19

Dobra idę spać chłopaki już mnie nie zatrzymujcie, bo ja jestem w naprawdę ciężkim stanie. Ja widzę teraz inaczej świat, to jest inny wymiar, nie byliście w takim etapie esystencji życiowej, w której teraz się znajduje. Naprawdę ja żałuję, że jutro wstanę i ten błogosławiony stan mnie opuści, bo to jest piękne co się teraz dzieje w moje głowie.

Na koniec pozytywnie to zakończmy, pozdrawiam was i się nie kłócimy już tylko bądźmy mili dla siebie, bo to o to w tym wszystkim chodzi, żebyśmy się tu szanowali po prostu

7

@Hadziuk znaczy on ma swoją przeszłość wiesz on tu wszedł są podejrzenia co do niego. To nie jest jasne wiesz ktoś wie więcej niż wie inny no są poszlaki jest wywiad. Wszyscy mamy jakieś tam dowody ale też jasno nie można tego określić na teraz, bo jest regulamin fc.barcy i no po prostu nie można niektórych rzeczy powiedzieć wprost ale no też ja wiem więcej niż ktoś inny

2

@Aragorn33 nie lekceważ nas jesteśmy siłą która stworzyła wszystko co kochasz
@Matiasio nie martw się jesteśmy silniejsi każdego kolejnego dnia no jeśli przeżyłeś dzień wczorajszy to znaczy że jesteś mocniejszy niż przedwczoraj

3

Żeby nie mój ojciec to by was na świecie nie było

0

@Rifek daj im żyć to nie jest ich wina że się takie urodziły

0

@JohnKennedy nie będę cię męczył dam ci odetchnąć proszę tylko o piwo u mnie jest zaraz 20 godzina bary zamknięte niedziela ja wstałem teraz. Nie przejmuj się

7

Stop dyskryminacji chcę być jaki jestem

1

@misterio walka trwa póki stoję na nogach

1

@UriBoyka jaki mamy rok?

3

Widzę co chcecie wymusić ale nigdy nie odejdę od największych wartości mojej rodziny nie zmusicie mnie do przegrania będę walczył ile mam sił i pójdę jeszcze na Orlen pieniądze nie grają roli

0

@FcPortoFan1999 gdybym był trzeźwy byłbym inny ale szanuje wszystko co dał mi alkohol i jestem zobowiązany do walki w obronie moich wartości

3

Żyje nie martwcie się

6

W sumie to ma sens, bo Rashford chce głównie do Barcy, to dla niego wielka szansa. On godzi się na niższe wynagrodzenie, ale Barca pokrywa je w pełni, bo warto wspomnieć, że Aston Villa nie pokrywała pełnego wynagrodzenia Anglika i United jeszcze mu dopłacali xd

3

@kryhaa to stawiasz

23

No cóż, dzisiaj miałem zrobić przerwę od alkoholu, ale wzmocnienie Barcelony trzeba opić. Bądź błogosławiony Marcusie Rashordzie synu Melanii i Roberta

6

@gumaz wytłumacz mu co to znaczy cv

6

Wtedy mój stary mówi: Zostaw tego Williamsa, Diaz jest za drogi, weź tego Rashforda na wypożyczenie

3

@Nazio_87 Aubameyang: Potrzymaj mi @AlexDark00

5

No cóż, mieliśmy już przyklepanego Williamsa, później wielkie szanse na Luisa Diaza, a teraz jesteśmy krok od pozyskania Rashforda, pytanie tylko, gdzie my ich wszystkich pomieścimy?

0

@Stanio87 Możesz mieć rację, jeśli faktycznie go znasz. Ja bazuje tylko na tym co widzę w internecie, chociaż i tak uważam, że nie można usprawiedliwiać tego co dzisiaj robi trudnym dzieciństwem, tak samo jest z tą jego "partnerką"

1

@4drian0 Treningi drużyn, które zmierzą się dzisiaj w Ekstraklasie wyraźnie wskazują na spadek trendu zdobywania wielu bramek. Szykuj się na obniżkę średniej goli i wstrzymaj się z graniem overów w spotkaniach dnia dzisiejszego.

3

@Criss18Barca To spójrz na ojca Załęckiego i Załęckiego, jego ojciec kulturalny, normalny gościu. Denis chory człowiek, każdemu kto się krzywo spojrzeć chce spuścić wpier, jest alfonsem swojej kobiety.

Ależ śmiesznie to brzmi, że Pan Denis jeszcze niedawno mówił o ciężkiej depresji swojej drugiej połówki, a dzisiaj zapowiada, że zaraz wleci 3,4 Panów ze swoim sprzętem w jej krainę rozkoszy i to wszystko możemy zobaczyć jeśli zapłacimy odpowiednią sumę

1

@draxidox Ale nie odpowiedziałeś na moje pytania

1

@draxidox Ale co nie jest prawdą, to, że ciągle piszesz, że posiadanie dzieci to tragedia? Co jest ironią, że ciągle oznaczasz tego Comentateiro przy postach o dzieciach i ciągle piszesz, że to kaszojady? No jestem za głupi, możesz mi wytłumaczyć

16

@Hawajczyk Moim zdaniem przyjęcie tak dużej ilości Ukraińców powinno nas niejako chronić od przyjmowania tych bardziej brązowych imigrantów. Można narzekać na Ukraińców, ale nie różnią się od nas aż tak kulturowo, no i oni akurat pracują w przeciwieństwie do dużej ilości tych czarnych kolegów. Nie chciałbym drugich Niemców w tym aspekcie u nas.

@draxidox No ja mogę być dla ciebie bezbekiem, tylko różnica jest taka, że ja mam swoją grupę bezbectwa i się bawię w swojej piaskownicy. A ty tylko chcesz pokazać światu jak bardzo dzieci są dla ciebie wielkim złem i ich posiadanie to tragedia dla rodzica

6

@MesQueUnClub_87 Napisał to @draxidox , który większość czasu na LR poświęca na pisaniu, że w życiu nie zmarnuje życia na posiadanie dzieci, że one są złem, są niepotrzebne i ciągle oznacza przy tych postach starego dziada @Comentateiro

0

@Encore Niezły skład, a to jest tylko LE, a nie LM przecież

19

Miałem dziwny sen, że byłem pod czyimś blokiem pijany wczoraj i relacjonowałem to na LR, no ale to niemożliwe, bo na LR nie ma mojego komentarza. A przecież Element by mi go nie usunął, więc to musiał być tylko sen

8

@Popitek12 Nieładnie tak mamę podglądać Popitek

2

@Talion Odkryłem niedawno i zagrałem w całą trylogię po czym zagrałem jeszcze raz z innymi wyborami, genialna gra. W Andromedę zagrałem 3h i wyłączyłem, bo to już wykastrowana i nudna gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?