8

@michaleu Ja własna firma, piękna żona, oddani pracownicy, znany ze swoich typów, biznesmen, szanowany w wielu branżach. Bardzo dobrze odnajduję się również w roli eksperta piłkarskiego.

Jestem reżyserem filmów dokumentalnych, serialu "Chłopaki z Sosnowca", byłem właścicielem federacji MMA "Lucek Fight Club". Zdobywca Złotej Piłki LR za rok 2024, służę też poradami bardziej niedoświadczonym użytkownikom tej strony. Jestem też założycielem ligi LR Super League.

Miałem obiecującą karierę piłkarską, jednak kontuzja zakończyła ją gdy miałem 18 lat. Ale do dziś jestem pozytywnie wspominany przez ludzi związanych z klubem "Niwka Sosnowiec" legendą tego klubu jest oczywiście mój ojciec Lucjan Senior

10

@Popitek12 Uczyli się od twoich genialnych przodków, czyli pierwszych Popitków

5

@tomek8756 Daj spokój już z nią, ona udaje wiecznie niedostępną, a nagrzana na Kessiego, uśmiechała się do niego 21.05.2023 roku pod Żabką chyba z 2 sekundy jak nie więcej.

Rozumiem, że nie chce być "łatwa" ale ile można kokietować, nie ma wyczucia taktu dziewczyna

8

@mekston Faktycznie ten Covid by się mógł źle czuć jakby złapał Kessiego

1

@PatrychoO Ja też w to nie wierzę, bo dokładnie tak samo zapowiadali EA 25, nie wiem czy pamiętasz, ale jak wychodziły te pierwsze eventy, to te karty faktycznie były mniej napompowane. Tylko, że to potrwało chwilę, a później znowu polecieli jak zawsze...

I największa przyjemność to była gra złotymi Correą, Alvarezem, Messim z początku gry

2

@PatrychoO Najlepsza zajawka jest jak grasz pierwsze dwa miesiące i możesz pograć takim zwykłym złotym Messim na SPO, potem pierdyliand kart i ten przyśpieszony gameplay gdzie padają wyniki 7:5 i to jest norma

12

Szykujcie się na bogactwo, pożyczajcie pieniądze od rodziny, żeby wygrana była większa. Jutro wlecą PEWNIAKI

2

2

@sergio5 I teraz nie wiem Sergio czy się odnosić do tego czy nie, bo duża część twoich wpisów to fejki

34

@clyde Czas przestać żyć marzeniami kochana, Jowita już się trochę irytuje twoimi podchodami
https://zapodaj.net/images/cb2d115c54887.jpg

16

@Kessie @Comentateiro @Bocheno1
Jeszcze tylko dzisiaj 12h 30min, jutro 14h, w niedzielę 12h i weekendzik macie

12

22:24 dziękuję @jowita za te wspólne chwile

10

22:22 magia co za godzina, taka godzina jest tylko raz w jednym dniu

8

@Republikanin Jak stawia to pewnie

6

@gumaz Wewnętrzne sprawy firmy nie powinny cię interesować, to są poufne informacje i nie są one przeznaczone do użytku publicznego

11

@Vurt @Bolton One lubią szalonych facetów, wkradnij się do jej mieszkania, wejdź do wanny, napuść wody i poczekaj na nią z szampanem, a nie takie teksty zapodajesz

12

Dyskusja @mekston o dyskusji @JohnKennedy o dyskusji o tej pensji to jedna z gorszych dyskusji jakie miałem przyjemność tu widzieć.

4

@blakkudium Zmień to obuwie, bo będzie dyskwalifikacja, trzeba mieć jakieś zasady

22

W gorących kłótnia o to kto ile zarabia, a @Kessie zastanawia się czy na kolacje suchy chleb i piwo czy tylko dwa piwa, ale to on jest najbardziej szczęśliwy z tego grona, kolejny paradoks Kessiego

11

Paradoks @Kessie :
Kradnie całe życie, a dalej niczego nie ma

7

@agaFCB @Bocheno1 Czyli znowu wpadłeś i następne alimenty?

@BulaKG Ja nie, za mną @clyde tera lata ciągle

4

@John_Doe No tylko pytasz, ale twoje pytanie jest tak sformułowane, że ty już masz na nie odpowiedź. Każdy wie, że Loyd dostał na szybko obywatelstwo, żeby pomóc reprezentacji i zadanie spełnił, to tyle ile on ma związku z Polską.

W ogóle dla mnie te powracające tematy walki o kraj w przypadku każdego incydentu są strasznie nużące. Wolę nie zajmować sobie głowy takim rzeczami, lepiej się pośmiać z Kessiego

5

@John_Doe Aj bredzisz już, za dużo nienawiści i złych myśli w tobie, weź se kup piwo

5

@Kgorecki2500 Jak zrobisz studia to złóż CV u mnie, widzę w tobie potencjał

37

@escarabajo @Kessie wjechał do miasta, za chwilę zostanie wywieziony

44

Człowiek kilkanaście h na Messenger nie wejdzie i już się dobijają laski.. Niby fajnie być takim rozchwytywanym, ale czasami jest to męczące
https://zapodaj.net/images/19aba88ca8b39.jpg

12

Znam ludzi, którzy mówili tutaj źle o Haalandzie, ja się z tymi ludźmi nie zgadzałem

32

@clyde To wpadnij za godzinkę, wykosztowałem się dzisiaj dla ciebie
https://zapodaj.net/images/a35bc430e08c4.jpg

5

@Safrani Tyle kombinacji, żeby piwa się napić? Marny z ciebie kucharz

15

@Kessie Co ty baranie za złote myśli wrzucasz na tik-toka? Usuń to
https://streamable.com/e8zbjd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?