1

@Eklerek Wolałem zostać na stopie profesjonalnej z twoją siostrą, nie umawiam się z klientami wulkanizacji

3

@Eklerek No to cię zaprosiła na piwo z Mentzenem, a nie z nią, co ma piernik do wiatraka. Oni o kobiecie, ty o jakimś Mentzenie

11

@Hshdhrhdh To są wewnętrzne sprawy firmy, które nie powinny ciebie interesować młody człowieku

6

@Faro Zawsze szczery do bólu

36

Konkurencja się wykrusza powolutku
https://zapodaj.net/images/d28c4af2fbd54.jpg

1

@JohnKennedy Ja dzięki temu się ze mną zapozna, to będzie zadowolona

20

@Frimpong Co to za dupeczka na 3 zdjęciu

4

@vangoor Jaki klub taki 3 kapitan

7

@Kessie Zaraz następna solówa pod Orlenem

8

@Vurt nie obchodzi mnie czy ty będziesz trzeźwy czy nie ja 10 piw wypiłem

8

@Vurt Za godzinę pod Orlenem, honorowo bez sprzętu

1

@Hshdhrhdh Nigdzie publicznie nie udostępniłem dzisiaj swoich typów, więc gówno możesz wiedzieć, że przegrałem dzisiaj 150 złotych, nie możesz tego wiedzieć

2

@Ricardinio14 Podbijemy te 5k na superbecie do 15k mordo i dopiero se siłownie wyrąbaną zrobisz

2

Ogólnie Gumny to jest dramat, od początku byłem sceptyczny co do tego transferu. Całe szczęście, że został Pereira w klubie, bo to jest kozak. Taki odpadek z Augsburga, który lubi mieć kontuzje, a nawet jak jej nie ma to Pereira to jest półka wyżej

3

@July_6_BcN No to czyli zostaje mój stary, ale się tak nie podniecaj, bo on matki dla ciebie nie rzuci, uśmiechnął się, bo chciał być miły

41

2

@Kapitan hawk Będziemy walczyć

0

@takisobiektos Chelsea przejął następny bogacz i cyk co okienko 200 milionów albo więcej, kadra zawalona tak, że wziął se drugi klub słup w Ligue 1, gdzie sobie zrobili Chelsea B i tak to się kręci

0

@UriBoyka Zdziwisz się chłopcze

8

@Frimpong Ale szacun, że swoje zdjęcie do mema dałeś, żeby nas podsumować

7

Będę grał kupon ale już wam za darmo nie będę dawać typów, 100 złotych trzeba dać tera

30

Przeczytajcie se ten pogrubiony tekst i się śmiejcie, ja idę spać, nie chce mi się przepisywać tego

https://zapodaj.net/images/b52032c10ff26.jpg

0

@directedbyfcb Dobra już przeginacie pałę zamykam dyskusje

4

@Frimpong Masz prawo do swojego zdania, chyba, że napiszesz, że Ter Stegen ma rację, wtedy nie masz prawa do swojego zdania

7

Jestem dzisiaj nocnym moderatorem. Możecie napisać wszystko co chcecie, o czym marzycie, co wam leży na sercu

0

@Szreko Ta chwilowa przewaga piłkarska innych nad United nie jest taka chwilowa, bo oni od lat się kopią po czole xd. Tutaj nie wiem, może kasę mu sypną lepszą, jedyny argument, żeby iść do United

2

@kamilop Jak nie chce podpisać głupiego raportu, co normalnie jest formalnością, to już nie jest wojna przeciwko Laporcie tylko przeciwko całej Barcelonie, więc nie zasługuje już na szacunek

1

@krycha2201 Nie no już fejki lecą, to samo było o Targecie

9

@Katalończyk 99 Jestem do tańca i najebańca

4

@Goralkov Nie no jakiego De Jonga xd, Neves owszem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?