Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Pawlak1992 Stary mnie tak nazwał, bo mu się wymyślać nie chciało na kacu imienia, to spojrzał w dowód i powiedział, że będę Lucek i uj
8
@manero Spoko, ale ten argument, że Barca Anglikiem wygrywa z Newcastle jest totalnie bez sensu xd
2
@Kgorecki2500 To z rynkiem jest po to, żeby ludzie nie tworzyli masowo nowych kont i nie farmili coinsów, ale przez to jak przyjdzie nowy gracz jak ty, to musi się pier.. z jakimiś gównianymi zadaniami i mu się grać oddchciewa.
Co i tak nie ma dla mnie sensu, bo kiedyś się farmiło na sbc z hybryd i ogólnie sbc, a teraz i tak większość z nich jest niewymiennych
9
@Kgorecki2500 Tak, od mamy Kgoreckiego i siostry Kgoreckiego
25
Nowy komiks od studia "Lucianos Studio" o nazwie "Wulkanizacja", to dzieło zachowane w uniwersum serialu "Chłopaki z Sosnowca".
Część 1 "Dzień Wypłaty"
Lucek popada w drobne problemy finansowe i przekazuje pracownikom, że wypłata będzie opóźniona. Kessie po rozmowie z Comentateiro idzie za głosem serca i robi to do czego został stworzony...
https://zapodaj.net/images/388836fd568cf.png
35
@Kessie i @Comentateiro oczami AI, jak żywi
https://zapodaj.net/images/473ce23a3ef6e.png
11
@Frimpong Liverpool przegrał z Crystal Palace, widziałeś?
30
El Jarek jakie partizado zagrał, pierwszy screen to kara sprzed 10 godzin, jednak po najwyższym zebraniu okrągłego stołu i rozmowie Jarka ze swoją drugą i trzecią osobowością pierwotna kara została uznana za zbyt łaskawą i została zmodyfikowana
https://zapodaj.net/images/6a91d15c69d2c.jpg
4
Co ten El Jarek
https://zapodaj.net/images/fdac1d16abef0.jpg
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@PatrychoO Kup se piwo jak człowiek, a nie jakieś Majami ci w głowie chłopie, to nie jest Disney Channel tylko La Rambla
0
Panie Chiffi kończ Pan już ten mecz
56
Analizując całe dzisiejsze spotkanie doszedłem do jednoznacznej analizy, że no strata pierwszej bramki była niepotrzebna, można było tej bramki nie stracić i byłoby dalej 0:0. Jednak zadziałaliśmy po bramce i zdobyliśmy gola, i to było 1:1.
W późniejszej fazie bardzo dobra decyzja Yamala, że chciał podać Lewandowskiemu, dobra decyzja Roberta, że strzelił gola i dał prowadzenie 2:1. Na minus, że potem nie było 3:1, ale duży plus za to, że utrzymaliśmy 2:1 no i wygraliśmy koniec końców, bo to są 3 punkty, a tak to by był 1, a są 3, więc na plus drużyna.
Pozdrawiam
31
Głowa mnie boli jak sobie pomyślę ile by taki Aubameyang miał teraz goli na tym etapie sezonu, 20,25?
11
Złota Piłka 2026 Aktualizacja
1.Kounde
2.Rashford
3.Alvarez
3
Żegnaj Flick, dziękuję za wszystko, powodzenia w nowym klubie
9
@JanuszKorwinMikke Po co ty tu to marne konto założyłeś, żeby krytykować, wyszydzać wszystko i wszystkich?
Weź se znajdź jakieś hobby, wyjdź na świeże powietrze czy coś
3
@Encore Olimpiada jest co 4 lata, więc niemożliwe jest aby miał 10 lat doświadczenia i 4 złote medale olimpijskie
3
@Filipem Nawet nie wiesz jakie było moje zdziwienie, że wszedłem tam na chwilę i zobaczyłem, że ktoś mnie oznacza. Nie wiedziałem, że doszli do takiego etapu ewolucji
4
@Transu96 Dogadajcie wspólną wersję ci, którzy to widzieli i pamiętają, bo jeśli naprawdę nie miał butów, to nie jest nawet remis, tylko dyskwalifikacja i wygrałem
16
@kundee Wygrałem naszą wczorajszą walkę pod Orlenem? Bo nie pamiętam
13
@LOPEZ16 Ale patologia
24
@Mixtape Jest wzajemna rywalizacja, jedni się spuszczają, drudzy też, jest dobrze, dobry przekaz leci, prostaty w normie
8
@kundee odpzywam przed walka pacanie to leze jak bedzie poczeba to wstane
7
@kundee @RozowaPantera po kolei Panowie, żeby nikt dwa razy wpier.. nie dostał
8
Dobra, który chętny na walkę to przychodz pajacu na Orlen ja czekam tam stoje przy wejściu
6
@norbi77 Sam się pchał do Interu, a w sumie Napoli zrobiło sobie mistrza bez niego, w tym sezonie w lidze też ładnie idą od początku.
To jest dobry pomocnik, co do tego nie ma wątpliwości, ale też zawsze mi się wydawał przeceniany, ten jego mityczny potencjał był przeszacowany. Tak samo te historie o zainteresowaniu Liverpoolu, no raczej nie
4
Jedenaste piwo, jeszcze sześć i po północy szykuje się walka na Orlenie, pytanie, który z was się odważy wyjść ze mną do oktagonu?
https://zapodaj.net/images/d367ee622d51a.jpg
10
@Kessie Słodko zasnął po Reddsie Malinowym, ciepłe łóżko w moim pokoju gościnnym. Jeszcze nie wie, że licznik leci i każda godzina snu jest odliczana z jego wypłaty, lepiej dla niego, żeby w najbliższym czasie się obudził
https://zapodaj.net/images/64725cb522208.jpg
27
Nie zapominajcie dzięki komu Atletico dziś wygrało
https://zapodaj.net/images/048dca0705e11.jpg