

@Kessie Ty to już ładnie musisz mieć na bani jak stary dziad ci wmówił, że jest 15 letnią cyganką

5

@July_6_BcN Jaką cyganką, jak to @Comentateiro z chustą na głowie

15

@Faro Duży silny murzyn to podstawa

10

@clyde Ty to jest za 1kg cena czy za ile? Bo jak za kilogram to za drogo masz, u mnie po 16 złotych są
https://zapodaj.net/images/de135828fb9b2.jpg

2

@MesQueUnClub_87 Porównanie zwykłej roboty do bycia piłkarzem to jest abstrakcja i bezsens kompletny

9

@Criss18Barca Dlatego kosztował 2 miliony, a nie 15/20. Dla mnie spoko, bo Barcelona niewiele ryzykuje za te 2 bańki.

Nie ma co grać eksperta, bo chłopa widzę pierwszy raz w życiu, ale jesteśmy w takiej sytuacji, że trzeba szukać takich okazji, czyli gość z potencjałem, po przejściach ale do odbudowania

35

@Kessie Dogadaliśmy deal, bardzo rozwinąłeś się jako człowiek, stałeś się bardziej dojrzały, asertywny, ale rozumiem twój punkt widzenia i cieszę się, że będziemy kontynuować współpracę
https://zapodaj.net/images/98d7190138f81.png

32

I pomyśleć, że jak rzucałem szkołę po 4 klasach podstawowych to ta wredna baba od matmy mi mówiła, że nic w życiu nie osiągnę.

A teraz siedzę na swoim warsztacie ze swoim prywatnym murzynem i pije trunki najwyższej jakości. Szkoda trochę tego jego brata Devillera, co odszedł, bo powiedział, że chce normalnego godnego życia, ale on też miał nasrane w głowie, że takie rzeczy gadał. Dobrze, że w porę ich rozdzieliłem, bo chciał Kessiego na dno ze sobą pociągnąć i go zabrać do jakiejś dużej gówno firmy z umową o pracę i aktualnymi badaniami lekarskimi

11

Dzisiaj jeszcze nic nie wypiłem

5

@Munio Nie marnuj czasu na głupie pytania tylko odpalaj konsole i graj, poziom zmieniasz w ustawieniach normalnie

10

@Frimpong Ale to jak kładłem ten omlet na twoją twarz za koszulkę Nuneza z sezonu 2024/2025

6

@Frimpong Szczerze to widać, że ty taki gówniarz mentalnie jesteś i nie potrafisz docenić dobrej kobiety

0

@Encore Coś tam postrzelał, ale jest bardzo niestabilny, do tego to jest statystka tylko zawodników z Manchesteru United, a że on tam gra prawie całą karierę, to meczów zagrał też dużo.

No ogólnie jest to wyciągnięta statystyka, żeby Rashford fajnie wyglądał i tyle

17

@Eklerek Ty serio myślisz, że ja na takich akcjach używam swoich tablic?

17

tomek8756 zostanie piłkarzem Barcelony na 150%, sekcja alkoholowa drużyny seniorskiej z siedzibą w Sosnowcu ogłasza, że Tomek zasilili klub Sosnowiec Barcelona 07, transfer bezgotówkowy, bo do tej pory Tomasz był bezrobotny.
(Lucek24Info) (Tier 0,7l)

4

@LeoMessiiBarcaPepa Dawno nie widziałem tak pewnego pewniaczka

3

@PatrychoO Zwykły buc z Niemiec

6

W sumie kolejny raz dochodzimy do momentu, że człowiek myśli no dobra z braku laku niech będzie ten Rashford. Gdzie jeszcze pół roku temu brało się to jako kaczkę dziennikarską.

Diaza żadnego nie będzie, szwagry były okrzyknięte królami okienka po tym jak wpłacili klauzulę za Garcię xd, wiem, że mają ciężko ale i tak bawi. Oj źle byśmy skończyli gdyby nie nasza szkółka, bardzo źle

15

@ViscaelBarca2007 Jeszcze lewy obrońca by się przydał, bo Balde jest łamliwy a Martin jest cieniasem. Ale narazie idzie to wszystko jak dieta Jowicie. Męczące są już te cyrki co okienko, kogoś kupią to jest telenowela czy zarejestrują xd

3

@Popitek12 Jak ja czytam twoje głębokie myśli, to naprawdę się dziwię, że oni cię wtedy nie przepuścili do 3 klasy podstawowej i przenieśli do szkoły specjalnej.

Takie niedostrzeżenie potencjału można porównać do Legii, która odrzuciła niegdyś Lewego

3

@Blue9 Koniec końców nie miałeś racji, bo ten potencjał pokazał dopiero w PSG a u nas miał przebłyski, wieczne kontuzje, niespełnione nadzieję

0

@BorzyKrzys Tego nie widziałem, że to jest debil to wiadomo, ja tylko napisałem, że się zgadzam z tym gadaniem o KMŚ

11

@jacobFCB No ale przynajmniej Luis Diaz też nie przyjdzie, trzeba spojrzeć na plusy

1

@MessiForeverTheBest A niech siedzi na trybunach trudno już

5

@Croocers Z Tebasem to prawda, ale tutaj akurat jego wypowiedzi o KMŚ pochwalę, sztucznie napompowany turniej, żeby jeszcze coś wyciągnąć dodatkowo

4

@Hadziuk Ja tu przyszedłem tylko po to, żeby dostać koszulkę za wygranie Złotej Piłki za frajer, moja misja się skończyła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?