Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
9 obserwowanych
3
@Colon Dobry ty jesteś?
https://zapodaj.net/images/776de072b1feb.jpg
10
@Danny Gaucho Ale by se człowiek obejrzał takie trio Busquets-Rakitic-Arthur
0
@agaFCB Średnio, bo wszystko zależy od tego jaką kto ma sylwetkę, jak się prowadzi itp. Można iść w drugą stronę czyli chłop 180cm, waży 75kg czyli w normie, ale ma szczupłe ręce, ale bęben już mu wystaje przy tych 75kg, bo ma sylwetkę skinny fat. Niby BMI super, ale wygląda jak @Bocheno1 .BMI nic nie znaczy.
Podsumowując:
Jeśli chcesz wiedzieć czy u ciebie wszystko jest dobrze, to musisz wrzucić swoje zdjęcia i wtedy eksperci LR ocenią twoją sylwetkę, zostaw to BMI
1
@agaFCB To ja ci teraz powiem, że BMI nie znaczy zupełnie nic, bo jak ktoś ma 180cm, waży 90kg przy dużej masie mięśniowej, to wyjdzie mu, że ma nadwagę
5
@JohnKennedy To ty chyba fanem Djokovicia jesteś
3
@lithotripter Też tak mam, organizm musi zrobić miejsce na następne
1
A z takich poważniejszych tematów, ile jesteście w stanie wypić piw i do którego macie pełną kontrolę nad sobą?
3
@clyde Nigdy dzisiaj jeszcze nie piłem piwa, możesz kupić koleżanko
5
@Danny Gaucho Cieszę się, że na Facebooku też mnie obserwujesz
1
@gumaz Różnie bywa, najwięcej ludzi poznajesz jak chodzisz do szkoły, wtedy jest dość duży luz w takich relacjach, łatwo one przychodzą. Później w dorosłym życiu dużo trudniej znaleźć przyjaciół/ znajomych
2
@Criss18Barca Piątkowski
12
@paweldunajecfcb Kupiła piwo i git
2
@Who_you_mam To niemożliwe gdyż jest to nielegalne
8
@Pawlak1992 Jest w trakcie pisania scenariusza do "50 twarzy Elementa", te krótkie historie to tak naprawdę małe spoilery do tego, co znajdziemy w filmie
16
@Geble Godność jest dla mnie więcej warta niż 600 złotych, nie wiem czy to jest śmieszne czy straszne, że niektórzy ludzie zamieniają się w zwierzęta, bo można zarobić kilka stówek
4
@takisobiektos Się wieśniaki przeliczyli kiedyś, bo przecież przed przyjściem do Marsylii już miał iść do Milanu. Tylko za dużo kasy chciał z matką i temat upadł
3
@Krystian1588 W PL mają takie przychody, że beniaminek przychodzi sobie do La Liga i może wziąć każdego piłkarza dowolnej drużyny spoza pierwszej trójki Real, Barca,Atleti. Podczas gdy Betis całe okienko myśli jak sprowadzić Antonyego, to oni rzucają 50 milionów + i biorą co chcą
0
1.09.2025 Bitwa pod Auchan, tego dnia w Katowicach w siedzibie Auchan zebrali się najlepsi wojownicy w kraju.
https://streamable.com/n70iz5/a">https://streamable.com/n70iz5/a">https://streamable.com/n70iz5">https://streamable.com/n70iz5
Stawką walki były drogocenne hot wheelsy w promocji, których zakup zapewnił rodzinom wojowników godny byt w brutalnej krainie o nazwie Polska. Nie każdy wyszedł z tego żywy, ale każdy znał ryzyko, imiona zwycięzców zostaną zapisane w księgach i to o nich będziemy się uczyć za kilka lat na lekcjach historii
5
@Frimpong Dzięki za walkę, dla zainteresowanych padł Remis, wciąż jestem niepokonany
https://zapodaj.net/images/faaac9ff1b90b.jpg
4
@Kessie Po tym jak Arsenal przegrał z Liverpoolem, ale dowiedział się, że wypłaty też nie będzie, bo oprócz Liverpoolu miałem Legię, która zawaliła kupon i jego wynagrodzenie
https://zapodaj.net/images/9b7209ea1563f.jpg
3
@Frimpong Dobra chłopie ja się nie będę z tobą kłócił na LR, dzisiaj 00:05 przyjdź na Orlen i się sprawdzimy
0
@Frimpong Gdzie ten twój Nunez?
Tyle widzieli, że zostaliśmy bez najlepszego środkowego obrońcy w drużynie, bez zastępstwa, bo nie możemy rejestrować piłkarzy normalnie
3
@Transu96 Absurdalna klauzula, która pozwalała mu odejść za darmo, takich rzeczy to się nie proponuje nawet w Ekstraklasie
7
Chyba telefon muszę wyłączyć, bo już mi dzwonią z jakiegoś Bayeru, United, Barcelony, Arsenalu czy mój stary jest wolnym trenerem.
Nie dziwię się, że on swój telefon w lombardzie zastawił jak tu takie cyrki co chwilę
0
@krol211 Tym ruchem przedłużenia Laporta pokazał, że mu się tam jednak śrubka w głowie odkręca czasami i dalej przepłacamy przy pensjach jak poj..
0
@lithotripter Spójrz sobie ile strzela Ishak w drugiej bundeslidze przed transferem do Lecha, dzisiaj legenda Kolejorza. Jesteśmy taką ligą, że trzeba szukać i kombinować, bo ci po dobrych sezonach w niezłej lidze raczej Polski nie wybiorą...
2
@michal26 W sumie dobry deal, Brunes jeden niezły sezon zagrał i 6 baniek za niego mega cena. Koulouris to można powiedzieć, że wciągnął lige, ale Brunes? Niezły napastnik na tle Ekstraklasy i tyle
8
#Przewidywania#FutbolOkiemLucka#Trzeźwość to przeszłość
Top 3 Złotej Piłki
1. Bryan Fiabema
2. Joan Garcia
3. Dominik Szoboszlai
0
@Comentateiro Ty stoisz na swoim pampersie osranym w tym momencie, @Kessie pomóż mu się umyć
3
@fart On ma powiadomienie na telefon jak ktoś napisze na LR, że chce jakiś artykuł/statystyki