Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
57 obserwujących
8 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@MesQueUnClub_87 Napisał to @draxidox , który większość czasu na LR poświęca na pisaniu, że w życiu nie zmarnuje życia na posiadanie dzieci, że one są złem, są niepotrzebne i ciągle oznacza przy tych postach starego dziada @Comentateiro
0
@Encore Niezły skład, a to jest tylko LE, a nie LM przecież
19
Miałem dziwny sen, że byłem pod czyimś blokiem pijany wczoraj i relacjonowałem to na LR, no ale to niemożliwe, bo na LR nie ma mojego komentarza. A przecież Element by mi go nie usunął, więc to musiał być tylko sen
8
@Popitek12 Nieładnie tak mamę podglądać Popitek
2
@Talion Odkryłem niedawno i zagrałem w całą trylogię po czym zagrałem jeszcze raz z innymi wyborami, genialna gra. W Andromedę zagrałem 3h i wyłączyłem, bo to już wykastrowana i nudna gra
2
@Bernard777 Nie wiem, ale prawda jest taka, że rok temu było stykowo, a teraz jak Bombele jej nie dostanie to naprawdę będzie farsa.
Zresztą uważam, że to jest sztuczne pompowanie Yamala na zwycięzcę i balona zgarnie nierozgarnięty Francuz. A media lubią bredzić i sobie teraz bredzą
1
Wpuszczenie Fiabemy to jest najlepsze podsumowanie Lecha xd
4
@PatrychoO Najważniejsze, że przeżyłeś
8
Ten Gurgul to wygląda jak syn @Popitek12 i @Kessie mieszanka spierd.. umysłowego
3
Lech co podbił kurs i elegancko wchodzi w drugiej połowie na 3:2
0
@escarabajo Przez kręcony licznik gra w tej Kopenhadze, jakby miał serio 20 lat to by tam nie grał
1
@FcPortoFan1999 Uspokój się
26
@Kessie @July_6_BcN Kessie ma już 23 lata, a jego styl życia naraża go na wielkie niebezpieczeństwa, możliwe postrzelenia, pobicia, długie wyroki więzienia.
To najwyższa pora abyście zapewnili mi przyszłość i spłodzili potomków, którzy będą u mnie pracować. Przy optymistycznym założeniu Kessie będzie w stanie pracować jeszcze 10-12 lat, a wtedy w jego miejsce wejdą jego potomkowie
7
Ogólnie Jagiellonia podbija kurs i za tydzień będzie dobry i wtedy będę ich grał, zawsze tak dla mnie robią w Ekstraklasie
1
@Rastafarnianin Lech gra o 20:30 kolego
9
@Kessie Zgniecione łatwiej zmieścić w buzi
43
"Jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale"
Powiedział mój stary jak matka kazała mu rzucić picie albo znaleźć pracę
4
100% za Bruno Fernandesem
https://streamable.com/437u1g
12
@directedbyfcb Ciepłe szybciej chwyta gówniarza i prędzej zaśnie
6
@ViscaelBarca2007 Mam nadzieję, że szwagry każdego dnia całują go po stopach i dziękują za uratowanie klubu, bo bez niego to byśmy byli w głębokiej dupie
7
@Gaucho Co ty bredzisz jak dopiero co Yamala z dziesiątką kupiliśmy
2
@PatrychoO Wróciłem z miesiąc temu na jeden dzień i no ta gra jest obrzydliwa. Gameplay jest przyśpieszony do granic możliwości, strzały lecą z prędkością światła, żadnej przyjemności nie ma, że se wygrasz te 6:4 czy 8:7, najlepsza frajda to jest na początku gry gdzie se możesz grać złotym Messim na SPO i też będzie dobrze
7
Top 8 mord związanych z Hiszpańską piłką, na które nie chce się patrzeć
1. Vinicius
2. Tebas
3.Rudiger
4.Bellinham
5.Carvajal
6.Asencio
7.Hernandez Hernandez
8.Ter Stegen
5
Aktobe wiara do końca
0
@Esteban_ Stworzą uniwersum czarnych homoseksualnych kochanków, osób niebinarnych, ono jego ten tam tego
2
@marcin62 O Boże, przecież to jakby wymieszać gówno z rzygami
3
Kusi dać coś na Aktobe
6
@Cule1234 Dobra wypowiedź, nie rozumiem fenomenu tego gościa, dla mnie to jest smutne, że za takim pajacem biegają te młode łebki. Przyjeżdża do Polski to jeszcze ta nasza śmieszna śmietanka polskich influ za nim lata jak posłuszne pieski
11
@VegetaPolska Ale to trzeba być łbem żeby się dać zrobić takim cieciom kubeczkowym
1
@Frimpong Wytrzyj buzie, bo lukier z makowca masz na ustach