1

@Laminedependencia No ale to nie wynika z tego, że Eberl jest gorszy od Deco, tylko z tego, że Barcelona jest o wiele atrakcyjniejsza od Bayernu jako klub.

A z Garcii się bardzo cieszę, ale to był strzał do pustej, bo chłop miał klauzulę, grał w słabszej części Barcelony i przed nim była perspektywa zostania w kraju i giga awans finansowy, sportowy

66

@Sulimo Piwo bezalkoholowe

5

@blakkudium Terrorysta z Rosario do nich zadzwonił i powiedział, że im porwie Wande jak się nie zgodzą

3

@Dejvo Weź se melisse wypij

10

Ustawka deszczowych i letniaków blok obok Lewiatana 16 lipca 21:05

3

@clyde Już się boję tych kłótni z Sysią, jak będziemy sobie siedzieć w ogródku z piątką naszych dzieci i ona mi obiadu nie zrobi, bo powiedziałem, że wybieram Yamala, chociaż wesoło będzie

5

@ricardo0705 Nie ma się co oszukiwać, to jest klub przyjaciół Messiego, więc dopóki Suarez nie jeździ na wózku i chce grać to grać będzie

0

@aspr1me Ile ty tam zarabiasz tysiaka euro w miesiąc? Bo jak więcej, to nie wiem czy cię zarejestrują

14

Oficjalnie!
Yamal, żeby upamiętnić swoją osiemnastkę na którą zaprosił 10 karłów od nowego sezonu będzie występował z numerem "10"
(Lucek24Info) (Tier 0,7l)

29

Kompany odbył wideorozmowe z Luisem Diazem, do rozmowy chciał dołączyć Joan Laporta, ale wyżej wymienieni Panowie odrzucili jego prośbę o dołączenie
(Lucek24Info) (Tier 0,7l)

2

@Lanosss Przecież każdy widzi, że Pena to cienias, to była jego życiowa szansa zagrać tyle meczów w Barcelonie, teraz nie wiem czy jest jakikolwiek klub w La Liga, który by go chciał na jedynkę

13

Prawda jest taka, że nasz kochany uszatek się zesrał w tej sytuacji i już czekał na gwizdek z nadzieją faulu, gdzie spokojnie mógłby tą piłkę wybić. Gdyby w tej sytuacji znajdował się przykładowo Pan Jules Kounde to jestem pewien, że by cisnął do końca jak dzik i by się się nie przewrócił od tego muśnięcia, tylko by tą piłkę wybił.

Świetny performance zaliczył Martin z tą grą ofensywną z Interem, ale jest ciepłą kluseczką, która w defensywie gra fatalnie

5

@Kgorecki2500 Maguire

3

@macio_944 Pieniądz musi być w ruchu zapamiętaj to

21

@barteq No mnożysz to na superbecie chyba logiczne

4

@Faro Lipa, że jesteśmy za tymi cieciami z United

22

Właśnie zdałem sobie sprawę, że dawno nie narzekałem na De Jonga. Więc wam tylko przypomnę, że De Jonga lepiej byłoby pogonić, bo gra o nowy kontrakt i jak go dostanie to zaraz będzie znowu cieciował.
Pozdrawiam

6

@NeroTFP1 To jest wymiana Ambasadowa, Ambasada wysyła De Paula do Miami, ale żeby liczba Argentyńczyków się zgadzało, to zarządali Almady w Atletico

10

@MOLESTA Trochę sobie popiłeś dzisiaj kolego

49

Myślałem, że coś się ruszy trochę w tym okienku, ale jednak klasyczek, mrzonki o Diazie, 150 newsów, gdzie wiadomo, że na ten transfer nie ma szans. Potem może się chwilę zakręci temat Rashforda, milion newsów, zero konkretów.

Flick uratował tą Barcelonę na spółkę z naszą szkółką, bez niego to byśmy tu cieciowali ładnie, złoty przypadkowy strzał szwagrów

28

@Arkon Gratuluję, @Popitek12 to ci się trafił nauczyciel z LR w szkole popatrz jaki ten świat mały

1

@Kgorecki2500 Co ty jesteś jakiś homo niewiadomo ono jego, że ty Jadwigą grasz

4

@Kozinho. Za dużo tego nielegalnego handlu stopami na LR

24

Komentarz usunięty

36

@JohnKennedy Przecież ciebie nikt na żadną imprezę nigdy nie zaprosił

3

@Criss18Barca Ty jesteś za miękki facet, żeby po @Kessie spełnić jej wymagania

11

@Arden Po co ci ten arab

4

@Kasy Julli nie lajkuje, zdjęcia stóp jej mam ale to od @Kessie

12

Ciekawostka- Żeby twoja dyskusja znalazła się w gorących dyskusjach musisz posiadać dużą ilość odpowiedzi w twoim poście. Jedynym wyjątkiem jest oznaczenie @Sysia11 , wtedy dyskusja staje się gorąca z automatu

9

Yamal prowadzący rekrutację na swoją osiemnastkę:
https://streamable.com/n145pm

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?