5

Dobra nie pije więcej

1

@davidek1997 Zdrowia dla taty

28

Z wielkim smutkiem pisze teraz tą wiadomość, jednak czuję ogromny żal i muszę się tym z wami podzielić. Pewna osoba zagrała sobie wczoraj na moich uczuciach i jest mi z tymi bardzo ciężko. Okazało się, że za nic ma zaufanie, którym ją obdarowałem, okazało się, że ze mnie zakpiła.
https://zapodaj.net/images/2dbad6ca210f1.jpg

@clyde ja czekałem na ciebie na swojej ławce i nawet przez myśl mi nie przeszło, że możesz mnie tak obrzydliwe oszukać. Jest godzina 3:17 i muszę opuścić tą ławkę, udam się na Orlen gdzie zapłacę ogromne pieniądze, a to wszystko przez twoje okrucieństwo. Piwa nie przyniosłaś, nie będę cię wyzywał, groził, powiem tylko, że nasze dobre relacje kończą się właśnie w tym momencie

2

@Aneurysm Ciepły Imperator, to jest życie

7

@clyde Gdzie ty jesteś z tym piwem

21

@clyde To weź mi piwo przy okazji jak już jesteś w sklepie

0

@Hshdhrhdh Nie możesz

2

@Uukasz_93 No ilość kontuzji w Lechu to jest patologiczna sytuacja i to nie może być przypadek

2

@Criss18Barca Sądzę, że to gówno prawda

6

@macio_944 Jak mi kupisz to pewnie

9

Dobra byłem niemiły dla was ostatnio, więc teraz będę miły

1

@BulaKG Wysłali tam najlepszy oddział w Polsce

4

@Hshdhrhdh Przelała to mi teraz twoja mama 30 złotych, żebym cię nie bił, zejdź mi z drogi to cię oszczędze

5

@kundee Argumentem będą moje pięści, którymi dostanie merytoryczne w mordę, piwo się przelało to się musi tak skończyć, póki jeszcze mogę ustać nogach

5

@Hshdhrhdh Po walce to już mam karetkę zamówioną dla ciebie, odwiedzę cię po 16 jak cię wybudzą

12

@Hshdhrhdh Niewyjaśnione to jest to co ty wypiłeś jak sobie nick wymyślałeś na fcbarca.com

10

Miałem nie iść na ten Orlen, ale jak widzę, że Casado ma być sprzedany za jakieś 30 milionów, żeby... ułatwić rejestrację innych piłkarzy, to nie wytrzymie

Kto chce walkę niech przyjdzie

28

Może i Barcelona dalej nie ma pieniędzy, nie może rejestrować zawodników normalnie, nie może wydawać dużo na transfery, ale przynajmniej dalej nie wróciliśmy na Camp Nou, trzeba patrzeć na pozytywy

5

@July_6_BcN Zapytałaś hipotetycznie o zalety, jak organizujesz wesele to ogarniasz też terminarz Barcelony i jak mecz jest w weekend, to wtedy wesele w tygodniu. Ja ci daje jasną odpowiedź, ty coś kombinujesz jak zawsze.

Dlatego właśnie cenie @Kessie mówię mu wsadź pytę to kontaktu, nie pyta po co tylko to robi, a ty komplikujesz naszą dyskusje

8

@July_6_BcN Jak mecz Barcelony jest w weekend, to odbebnisz wesele w tygodniu i z głowy, Można oglądać a nie głupotami się zajmować i przegapić

4

@Filipem Zdrajca narodu Barcelońskiego

12

@Aragorn33 Jeszcze trzeba dodać do tego fakt, że transfery wewnątrz Premier League zawsze są przepłacone...

5

@Shad0wK1ng AI ci opony w aucie nie wymieni, u mnie zawsze będzie robota

1

@Shad0wK1ng Nie no nie piszcie takich bzdur już naprawdę, trochę powagi czasami, do 1 roku życia nie tknąłem alkoholu

7

@SkN To już wiem czemu Dawidowicz tak czekał te kilkanaście lat temu na Songa, chciał dogadać temat

3

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Nie wiem kto tam w tym sztabie medycznym Lecha jest, przecież to patologia z tymi kontuzjami. Tam to chyba @Kessie z @Popitek12 ich składają

2

@Faro Po co Realowi taki cieć, Barcelonie też niepotrzebny

3

@KichuBlaugrana Zrób tak żeby było dobrze

7

@JanZagloba Nauczysz się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?