Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@macio_944 Jest w nazwie wpłacającego czereśniaku
1
@macio_944 Jak wpłacę mu tą twoją stówę, to mi odpuścisz i przestaniesz mnie ścigać?
1
@Batys Te rożne to największa loteria jaka może być
4
@Pawlak1992 Linki wrzucali do meczu
6
@Dawid7600 Siódmy raz się nie nabiorę, chowaj tego fajfusa
0
@Robert_Kubica Teraz mamy Yamala 18 lat, już top 3 Złotej Piłki więc easy
2
To jest właśnie siła LR jeden znaczek Mercedesa a sprzedawców sześciu
2
@Lucyffffer1922 Wiadomo, że przez fatalne zarządzanie klubem przez Bartomeu zaciskamy pasa, ale trzeba przyznać, że wyszło to nam na dobre. Ostatnie wielkie okienko to było z Kounde i Lewym, tak to gramy chłopkami ze szkółki i ta drabinka płacowa zaczyna wyglądać normalnie. No 60 milionów poszło na Olmo ale koniec końców uważam go za fajny transfer, dobrze się do nas wpasował, jedyny jego minus to kontuzje.
I my sobie zdobywamy podwójną koronę i półfinał LM, kadra mocna, jedynie brakuje zmiennika dla Balde i będzie trzeba zastąpić zaraz Lewego, żyć nie umierać
7
I tak to się żyje, wczoraj o tej porze kładłem się w więziennym łóżku z Big Andrzejem, a dzisiaj już na wolności mogę przeżywać te traumę przy piwie z Jowitą
2
@lithotripter Ojciec nieznany
2
@lithotripter Sosnowiec jest spoza Polski, ale Królestwo Sosnowiec znajduje się w Europie, więc to nie on
3
@Filipem A dobra to dlatego go broniłeś, myślałem, że jesteś niezrównoważony. Nie zmienia to jednak faktu, że jest on najsłabszym ogniwem w Lechu i chwała Rutkowi, że kupił Moutinho, myślę, że dzisiejszy mecz może być punktem zwrotnym i przyspawaniem do ławki Gurgula, który jest po prostu bardzo słaby
19
Ishak gol ✓
Lucek ma na piwo✓
Lucek ekspert ✓
https://zapodaj.net/images/9f0630884d7e7.jpg
7
Defensywa Lecha Poznań
https://zapodaj.net/images/db4daa36732a3.jpg
3
@Filipem Przecież on jest tragiczny, katastrofalny
8
Jak mówię, że nie znam większego idioty od @Kessie to on mi wtedy mówi:
- Michał Gurgul
I ja mu wtedy przyznaje rację
0
@Pnog37 17 minuta synu
3
Ishak gol kurs 3,20
szansa na powodzenie 99,3%
6
@Jakchcesz Bo jak zapomnicie, to wyświetla się @Comentateiro
6
Też fajnie, że dzisiaj w Lechu zagrało aż 6 Polaków, co w polskich klubach nie jest takie oczywiste. No Skrzypczak, Mrozek,Kozubal pewniaki do składu. Jagiełło też na ten moment pogra, Gurgul i Szymczak to dwa wieśniaki czereśniaki, więc niestety ta ilość Polaków się pewnie zmniejszy
12
Top 3 Złotej Piłki przewidywania
1. Ishak
2. Sousa
3. Bengtsson
22
Czy Lech Poznań jest faworytem LM? Czy jednak delikatnie za szybko na takie stwierdzenie?
4
@sergio5 Takie zestawienia to co roku możesz robić xd
7
A co jeśli Barcelona specjalnie nie wygrała LM, żeby Ter Stegen nie dostał medalu za zwycięstwo, bo nie zasługuje. I teraz wygra na luzie, bo on już nie zagra
3
@Encore To jest syn AlexDarka stworzyłem o tym kiedyś film
1
@Comentateiro No to mistrzostwo wyszarpane, masa szczęścia i przebłyski Sousy, Gholizadeha. Ale no chociażby taki mecz z Radomiakiem z końcówki sezonu to była patologia najwyższej klasy
3
@Faro Victor i Fati to nie jest ten poziom, Rashford w formie ich miażdży. Prawda jest taka, że Raphinha i Yamal nie mieli pół zmiennika nawet
6
Gracie wieśniaki ten puchar Tymbarka co 4 lata
5
@BORO_12 Nie ma żadnego sensu, ale po przyklepaniu Rashforda skończył się gówno temat Diaza, więc trzeba wymyślać nowe
12
Nie bójcie się, żyję