3

10

@Danny Gaucho Ale by se człowiek obejrzał takie trio Busquets-Rakitic-Arthur

0

@agaFCB Średnio, bo wszystko zależy od tego jaką kto ma sylwetkę, jak się prowadzi itp. Można iść w drugą stronę czyli chłop 180cm, waży 75kg czyli w normie, ale ma szczupłe ręce, ale bęben już mu wystaje przy tych 75kg, bo ma sylwetkę skinny fat. Niby BMI super, ale wygląda jak @Bocheno1 .BMI nic nie znaczy.

Podsumowując:
Jeśli chcesz wiedzieć czy u ciebie wszystko jest dobrze, to musisz wrzucić swoje zdjęcia i wtedy eksperci LR ocenią twoją sylwetkę, zostaw to BMI

1

@agaFCB To ja ci teraz powiem, że BMI nie znaczy zupełnie nic, bo jak ktoś ma 180cm, waży 90kg przy dużej masie mięśniowej, to wyjdzie mu, że ma nadwagę

5

@JohnKennedy To ty chyba fanem Djokovicia jesteś

3

@lithotripter Też tak mam, organizm musi zrobić miejsce na następne

1

A z takich poważniejszych tematów, ile jesteście w stanie wypić piw i do którego macie pełną kontrolę nad sobą?

3

@clyde Nigdy dzisiaj jeszcze nie piłem piwa, możesz kupić koleżanko

5

@Danny Gaucho Cieszę się, że na Facebooku też mnie obserwujesz

1

@gumaz Różnie bywa, najwięcej ludzi poznajesz jak chodzisz do szkoły, wtedy jest dość duży luz w takich relacjach, łatwo one przychodzą. Później w dorosłym życiu dużo trudniej znaleźć przyjaciół/ znajomych

2

@Criss18Barca Piątkowski

12

@paweldunajecfcb Kupiła piwo i git

2

@Who_you_mam To niemożliwe gdyż jest to nielegalne

8

@Pawlak1992 Jest w trakcie pisania scenariusza do "50 twarzy Elementa", te krótkie historie to tak naprawdę małe spoilery do tego, co znajdziemy w filmie

16

@Geble Godność jest dla mnie więcej warta niż 600 złotych, nie wiem czy to jest śmieszne czy straszne, że niektórzy ludzie zamieniają się w zwierzęta, bo można zarobić kilka stówek

4

@takisobiektos Się wieśniaki przeliczyli kiedyś, bo przecież przed przyjściem do Marsylii już miał iść do Milanu. Tylko za dużo kasy chciał z matką i temat upadł

3

@Krystian1588 W PL mają takie przychody, że beniaminek przychodzi sobie do La Liga i może wziąć każdego piłkarza dowolnej drużyny spoza pierwszej trójki Real, Barca,Atleti. Podczas gdy Betis całe okienko myśli jak sprowadzić Antonyego, to oni rzucają 50 milionów + i biorą co chcą

0

1.09.2025 Bitwa pod Auchan, tego dnia w Katowicach w siedzibie Auchan zebrali się najlepsi wojownicy w kraju.

https://streamable.com/n70iz5/a">https://streamable.com/n70iz5/a">https://streamable.com/n70iz5">https://streamable.com/n70iz5

Stawką walki były drogocenne hot wheelsy w promocji, których zakup zapewnił rodzinom wojowników godny byt w brutalnej krainie o nazwie Polska. Nie każdy wyszedł z tego żywy, ale każdy znał ryzyko, imiona zwycięzców zostaną zapisane w księgach i to o nich będziemy się uczyć za kilka lat na lekcjach historii

5

@Frimpong Dzięki za walkę, dla zainteresowanych padł Remis, wciąż jestem niepokonany
https://zapodaj.net/images/faaac9ff1b90b.jpg

4

@Kessie Po tym jak Arsenal przegrał z Liverpoolem, ale dowiedział się, że wypłaty też nie będzie, bo oprócz Liverpoolu miałem Legię, która zawaliła kupon i jego wynagrodzenie
https://zapodaj.net/images/9b7209ea1563f.jpg

3

@Frimpong Dobra chłopie ja się nie będę z tobą kłócił na LR, dzisiaj 00:05 przyjdź na Orlen i się sprawdzimy

0

@Frimpong Gdzie ten twój Nunez?

Tyle widzieli, że zostaliśmy bez najlepszego środkowego obrońcy w drużynie, bez zastępstwa, bo nie możemy rejestrować piłkarzy normalnie

3

@Transu96 Absurdalna klauzula, która pozwalała mu odejść za darmo, takich rzeczy to się nie proponuje nawet w Ekstraklasie

7

Chyba telefon muszę wyłączyć, bo już mi dzwonią z jakiegoś Bayeru, United, Barcelony, Arsenalu czy mój stary jest wolnym trenerem.

Nie dziwię się, że on swój telefon w lombardzie zastawił jak tu takie cyrki co chwilę

0

@krol211 Tym ruchem przedłużenia Laporta pokazał, że mu się tam jednak śrubka w głowie odkręca czasami i dalej przepłacamy przy pensjach jak poj..

0

@lithotripter Spójrz sobie ile strzela Ishak w drugiej bundeslidze przed transferem do Lecha, dzisiaj legenda Kolejorza. Jesteśmy taką ligą, że trzeba szukać i kombinować, bo ci po dobrych sezonach w niezłej lidze raczej Polski nie wybiorą...

2

@michal26 W sumie dobry deal, Brunes jeden niezły sezon zagrał i 6 baniek za niego mega cena. Koulouris to można powiedzieć, że wciągnął lige, ale Brunes? Niezły napastnik na tle Ekstraklasy i tyle

8

#Przewidywania#FutbolOkiemLucka#Trzeźwość to przeszłość

Top 3 Złotej Piłki
1. Bryan Fiabema
2. Joan Garcia
3. Dominik Szoboszlai

0

@Comentateiro Ty stoisz na swoim pampersie osranym w tym momencie, @Kessie pomóż mu się umyć

3

@fart On ma powiadomienie na telefon jak ktoś napisze na LR, że chce jakiś artykuł/statystyki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?