Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
0
@FcPortoFan1999 To gramy razem Lechię i Polonie
4
20 minut macie na kupon, dzisiaj mam czutke, Lechia Gdańsk to pewniak, grają o 18, to absolutny pewniak+ jeszcze se dobierzcie jakieś zdarzenie jedno
30
Ona: Wcale nie mam obsesji na twoim punkcie, nie jesteś aż taki przystojny
Też ona:
https://zapodaj.net/images/1da8225ca4897.jpg
2
@mekston Typy bukmacherskie ja
16
3 zwycięstwa 22 remisy 0 porażek, bój bilans nocnych walk na Orlenie. Jestem nie do pokonania
21
Kończę zmianę idę spać, następne walki pod Orlenem sobota łamana na niedzielę, jutro przerwa trening, regeneracja, masturbacja Pozdrawiam
Znaczy już jest jutro bo jest 2:03, czyli jest piątek ale chodzi mi o to, że rano wstane i to jest nowy dzień i to jest przerwa dla mnie. A kolejne starcia będą w sobotę czyli teoretycznie jutro ale czuję jakby były pojutrze, bo niby jest piątek ale nie poszedłem jeszcze spać więc traktuje jakby był czwartek, wiecie o co chodzi
6
@Danny Gaucho Chcesz się bić to bądź za 10 minut pod Orlenem
7
Jestem teraz pod wpływem alkoholu i chciałem wam przekazać bardzo ważną mądrość, ale zapomniałem co to było, bo te imperatory 12% jednak dają o sobie znać, więc po prostu powiem wam, że będzie dobrze. A ta mądrość jak ją zapomniałem to wyraźnie była dla was za mądra i mój mózg uznał, że nie jesteście na nią gotowi
2
@RozowaPantera Żyjemy w kraju w którym przy wyborach każdy wyciąga brudy prywatne na rywala, gadamy o tematach zastępczych aborcji, społeczności LGBT, a o tych kluczowych kwestiach za bardzo się nie chce gadać.
Nieważne co kandytat chce zrobić dla naszego kraju, ważne żeby obrzucić gównem swojego rywala
1
@michal26 No można krytykować Lecha za tą gównianą końcówkę z Serbii, bo 10 vs 11 grali pół godziny, a grali jakby wynik im pasował.
Ale krytyki zarządu teraz nie rozumiem w żadnym wypadku, bo Rutek w tym okienku naprawdę zrobił bardzo dużo i warunki pracy Frederiksen ma doskonałe jak na naszą ligę.
2
@KacperVEB Dosłownie Sousa jest jedynym ważnym piłkarzem, który odchodzi z Lecha w tym okienku. O czym wiadomo od dawna, dlatego nie gra, dlatego został sprowadzony Rodriguez i Palma.
Ma rok kontraktu, nie chce przedłużać, nie rozumiem narzekania, Lech w tym przypadku zrobił co mógł
4
@macio_944 Mój najlepszy podryw, tata mnie nauczył
29
11:37 @clyde zauważa na ławeczce mnie i mojego tatę, jak kulturalnie spożywamy swoje imperatory 12%, wołam ją, żeby się przysiadła. A ona nerwowo mówi, że musi iść i przyśpiesza.
Chwilę później widzę jej dziwny post w gorących o rodzicach alkoholikach, to jakaś aluzja do nas czy o co ci chodzi dziewczyno?
4
@BezglutenowyPedri A co ja ci miałem odpisać na temat tego twojego punktualnego stolca o 9:40?
6
Dzisiaj nie grajcie u buka, piątek/sobota będą pewniaki, dzisiaj nie ma co grać
0
Widzę, że kolejna "gwiazda" Ekstraklasy Jonatan Brunes się buntuje i odmówił gry z Maccabi. Chłop co przyzwoity sezon zagrał jeden i strzelił te 14 goli w lidze i już następna gwiazda, 3 lata kontraktu jeszcze ma, a już pajacuje
1
@Faro Jak jest taka możliwość, żeby go zarejestrować, to sobie rejestrują, normalna sprawa. A z tym Ter Stegenem to nie wiem gdzie przeczytałeś, że my oszuści i krętacze, jak na stronie Realu to tam nie ma co brać na poważnie tych odklejonch ludzi
19
Dobra pogoda, imperator 12% na pełnym słońcu i człowiek jest w niebie
7
@FcPortoFan1999 No se sypiaj z panienkami lepiej z nimi niż z @Kessie
9
@FcPortoFan1999 Ty nigdy nie przeklinasz, chyba wszedł Reddsik Malinowy dzisiaj
7
PSG zdobywa sekstet proszę Państwa!
5
@arasz1819 Nie przypominaj mi tego Interu Arasz
0
@Faro Przecież Vitinha to jeden z najlepszych pomocników świata patrząc na ostatni sezon
6
Ja wolę żeby PSG wygrało, bo wtedy się zacznie dyskusja czy zdobyli sekstet czy nie i będzie śmiesznie
5
Pocieszny ten @Comentateiro puściłem mu powtórkę finału Tottenham vs Liverpool z 2019 a przeżywa jakby oglądał faktycznie mecz na żywo
1
@Astad No ale nie ma porównania, sam Szachtar już w tamtych latach był stanie wydać na jednego zawodnika ponad 10 milionów euro, mamy rok 2025 a Legia pobija rekord Ekstraklasy i wydaje zawrotne 3 miliony na jednego piłkarza...
Oni sobie fajnych Brazoli wtedy brali po kilkanaście milionów z ligi brazylijskiej. Mówię o Szachtarze, bo Zenit to już w ogóle inny świat był i inne pieniądze jeszcze potężniejsze.
Wczoraj Lech odpadł z Crveną do której też niestety żaden polski klub nie ma podjazdu finansowo. Jakiś gigant to nie jest, ale jednak wydać na jednego zawodnika 4,5 milionów to już dla nich jest norma. W tej krytyce polskich klubów już chyba o tym zapominamy
1
@Hshdhrhdh Ja jestem przedsiębiorcą, wczoraj mogłem nie mieć, dzisiaj już mam. Ty chyba nie wiesz z kim rozmawiasz
9
@Bocheno1 Przykro mi ale zaliczki nie będzie
https://zapodaj.net/images/ca2918c7a3d06.png
9
@blakkudium Trzeba wychować jakąś dziewiątkę szybko, bo żeby jakieś czereśniaki chodziły po 70,80 milionów to dajcie spokój, chore czasy.
Dopiero co Liverpool wziął tego Epepike za 95 baniek co kilka goli strzelił w Bundeslidze, Isak to ze 120 milionów jak nie więcej, opanujcie się ludzie
12
@kundee Zgłoszony jesteś za prowokację