23

Miłość mówi jednym językiem
https://zapodaj.net/images/1687d9563cae7.jpg

3

@UriBoyka Ją też wywiozę

8

Barcelona żadnych ofert ma nie słychać za Casado tylko tego De Jonga ma wypchać z klubu pasożyta, ludzie obudźcie się

29

@Kessie Jak zwykle reklamy na nocnej zmianie najwyższej klasy
https://zapodaj.net/images/37cc345e0d85e.jpg

7

@Kgorecki2500 Ja cię przeszkole

5

Ciekawe czy superbet jest gotowy na moje jutrzejsze wejście i wypłatę mojej fortuny za Ekstraklasę

17

@blakkudium @Kessie Króciutko, takich jak ona możesz mieć na pęczki, szef, który cię uprowadził z Zimbabwe jak miałeś 5 lat jest tylko jeden

18

@July_6_BcN Masz zadanie od szefa to tego nie kwestionujesz tylko je wykonujesz, on dał ci pracę, sens życia, on dał ci szczęście.

Twoja roszczeniowość jest odpychająca, to jest twoja praca kobieto, nie jesteś na wakacjach. Na wakacje sobie pojedziesz jak będziesz mieć urlop za pieniądze od szefa

13

@directedbyfcb Przecież to drugie piętro

35

Pragnę ogłosić, że nocny moderator, wulkanizator, mężczyzna Julii czyli @Kessie nie mieszka już w mojej piwnicy.

Ten urodzony w Zimbabwe chłopak stał się właścicielem nowego mieszkania wybudowanego na terenie mojego zakładu
https://zapodaj.net/images/3d642487ae321.jpg

15

Tylu pomocników mamy a zaraz pójdzie przedłużenie tego De Jonga i już mu się odechce grać, wam się oczy otworzą jak mi się zamkną

6

@Prorokk Dawne zasady i @Kessie nie robiłby kariery jako nocny moderator, tylko by siedział w klatce, nie ma co żyć przeszłością

9

Ta Liga Konferencji to jest jak zbawienie dla polskiej piłki. Wszyscy zaczęli nabijać punkty, ci co wejdą to są w stanie wziąć jakiś ćwierćfinał, do tego 1 raz od dawna można powiedzieć, że my mamy swoje top 5, Lech, Legia, Raków, Jaga, Pogoń, jeszcze parę lat temu to jedni byli w topce, żeby sezon później grać o utrzymanie

4

@tadzik447 To jednak ktoś kupuje od niego ten pakiet nocny za 29,99zł, miłego wieczoru Tadziu, bądź twardy dzisiejszej nocy

1

@gumaz Też głupoty piszesz, @JohnKennedy według bukmacherów nie będzie 12255881651855 tylko 12255881651859

22

@Rifek @Kessie Zmieniło się znacząco twoje życie odkąd poznałeś zmywarkę @July_6_BcN ?

5

@SinMistico No tak ale jak jakiś cieć Ekitike kosztuje 95 baniek, Isak około 120 milionów, to ja nie wiem co ta Barcelona ma zrobić. Chore to są ceny, a na rynku jest od dawna deficyt wielkich dziewiątek

12

Komentarz usunięty

38

Nocny moderator @Kessie pamięta skąd pochodzi i ustawia naprawdę istotne reklamy na nocce, szacunek Kessie. Po południu to ja widzę tylko jakieś głupoty w tych reklamach, to są te detale
https://zapodaj.net/images/98f8ef286fb07.jpg

7

7

@LukaszFan Chłopie oni mają dograć na wyj.. rewanż po 7:1, co ty bredzisz xd

1

@FcPortoFan1999 Maszyna ruszyła już nikt ich nie zatrzyma

1

@davidek1997 Aż tak to nie

2

@Comentateiro Ile masz renty?

1

@davidek1997 @FcPortoFan1999 kto wygra Ekstraklasę i dlaczego to będzie Lech?

16

@Bocheno1 Wysłałem ci przecież wiadomość:
- Wracaj do roboty zapchlony alimenciarzu, narobiłeś mi zaległości, odrobisz to, witamy spowrotem

32

@Vurt Nigdy nie pytaj @Kessie gdzie jest rower, Jowity o to ile waży i Elementa co się stało 22 lipca 2025 roku

2

@VegetaPolska Co żeś bombę wtedy podłożył i wysadził wszystkich, mnie też

15

Takie spory rozwiązuje się w jednym miejscu...
https://zapodaj.net/images/3db63ad28fc31.png

4

@Herato Szybki strzał Falcao

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?