Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
6
Znamy składy zagramy w składzie tak:
Skorupski - Cash, Wiśniewski, Bednarek, Kiwior - S. Szymański, Slisz, Zieliński - Kamiński, Lewandowski, Zalewski.
REKLAMA
6
Jeśli mam wybierać pomiędzy byciem sobą a byciem nie sobą to wolę być sobą, bo bycie nie sobą jest nie tym byciem prawdziwym nawet jeśli ma to oznaczać spadek atrakcyjność matrymonialnej
6
Żyjemy w świecie w którym jeden człowiek decyduje o naszym losie i to on jest prawem. Gdzie jest demokracja
1
@Danny Gaucho Szanuję, że umiesz to przyznać
3
@Eklerek Robi protest, bo chce grać w reprezentacji Anglii
1
@draxidox Ty mi mówisz patrzcie jaka żenada, ja ci mówię nie będę patrzył, bo szkoda patrzeć na to gówno, lepiej se piwo wypić
28
@tbas Po 3 treningach nie było już co mu ukraść, więc bał się przyjść na pusto
5
@mekston Nie patrząc teraz na jakiegoś Mbappe, tylko po prostu na Suareza, to trzeba powiedzieć, że on zdrowy psychicznie do końca nigdy nie był.
Zawsze uwielbiał się kłócić, prowokować i odwalać krzywe akcje, klasy to on nigdy nie miał, piłkarsko geniusz, ale charakter paskudny
15
@Comentateiro dorabia na dworcu po chronieniu obiektu warsztatowego, 163 lata a dalej nie do zdarcia
https://zapodaj.net/images/e8a496d4238f5.jpg
11
@JohnKennedy Skąd ty wiesz jak to jest na randkach jak nigdy na żadnej nie byłeś
6
#Nauka#ZdrowyTrybŻycia#DietaAlternatywna
Piwo Lech Premium ma w butelce 500ml około 3g białka. Przy założeniu, że jesteś osobą ćwiczącą i ważysz 80kg, to twoje dzienne zapotrzebowanie na białko to jakieś 160g.
Co oznacza, że żeby nabić sobie dzienne zapotrzebowanie na białko wystarczy wypić 53,3 piwa (zaokrąglimy to do 54 piw).
8
@Encore po tym jak Manchester United po wydaniu setek milionów euro wygrywa mecz ligowy z Burnley po golu z karnego w samej końcówce meczu
https://streamable.com/2o83yq
10
Widzę, że Frenkie miał duży ból dupy od tego jak dobrze gramy za Urbana
49
@Hektor16 Superbet + moje typy, 20% z wygranej dla mnie. Typy pewne na 99%, + płatność 50 złotych miesięcznie za typy i dodanie do grupy na Messenger "Bezdomni Lucjana"
2
@JohnKennedy Nie wiem co to, lepiej iść na piwo niż bzdurami się zajmować
3
@Comentateiro Właściwie elegancki ubiór Probierza, to by jego jedyny atut w tej reprezentacji xd
4
@Comentateiro i @Hshdhrhdh na wycieczce
https://streamable.com/71qog2
0
@Hshdhrhdh 20 sekund jak zapętlisz to możesz to oglądać i godzinę
0
@Hshdhrhdh Ja nagrywam filmy z Jowitą, a ty możesz je tylko obejrzeć na incognito z imperatorem, którego ci kupiłem po zawyżonej cenie, bo sam jeszcze nie możesz
5
@July_6_BcN Przecież on i tak już złamał kontrolę rodzicielską na telefonie i codziennie leci na incognito z filmami dla dorosłych
1
@dadan1990 Na konsoli spoko też, chwila potrzebna żeby się przyzwyczaić
5
Holandia z Polską jak 95% moich walk na Orlenie, zagrali na remis i ja to szanuję. Bo jak jest remis, to nikt nie przegrał i wszyscy są zadowoleni
2
@MichuZ44 Van De Ven będzie drogi w ciul na początku
3
@barteq @Danny Gaucho
20
@Gaucho Ona się tak wypowiada od niechcenia co chwilę, klasy nie kupisz
49
@D10SLEO Ten asystent to niezły nygus, do dziś pamiętam jak pobił dla żartu matkę Biedronia
11
@VegetaPolska Top, od razu ci nawilżają siuraka po robocie
5
Kolejne małe dziecko w Sosnowcu skazane na pastwę losu, to już plaga u nas
https://zapodaj.net/images/eb5ae327f47a0.jpg
16
Nie bójcie się walczyć i spełniać marzenia, może i mam do niej zakaz zbliżania się, ale porażka jest lepsza od bezczynności
6
@Rifek @JohnKennedy To do ciebie chyba pytanie kolega zadał