6

Znamy składy zagramy w składzie tak:
Skorupski - Cash, Wiśniewski, Bednarek, Kiwior - S. Szymański, Slisz, Zieliński - Kamiński, Lewandowski, Zalewski.

REKLAMA

6

Jeśli mam wybierać pomiędzy byciem sobą a byciem nie sobą to wolę być sobą, bo bycie nie sobą jest nie tym byciem prawdziwym nawet jeśli ma to oznaczać spadek atrakcyjność matrymonialnej

6

Żyjemy w świecie w którym jeden człowiek decyduje o naszym losie i to on jest prawem. Gdzie jest demokracja

1

@Danny Gaucho Szanuję, że umiesz to przyznać

3

@Eklerek Robi protest, bo chce grać w reprezentacji Anglii

1

@draxidox Ty mi mówisz patrzcie jaka żenada, ja ci mówię nie będę patrzył, bo szkoda patrzeć na to gówno, lepiej se piwo wypić

28

@tbas Po 3 treningach nie było już co mu ukraść, więc bał się przyjść na pusto

5

@mekston Nie patrząc teraz na jakiegoś Mbappe, tylko po prostu na Suareza, to trzeba powiedzieć, że on zdrowy psychicznie do końca nigdy nie był.

Zawsze uwielbiał się kłócić, prowokować i odwalać krzywe akcje, klasy to on nigdy nie miał, piłkarsko geniusz, ale charakter paskudny

15

@Comentateiro dorabia na dworcu po chronieniu obiektu warsztatowego, 163 lata a dalej nie do zdarcia
https://zapodaj.net/images/e8a496d4238f5.jpg

11

@JohnKennedy Skąd ty wiesz jak to jest na randkach jak nigdy na żadnej nie byłeś

6

#Nauka#ZdrowyTrybŻycia#DietaAlternatywna

Piwo Lech Premium ma w butelce 500ml około 3g białka. Przy założeniu, że jesteś osobą ćwiczącą i ważysz 80kg, to twoje dzienne zapotrzebowanie na białko to jakieś 160g.

Co oznacza, że żeby nabić sobie dzienne zapotrzebowanie na białko wystarczy wypić 53,3 piwa (zaokrąglimy to do 54 piw).

8

@Encore po tym jak Manchester United po wydaniu setek milionów euro wygrywa mecz ligowy z Burnley po golu z karnego w samej końcówce meczu
https://streamable.com/2o83yq

10

Widzę, że Frenkie miał duży ból dupy od tego jak dobrze gramy za Urbana

49

@Hektor16 Superbet + moje typy, 20% z wygranej dla mnie. Typy pewne na 99%, + płatność 50 złotych miesięcznie za typy i dodanie do grupy na Messenger "Bezdomni Lucjana"

2

@JohnKennedy Nie wiem co to, lepiej iść na piwo niż bzdurami się zajmować

3

@Comentateiro Właściwie elegancki ubiór Probierza, to by jego jedyny atut w tej reprezentacji xd

4

0

@Hshdhrhdh 20 sekund jak zapętlisz to możesz to oglądać i godzinę

0

@Hshdhrhdh Ja nagrywam filmy z Jowitą, a ty możesz je tylko obejrzeć na incognito z imperatorem, którego ci kupiłem po zawyżonej cenie, bo sam jeszcze nie możesz

5

@July_6_BcN Przecież on i tak już złamał kontrolę rodzicielską na telefonie i codziennie leci na incognito z filmami dla dorosłych

1

@dadan1990 Na konsoli spoko też, chwila potrzebna żeby się przyzwyczaić

5

Holandia z Polską jak 95% moich walk na Orlenie, zagrali na remis i ja to szanuję. Bo jak jest remis, to nikt nie przegrał i wszyscy są zadowoleni

2

@MichuZ44 Van De Ven będzie drogi w ciul na początku

3

20

@Gaucho Ona się tak wypowiada od niechcenia co chwilę, klasy nie kupisz

49

@D10SLEO Ten asystent to niezły nygus, do dziś pamiętam jak pobił dla żartu matkę Biedronia

11

@VegetaPolska Top, od razu ci nawilżają siuraka po robocie

5

Kolejne małe dziecko w Sosnowcu skazane na pastwę losu, to już plaga u nas
https://zapodaj.net/images/eb5ae327f47a0.jpg

16

Nie bójcie się walczyć i spełniać marzenia, może i mam do niej zakaz zbliżania się, ale porażka jest lepsza od bezczynności

6

@Rifek @JohnKennedy To do ciebie chyba pytanie kolega zadał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?