17

@Bzyczekk Nie no na szczęście Barcelona jest chroniona od takich transferów z tego powodu, że możemy wydać jakieś 27,50 euro włącznie z pensją. A za niego chcieli ponad 70 baniek xd

6

@PatrychoO Szczęście w nieszczęściu, że w tej pomocy jest cały czas kim grać, a zaraz wraca Bernal. Dobrze, że ten Casado i Fermin nie poszli pod młotek. Bo dostalibyśmy kilkadziesiąt baniek z czego wydać można by było z tego 20 euro dzięki tebasowi pacanowi

18

Podsumowanie naszej gali:

1. Luciano99 dwa wyróżnienia
2. @Kessie dwa wyróżnienia ( niestety jedna nagroda wycofana przez Element Federation, tak miałby trzy statuetki).
3. @July_6_BcN jedno wyróżnienie

https://zapodaj.net/images/3b4732b25b241.jpg

21

A jak gruby mówił, że Bombele lepszy od Mbappe to się śmiali, wizjoner

8

Ogłaszać i się rozejść, a nie jakaś pajacerka ile można

13

@partymaker Mocno ale celnie o @Kessie

6

@L3OM3SSI Gdzie wady?

4

1. Lucek Senior
2. Stary Yamala
3. @Comentateiro

53

Żeby po takim sezonie męczennik był przed Lewandowskim, to jest jakby ktoś naszemu Robertowi napluł w ryj xd, dajcie spokój

35

A więc mamy 3:0, na pewno zagrało to, że Ferran Torres strzelił dzisiaj 2 gole, Olmo jednego. No tutaj bramki nie tracimy to jest duży plus, bo czyste konto jest sprawą istotną.

Na pewno minus, że Lewandowski gola nie ma, ale wygrana jest tego meczu to jest tak naprawdę najważniejsze, bo on by strzelił gola ale byłby remis to byłoby gorzej wtedy. Także plus tam 3:0, bo 3 bramki, plus bez straty bo to jest pozytyw. Ogólnie drużyna zagrała dzisiaj na plus i zmiany też były pozytywne, wystawiam Flickowi również plus.
Pozdrawiam

7

Złota Piłka 2025 aktualizacja
1. Ferran Torres
2.Mikael Ishak
3. Joan Garcia

32

Apeluje o spokój, Getafe jest drużyną mało techniczną, która bazuje na grze fizycznej. Tutaj nie spodziewajmy się fajerwerków, gdyż z takimi drużynami gra się nieprzyjemnie. Jest to mecz do przepchnięcia, oby ta sztuka się Barcelonie po prostu udała

9

Ciekawe kogo Hansi Flick wprowadza do rodzinnego składu jak żona spóźnia się do sypialni

13

10

@JanuszKorwinMikke Gotowe to mam dla ciebie skierowanie do Choroszczy

29

@Faro Daj spokój, chłop od lat jest wrakiem, to, że w końcu coś kopie w Ligue 1 nie znaczy nic

3

Pogoń kompromitacja, a Lechia Gdańsk ładnie się wygrzebała po tych minusowych punktach, idą w górę powoli

0

Tyle dobrze, że Sysia w gorących, w końcu adekwatne to jest wiecie o co chodzi hot

6

Dobra mam kaca, to nie będę głupot sam pisał tu, po prostu odsunie się w bok i nie będę wrzucał postów teraz, bo to niepotrzebne wiecie o co chodzi

7

EA FC 26 jak narazie wyniki 7:4, 6:5 są na porządku dziennym. Nie jest to symulator piłki nożnej, bardziej przypomina to jakiegoś fortnite, świat upada

7

Ogólnie Iga Świątek jest niemiłą osobą i to widać w wywiadach, dlatego jej sukcesy nie są dla nas wyznacznikiem, bo liczy się kto jakim jest człowiekiem. Kibicuje się idolom, a ona swoim zachowaniem pokazuje przeciwieństwo idola

1

Źle wygląda dzisiaj Iga z Federerem, tutaj raczej Rafa to weźmie na luźno, ona nie jest na tym poziomie

1

Też analizowałem naszą obecną sytuację sportowa jak i finansowa i dochodzę do konkluzji, że my tak naprawdę musimy mieć, że my gramy dobrze, ale jest źle finansowo, bo limity są takie a nie inne.

Tylko, że mamy konkurencyjny drużyna, ale tam możemy inaczej też wyglądać, bo nie zawsze mieliśmy kiedyś były takich limitów nie było, no ale wiesz Griezmann za 120 milionów to dobry transfer nie był, a to przyszedł ze szkółki Fermin czy Balde ale są limity ale oni za darmo przyszli i to też ma znaczenie

26

Weźcie ludzie nie róbmy sobie jaj, usuńcie tego syna Negreiry z głównej, bo to wstyd, żeby taka poważna strona rozpowszechniała takie historie, szanujmy się

3

@fejkenq Pezwice ja jestem czezwy jak dziecko ja nie pije już alkohol

2

Mam czutkę, że Real dzisiaj gładkie zwycięstwo

3

@Pablozeusz Roztaczają aurę zła i zepsucia przy swoich wyjazdach i ta atmosfera, którą rozpowszechniają daje takie wrażenie, że ciągle są u siebie

8

@Kessie Ta teraz wykwintny obiad za całą wypłatę, a jutro znowu pod śmietnikiem

7

13

@Czyhrynski 400 złotych i przyjedź jutro.

To nie tylko vinted, tylko mentalność ludzi wszędzie na allegro, olx itp, nie wiem kur.. czy oni myślą, że to jest jakiś gamechanger, że on napisze, że przyjedzie dzisiaj ale obniż mu cenę o 200 złotych xd. Z innych gamechangerów mamy teksty:

1.Sprzedasz za 200 złotych to biorę od ręki
2. Jak obniży Pan do 200 złotych to płace od razu
3. Nikt ci tego za tyle nie kupi, ja daję 200 złotych i biorę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?