Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
7
Ale bym se przeczytał taką oficjalke o Coutinho do Barcelony za 150 milionów
1
@manero Jakbyś grał w Fifę to byś wiedział
4
@MesQueUnClub_87 Tam mają na bani tak ostro, że w EA chciałem nazwać drużynę "Afryka" i wyskoczyło mi że nazwa zawiera obraźliwe słowa xd, ale Africa przeszła
@Cvzx No to chyba tylko odwołanie i modlitwa, normalnie jak tamto konto miałeś przypisane jako główne to wtedy inne konta na konsoli też mogły uruchamiać gry z tamtego, ale nie wiem jak to się ma w przypadku bana, chyba kaplica
2
@Cvzx No to będziesz mógł grać na innym koncie w EA 26, ale profitów nie dostaniesz, bo one są przypisane do tamtego konta. Tak mi się wydaje przynajmniej, bo nie wiem jak dokładnie perm na networka działa i co ty tam musiałeś napisać xd, nie można się zalogować do konta nawet?
3
@ProMILs Wy to macie na bani, żeby po 3 kolejkach takie wnioski wyciągać. Przypomnij sobie porównania punktowe do Xaviego z Flickiem w pewnym momencie sezonu i gadkę, że to był tylko dobry start i wracamy do rzeczywistości. Skończyło się dubletem i półfinałem LM
7
Javier Tebas obliczający co Barcelona musi zrobić, żeby wrócić do zasady 1:1
https://zapodaj.net/images/530ed33499c45.jpg
22
Dziękuję ci za wszystko Hansi Flick, jednak jutro rano przyjdzie czas ogłoszenia twojego zwolnienia. Powodzenia w nowym klubie, żegnaj szefie, niestety twój czas przeminął
8
No to chyba trzeba się żegnać powoli z Flickiem
4
@Katalończyk 99 Nie można wyciągać wniosków jeszcze przed 3 kolejką synu
13
@karolpiłkarz Kupisz piwo i możemy być kolegami
5
@Popitek12 Widać, że te 12 lat podstawówki nie poszło na marne, szacunek Popitek
3
Do boju Legio ma
5
Ale ten Arsenal jest miękki, tyle hajsu poszło, a dalej oczy bolą jak się ogląda ich grę. W Liverpoolu więcej jakości, piłkarskiego iq.
Nawet jeśli chodzi o wolę walki, to jak widzę tego Kerkeza, Konate, Szobo coś tam to widzę, że oni nogi nie cofną i wjadą na pełnej, a Arsenal mięciutki, trzeba gonić wynik to Timber se leży 2 minuty, Calafiori to się o własne nogi przewraca jak ma do przodu zagrać
14
Najgorsze uczucie jak patrzysz na taki mecz Liverpool vs Arsenal i wiesz, że gdyby nie twoja kontuzja w 2016 roku w meczu juniorów Niwki Sosnowiec, to dzisiaj zapakowałbyś tam już dwa gole do przerwy
3
I teraz siedzi ten @Kessie i myśli niby jak wygra Arsenal to będzie radość mentalna, ale wtedy wypłaty już na pewno nie zobaczy, bo ona poszła na Liverpool
1
Od kiedy ten Szoboszo coś tam na prawej obronie gra?
3
@gumaz Ja tam najlepiej wspominam świętą wojnę Ambasady Argentyny vs ZPA ( Zjednoczeni przeciwko Ambasadzie)
12
@Frimpong Gotowy na meczycho
https://zapodaj.net/images/713587789f718.jpg
4
@DragonxNF Jedno nie wyklucza drugiego
8
@Danny Gaucho po wieloletniej karierze na LR szykuje się na zasłużoną emeryture i spokojne życie z rodziną
https://zapodaj.net/images/70cb0036b6ccf.jpg
2
Czuję we krwi zwycięstwo Liverpoolu i Legii dzisiaj
1
@Pedri16Future Arsenal coś koło 300mln już rzucił, City, Chelsea co roku wydają po 200 milionów albo więcej. United przepala miliony na jakiś jaśków, PL to inny świat
7
@Frimpong Bo wiem, że lubisz jak tak pachne
6
@Frimpong Ale ten avatar już sobie zmień, bo nie wypada
1
@Criss18Barca Może tak, ale to jak wypominanie Legii, że kiedyś brali najlepszych piłkarzy w kraju pod pretekstem służby wojskowej. Niepotrzebne przytyki, te czasy już minęły...
1
@Criss18Barca Ty to łeb jesteś
11
@Safrani Chyba cię cycki swędzą, Lech 3:1 Widzew
2
31 sierpnia i Barcelona rejestruje wszystkich swoich piłkarzy, dla takich chwil warto żyć, Tebas ależ ty nam gwarantujesz emocje królu złoty. A w Premier League jakieś transfery co kilka dni po 60-100 milionów, że też im się to nie nudzi
33
@Filipem Brzmi to jak kolejna piękna fejkowa historia z maszyny losującej facebooka. Z fanpage 16 letniego Adama, który nosi nazwę "Piłkarskich wspomnień czar"
9
@MOLESTA Jak Molesta pisze coś z sensem to wiedz, że coś się dzieje