5

@MesQueUnClub_87 To kup po drodze piwo i przynieś pieniądze i ci dam trochę reszty te 2% z tego co obiecałem

7

@MesQueUnClub_87 To weź mi napisz ja ci dam 3% z tego, ja Tera nie dam rady

8

Jak sie pisze do tego KPO żeby mi pieniądze dali

4

Też wam powiem, że nie lubię zaśmiecać LR niepotrzebnymi komentarzami dlatego nie będę narazie nic pisywał. Wiecie co jest pieńć nie?

2

No i tak to jest

0

Piwo Janka do białego ranka

12

Wróciłem, żyje, walka na Orlenie była, padł w niej kolejny remis. @Kgorecki2500 Dzięki za walkę

0

@Coutinho007 Kounde - Widzisz mnie?

2

Nie ma Roberta, więc w pierwszych minutach trzeba będzie przenieść ciężar wyzwisk na innych piłkarzy, stawiam na Raphinhe i Ferrana.

Ferran - To jest dobry zmiennik, ale nie nadaje się na pierwszy skład, to nie jest ta klasa

Raphinha - Wyszedł mu sezon życia, ale od dawna nie jest w formie, on nie ma dryblingu

0

@Szift13 Bez jaj, oni Top 3 zrobią luźno. Liverpool, Arsenal, City najlepsze drużyny w Anglii. Chelsea cały czas jest w tyle, United się odbudowuje od kilkunastu lat

0

@Hawajczyk Jeszcze tylko 400 milionów wydadzą w zime i będą śmigać

2

Ale mnie boli ten Inigo, mieliśmy super obronę, teraz od buta miejsce ma Araujo, z którym bywa różnie, a do tego co chwilę jest połamany tak jak Christensen

11

Dzisiaj Sunderland był stawiany ale nie napisałem wam, żeby coś sprawdzić i teraz jestem już na 100% pewny, że jesteście przeklęci i wszystkie moje prognozy rzucane przed meczem tutaj zaburzają czasoprzestrzeń i zmieniają wyniki spotkań.

Wy jesteście problemem moich wszystkich poprzednich porażek, chciałem dać wam zarabiać ale swoją gównianą aurą niszczycie moje przeznaczenie i je zmieniacie

11

@Faro @Kessie jest spoko

0

@buglikos No ale ty napisałeś, że masz wstręt do niego, bo nie przyszedł, to co innego. Tu sportowo on traci więcej niż Barcelona, my sobie poradzimy bez niego

7

@MatBac1991 Nie, bo na zasadach Tebasa będziemy mogli z tego wydać 500k na zarejestrowanie gracza z Barcy B

0

@Transu96 Ale co to są paczki za te abc co robisz w 25 i przechodzą na 26?

33

@buglikos Się sracie z tymi Williamsem jakby nie wiadomo co zrobił, chce się kisić w Bilbao to niech tam siedzi uj z nim, temat do zapomnienia

5

@Ku84fcb Bayern Monachium, FC Kopenhaga, Galatasaray SK, Sevilla FC, Arsenal FC, PSV Eindhoven, RC Lens, SSC Napoli,SC Braga, Union Berlin, SL Benfica, Inter Mediolan, Red Bull Salzburg, Feyenoord Rotterdam,SS Lazio, Celtic Glasgow, Paris Saint-Germain, Borussia Dortmund, AC Milan, Newcastle United, Manchester City, RB Lipsk, Crvena Zvezda Belgrad, Young Boys Berno,FC Porto, Szachtar Donieck i Royal Antwerp.
Olympiacos, Manchester United, Tottenham Hotspur, Eintracht Frankfurt, TSG Hoffenheim, Roma, Lazio, Nice, Lyon, AZ Alkmaar,Galatasaray, Bodø/Glimt, Midtjylland, Malmö FF, Qarabağ, Dynamo Kyiv, Slavia Praha, Union Saint-Gilloise, Rangers, Fenerbahçe, Anderlecht, FCSB, Ajax Amsterdam, Viktoria Plzeň, Ferencváros, PAOK, FC Twente, Braga, Elfsborg, Beşiktaş, Maccabi Tel-Aviv, RFS, Ludogorets, APOEL, Omonoia, Pafos, LASK, Rapid Wien, Cercle Brugge, Gent,Legia Warszawa, Celje, Olimpija, Lugano, St. Gallen, Noah, Dinamo-Minsk, Borac Banja Luka, Mladá Boleslav, Copenhagen, Chelsea, Helsinki, Heidenheim, Panathinaikos, Víkingur Reykjavík, Fiorentina, Astana, Petrocub, Larne, Molde, Vitória SC, Shamrock Rovers, Hearts, TSC Bačka Topola, Djurgården, Başakşehir, The New Saints,
Atlético Mineiro, Bahia, Botafogo, Ceará, Corinthians, Cruzeiro, Flamengo, Fluminense, Fortaleza, Grêmio, Internacional, Juventude, Mirassol, Palmeiras, Red Bull Bragantino, Santos, São Paulo, Sport Recife, Vasco da Gama, Vitória,Boston River, Cerro, Cerro Largo, Danubio, Defensor Sporting, Juventud, Liverpool, Miramar Misiones, Montevideo City Torque, Montevideo Wanderers, Nacional, Peñarol, Plaza Colonia, Progreso, Racing, River Plate

7

10

Miałem grać Newcastle, ale nie zagrałem, czyli zarobiłem 100 złotych, które mogę teraz postawić. To jest inteligencja

19

@michaleu Nie powiem

5

@Comentateiro Tak czułem, że zawsze chciał tego Mascherano

7

@fart Ekstraklasa już dawno w grze przecież

2

@RozowaPantera Człowiek kompromitacja

41

Tyle się znacie, się śmiejcie dalej ze mnie
https://zapodaj.net/images/2828cea3f4c1b.jpg

3

Bardzo ważny komunikat dla naszej społeczności, bez podziałów, bez kłótni, po prostu przeczytajcie to, bo jutro ostatni dzień żeby skorzystać
Pozdrawiam
https://zapodaj.net/images/abd1704c0ed43.jpg

7

@wpwelement Usuń tą moją dyskusje z gorących

2

@JanZagloba To było Sosnowskie podziękowanie za zwolnienie miejsca w piwnicy, z której Kessie zabrał rower i narzędzia

2

@michal26 No i bardzo dobrze jest, liga w Serbii jest tak mocna, że Crvena może wymienić sobie cały skład przed rewanżem, Celtic i Rangers całe życie walczą we dwójkę o tytuł a reszta ligi jest na śmiesznym poziomie. W końcu zbierany profity z tego, że mamy kilka ekip w walce o mistrza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?