Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
13
@Czyhrynski 400 złotych i przyjedź jutro.
To nie tylko vinted, tylko mentalność ludzi wszędzie na allegro, olx itp, nie wiem kur.. czy oni myślą, że to jest jakiś gamechanger, że on napisze, że przyjedzie dzisiaj ale obniż mu cenę o 200 złotych xd. Z innych gamechangerów mamy teksty:
1.Sprzedasz za 200 złotych to biorę od ręki
2. Jak obniży Pan do 200 złotych to płace od razu
3. Nikt ci tego za tyle nie kupi, ja daję 200 złotych i biorę
21
@Starrk Bredzisz
6
@spiderman1899 No i teraz kanał zero, zaraz może walka w Prime MMA czy coś takiego, świat upada na naszych oczach. Żeby być rozpoznawalnym trzeba dać komuś dupy albo być debilem, który zabawia tłum, wtedy jesteś celebrytą
2
@MichuZ44 Dlatego ta kariera przestała mi dawać frajdę, strasznie randomowe rzeczy się tam dzieją
5
Gdybym znał tą piosenkę 17 lat temu na wakacjach z wujkiem Sławkiem, to moje życie mogłoby wyglądać dzisiaj inaczej
https://streamable.com/xd91jd">https://streamable.com/xd91jd
0
@PaPo Masz ty człowieku godność, że robisz takie rzeczy?
5
Lubiłem róże i śpiewałem jez, zanurzony w marzeniach gdy wkładałem dres. A gdyby na parkiet ktoś mnie porwał lecz ta melodia się skończy i tak. Tańcz ze mną, potem powróci mój piwny świat
11
@Sysia11 Jakbym cię miał na czystej pozycji, to bym nie stracił tej piłki
5
Chciałem być marynarzem, chciałem mieć tatuaże
24
@clyde Najpierw wysłałaś zdjęcie domu @Kessie z lasu, później się droczyliście, a teraz napisałaś, że zbieranie grzybów jest lepsze od seksu. Te puzzle łączą się w jedną całość.
Detektyw Lucek już je poskładał
2
Nie no bez jaj, co to za artykuł, Rashford strzelił dwa gole i na tym koniec plusów xd. Jakbym czytał @AlexDark00 który pisze, że Lewandowski drewniak no dwa gole strzelił i to wszystko, ale jakby nie on to by je strzelił kto inny
1
@Destroyer_of_Worlds A niech siedzi, bylebym jego mordy nie widział w pierwszym składzie więcej
1
@Transu96 ta paczka za 60 gwiazdek z momentów jest wymienna czy nie cieciu?
6
@Zoker Nie normalizujmy nazywania "dziadkiem" 28 letniego piłkarza, zostajesz przeze mnie potępiony w tym momencie
42
Dziwnie się czuję z faktem, że Barcelona ma w końcu w swoim składzie bramkarza, który jest w stanie zrobić różnice w pozytywny sposób i umie bronić.
Cieszę się z tego, ale muszę się oswoić z tym faktem, wyciągamy kozaka za 25 baniek w tak zniszczonym rynku, w którym płaci się 33 miliony za 29 letniego bramkarza Ugurkana Cakira, nie wiecie kto to kur.. jest? Nie przejmujcie się, ja też nie wiem
1
@Damiain Mathieu kozak
2
Komentarz usunięty
5
@Borneo Nie no Garcia już kilka razy bronił, na pewno więcej niż raz
21
Też musimy sobie uczciwe powiedzieć, że ten mecz pokazał, że Barcelona jest w stanie zdobyć dwie bramki z mocnym rywalem, ale też może stracić jedną bramkę z takim rywalem.
Trzeba gdzieś tam wejść między te niuanse, popatrzeć na przebieg, że widać Rashford dwa gole, to jest dobrze zrobione, ale Gordon jeden no to już gorzej. Koniec końców liczy się koniec meczu, tam było 2:1 więc ostatecznie zwycięstwo, ale można to przeanalizować głębiej czy nawet dogłębnie
10
Złota Piłka 2025 Aktualizacja:
1. Rashford
2. Fiabema
3. Joan Garcia
14
Gorące dyskusje:
Renta alkoholowa, dyskusja o sprzedaży alkoholu po 23.
W końcu ta strona w miarę normalnie wygląda, tylko ten @Faro niepotrzebny tam z jakimiś tematem o jakiegoś bana
20
@Faro @wpwelement To prankster, wiemy to nie od dziś. Kiedyś napisał mi na priv, że ma dla mnie niespodziankę, spytałem jaką, a po minucie zobaczyłem:
- Twoje konto zostało zablokowane
4
@Comentateiro Dziadek ty masz Flicka i Barcelonę za jakiś cieciów? Ty chyba poprzedniego sezonu nie widziałeś i co robi Barcelona jak idzie na wymianę ciosów.
Co wy macie te Newcastle za jakiś potentatów teraz? Co wy wypisujecie nie raz to masakra
0
@Eklerek To mi wygląda na to, że Pogoń chciała mocnego nazwiska, ale w okienku nic z tego nie wyszło i na siłę teraz przeszukali wolnych agentów, żeby fajnie wyglądało to na ogłoszeniu składów przed meczem.
Benjamin Mendy, mistrz świata, były piłkarz Manchesteru City, kiedyś zapłacono za niego prawie 60 milionów euro, no kiedyś tak, ale na dzisiaj to on nie był w stanie utrzymać się w FC Zurich
11
Benjamin Mendy na ligę Szwajcarską zbyt słaby, jednak dla Pogoni hit, milion euro rocznie, najlepsza pensja w Ekstraklasie. Tu się szykuje flop dekady
2
@escarabajo Dotarłeś do drugiego etapu rekrutacji, proszę zgłosić się na rozmowe oko w twarzą w twarz dzisiaj o godzinie 15:00 jutrzejszego dnia
Pozdrawiam
0
Jakie przeknalibyście mnie, żebym to właśnie was zatrudnił w moim zakładzie?
8
@Kessie Załóż te gacie imbecylu i nie słuchaj jakiegoś @vangoor z LR, bo już dwóch klientów policję wezwało
35
Renta alkoholowa netto - 1709,81
Zasiłek dla bezrobotnych - Trzeba przepracować rok na umowie, po 3 miesiącach ta kwota spada, trzeba się meldować w urzędzie i chodzić na wizyty, jest ryzyko dostania niepożądanego skierowania do pracy, wtedy trzeba kombinować jak się wymigać
1512,42 złotych.
Wybierz mądrze
3
@Eklerek Rentę alkoholową może mieć