Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
9
@Arkon Jakieś młode ciecie co dupy nie mogą sobie znaleźć pajacują i myślą, że są fajni. Łączą się w swoje piwnicze grupy, odwalają maniane, żałosna sprawa ogólnie i trzeba tępić takie zachowanie
4
@Lanosss Sranie banie, jak zwykle plotki z dupy. Czekam jeszcze na potwierdzenie tego Dawidowicza do Barcelony
2
@Kessie Twój stan po kradzieży 2 rowerów i czteropaku Reddsa Malinowego
5
I wtedy zrozumiałem, że ta niewidzialna smycz, która prowadzi mnie do alkoholu to miłość
7
@Popitek12 Wiem, że jesteś związany emocjonalnie z ciocią, ale to już przesada Popitek
2
@Stinger_ Masz racje, chociaż Lech mnie zawiódł totalnie, w LE też by można było coś ugrać, a oni się skompromitowali z Genk, smutny to był widok. I coraz większe wątpliwości do Frederiksena, który mistrza zdobył dzięki nieudolności Rakowa
0
@Comentateiro Jackson to mem dziadek
2
@gumaz Gówno warte badania, otrząśnij się
2
@Hshdhrhdh Nie zasługujesz żeby dostąpić tego Boskiego stanu, jeszcze nie jesteś gotowy, to są lata przygotowań
5
@Comentateiro A skąd ty wziąłeś w ogóle ten bimber?
12
Z perspektywy czasu jak oceniacie na ten moment karierę Yamala? Ma dopiero 26 lat a już jest tak naprawdę naszą legendą, 4 LM w ciągu 8 lat, 5 mistrzostw Hiszpanii, 3 złote piłki to jest kosmos. Ale widać, że coś nie gra od roku, obniżył loty i znowu jakieś afery, imprezy, oferta od PSG.
Myślicie, że zostanie, odbuduje się czy odejdzie jak kiedyś Neymar do PSG? Wierzę w niego i godnie zastąpił Messiego, ale jak nie zmieni podejścia to tego nie widzę, może za szybko zaczął poważne granie i się wypalił?
8
@Kgorecki2500 Nie wiem, wygląda jakby chciał nam przekazać, że potrzebuje pomocy, ale niech będzie, że pozuje
2
Zobaczymy jak zagramy w rewanżu z Interem ale jestem dobrej myśli, byliśmy lepsi w pierwszym meczu i dominowaliśmy. W finale obstawiam Barca vs PSG i mecz roku to może być
4
Ale ten Nico Williams będzie chodził z Yamalem na skrzydłach
12
Gracze Lucka podsumowanie za sierpień:
1. @Kgorecki2500 + 10 zł
2. @Luciano99 - 500zł
3. @mekston - 700 zł
4. @Bocheno1 - 850 zł
5. @Kessie - 950 zł
6. @Hshdhrhdh - 1150zł
Ten miesiąc był delikatnie na minusie, ale był to okres przejściowy i były tutaj testowane różne taktyki, które przyniosą pieniądze w przyszłości. Widać potencjał, zabrakło trochę szczęścia, ale mimo to Kgorecki wyciągnął naszą drużynę na dobre tory.
Jak tylko dostaniemy pożyczkę z banku to bierzemy się za grę we wrześniu, ten miesiąc zapowiada się na miesiąc żniw i spodziewam się ogromnych zysków
6
@Transu96 Ile ty chłopie w to grasz lat już, serio dalej szukasz logiki w ruchach EA?
7
@Herato United to już się nadaje do usunięcia i zapomnienia, jak można tyle pieniędzy przepalić na jakiś wieśniaków to ja nie wiem
7
Ma ktoś ten wzór Tomasza Hajty? Bo może się okaże, że ten Lech awansował do LE jednak, tylko muszę wzór obejrzeć
3
@michal26 Nie ma co brać na poważnie dzisiejszej walki, jak rywale mogli mieć jajca wywalone po takiej zaliczce
6
Orlen gra o wszystko walka z @Random_user może i nie jestem najsilniejszy, ale za to nie jestem też trzeźwy, a to da mi przewagę taktyczną
17
No to co trochę się utnie pensje pracownikom klubowym, odwoła się wigilię klubową, nie będą wznawiać finansowania stowarzyszenia byłych piłkarzy Manchesteru United. I będą pieniążki na jakiegoś grajka z ligi holenderskiej za 60 baniek albo może ktoś z Niemiec za 70,80 milionów. Tacy to pożyją, a może jakaś gra w LKE jeszcze wpadnie, to jest życie
6
Potrzebuje kilku chętnych na odbicie dużego towaru ze Świecka, niestety @Kessie zawiódł
0
@cules100pro @Frimpong Tu masz jednego grzyba, trochę już urósł, ponad 30 lat na karku, idealny do zerwania
5
@LeoMessiiBarcaPepa Musimy się napić, ze mną i @Kessie nie będzie negatywnych emocji, ale pilnuj portfela
10
@JohnKennedy Skąd ty takie trudne słowa znasz
5
@Who_you_mam 100 złotych
16
@JohnKennedy Bo się obciął na łyso
12
@Destroyer_of_Worlds Bardziej ma vibe Neymara, Ronaldo to inny typ człowieka
0
@626 Top 5 raczej powinni zrobić
5
Dobra pękłem, otworzyłem piwo