2

@macio_944 Jest w nazwie wpłacającego czereśniaku

1

@macio_944 Jak wpłacę mu tą twoją stówę, to mi odpuścisz i przestaniesz mnie ścigać?

1

@Batys Te rożne to największa loteria jaka może być

4

@Pawlak1992 Linki wrzucali do meczu

6

@Dawid7600 Siódmy raz się nie nabiorę, chowaj tego fajfusa

0

@Robert_Kubica Teraz mamy Yamala 18 lat, już top 3 Złotej Piłki więc easy

2

To jest właśnie siła LR jeden znaczek Mercedesa a sprzedawców sześciu

2

@Lucyffffer1922 Wiadomo, że przez fatalne zarządzanie klubem przez Bartomeu zaciskamy pasa, ale trzeba przyznać, że wyszło to nam na dobre. Ostatnie wielkie okienko to było z Kounde i Lewym, tak to gramy chłopkami ze szkółki i ta drabinka płacowa zaczyna wyglądać normalnie. No 60 milionów poszło na Olmo ale koniec końców uważam go za fajny transfer, dobrze się do nas wpasował, jedyny jego minus to kontuzje.

I my sobie zdobywamy podwójną koronę i półfinał LM, kadra mocna, jedynie brakuje zmiennika dla Balde i będzie trzeba zastąpić zaraz Lewego, żyć nie umierać

7

I tak to się żyje, wczoraj o tej porze kładłem się w więziennym łóżku z Big Andrzejem, a dzisiaj już na wolności mogę przeżywać te traumę przy piwie z Jowitą

2

@lithotripter Ojciec nieznany

2

@lithotripter Sosnowiec jest spoza Polski, ale Królestwo Sosnowiec znajduje się w Europie, więc to nie on

3

@Filipem A dobra to dlatego go broniłeś, myślałem, że jesteś niezrównoważony. Nie zmienia to jednak faktu, że jest on najsłabszym ogniwem w Lechu i chwała Rutkowi, że kupił Moutinho, myślę, że dzisiejszy mecz może być punktem zwrotnym i przyspawaniem do ławki Gurgula, który jest po prostu bardzo słaby

19

Ishak gol ✓
Lucek ma na piwo✓
Lucek ekspert ✓
https://zapodaj.net/images/9f0630884d7e7.jpg

7

3

@Filipem Przecież on jest tragiczny, katastrofalny

8

Jak mówię, że nie znam większego idioty od @Kessie to on mi wtedy mówi:
- Michał Gurgul
I ja mu wtedy przyznaje rację

0

@Pnog37 17 minuta synu

3

Ishak gol kurs 3,20
szansa na powodzenie 99,3%

6

@Jakchcesz Bo jak zapomnicie, to wyświetla się @Comentateiro

6

Też fajnie, że dzisiaj w Lechu zagrało aż 6 Polaków, co w polskich klubach nie jest takie oczywiste. No Skrzypczak, Mrozek,Kozubal pewniaki do składu. Jagiełło też na ten moment pogra, Gurgul i Szymczak to dwa wieśniaki czereśniaki, więc niestety ta ilość Polaków się pewnie zmniejszy

12

Top 3 Złotej Piłki przewidywania
1. Ishak
2. Sousa
3. Bengtsson

22

Czy Lech Poznań jest faworytem LM? Czy jednak delikatnie za szybko na takie stwierdzenie?

4

@sergio5 Takie zestawienia to co roku możesz robić xd

7

A co jeśli Barcelona specjalnie nie wygrała LM, żeby Ter Stegen nie dostał medalu za zwycięstwo, bo nie zasługuje. I teraz wygra na luzie, bo on już nie zagra

3

@Encore To jest syn AlexDarka stworzyłem o tym kiedyś film

1

@Comentateiro No to mistrzostwo wyszarpane, masa szczęścia i przebłyski Sousy, Gholizadeha. Ale no chociażby taki mecz z Radomiakiem z końcówki sezonu to była patologia najwyższej klasy

3

@Faro Victor i Fati to nie jest ten poziom, Rashford w formie ich miażdży. Prawda jest taka, że Raphinha i Yamal nie mieli pół zmiennika nawet

6

Gracie wieśniaki ten puchar Tymbarka co 4 lata

5

@BORO_12 Nie ma żadnego sensu, ale po przyklepaniu Rashforda skończył się gówno temat Diaza, więc trzeba wymyślać nowe

12

Nie bójcie się, żyję

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?