Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Kessie kiedy dzwoni w sprawie wypłaty:
https://streamable.com/6bi31h
19
Żebym ja był dyrektorem sportowym Barcelony to byście zobaczyli, a tak to nie zobaczycie
6
De Jong do 2029 roku? Dajcie spokój
9
@spiderman1899 Wydaje mi się człowiekiem o bardzo dziwnych poglądach, dlatego dosyć często jest tutaj sam w walce z innymi użytkownikami. Ten post o psie to kropla w morzu tak naprawdę
8
Ja chciałem pogadać o moim banie w gorących, to wszędzie ta @July_6_BcN się wciśnie i dupą kręci i zeszliśmy z tematu
2
@Kessie Obaj wiemy, że blefujesz, bo zawsze jak jesteś nieprzytomny to mówię ci wynik twojej walki i na odwrót, kto nam powie, kto wygrał, jak obaj będziemy nieprzytomni przygłupie?
7
@July_6_BcN Jakaś coca cola, hot dog, Orlen coś tego? Kasę mam, ale w banku, ty wylozysz ja ci oddam jak mi nowa karta przyjdzie z banku, bo tamtą zgubiłem, a blika zapomniałem pinu wiesz o co chodzi piękna
20
Co wy oznaczaliście mnie, a potem zobaczyliście, że zbanowany to komentarz usunięty przez użytkownika, tacy koledzy, że jak za kratami to się nie przyznają, żałośni jesteście
4
@fejkenq @Kessie Ale mnie chłop uruchomił to się skończy bójką, nie wiem możecie mnie spróbować trzymać, bo ja zaraz wyjdę do niego
5
@fejkenq Nie podoba mi się co on robiz bo pyta o słuchawki ale zara by chciał gadkę rozwinąć, powie gdzie kupiłaś w Poznaniu o ja też jestem z Poznania. Chcesz pójść ze mną kupić słuchawki? Coś doradzisz, potem ją będzie podrywał i będzie chciał ją zabrać gdzieś i to się tak rozwija, akcuahwki to pretekst.
My jesteśmy w nie formalnym związku, ale dokładam starań żeby on stał się formalny, wysłałem pismo do urzędu przed chwilą. A on ją zaczepia, jakieś podteksty robi, to jest normalne?
6
@Zoker Nie zaczepiaj jej
11
Szanujmy się koledzy
15
Dobra poważnie już piszę, bo tu widzę moje komentarze usunięte poprzednie, no bana nie mam to jest to jakiś kompromis.
Rozumiem zaistniałą sytuację i ją akceptuję, nie ma problemu Element jest w porządku, rękę ci podam na mieście, powiem "Cześć", no przyjaciółmi nie będziemy, ale możemy pozostać w dobrej relacji chłopaku
4
Nie piszta do mnie tera bo ja w delegacji jeste Tera powqzna sprawa, umówimy sie Clyde i Sysia nie bujcie sie ustawki bedom też wssystko bedz ale dzisiaj delegacja dzisaij odpusc
13
@Sysia11 @clyde Nie bijcie się o mnie, można to pokojowo załatwić dziewczyny
4
@Kessie Muszę to powiedzieć Jowicie, dobry tekst
21
@wpwelement Gościu oglądam reklamę jakąś tam jest napis, że nagroda za 5 sekund i żadnej nagrody nie mam, otrząśnij się
4
@Kgorecki2500 Spoko, ale PPE to jest tak ogólnie syf. Ta strona wrzucała newsy, że Assassin's Creed Shadow to sukces, następnego dnia, że porażka, a potem sukces. I tak naj.. kilka gówno artykułów na przemian.
To jest jak jakiś "Pudelek" dla graczy, beznadziejna strona
2
@Eklerek Ja się nie śmieje obojętnie czy wygrywam czy przegrywam, obrzydliwy gameplay
26
Też nie zawsze taki byłem jak teraz wy se myślicie. Kiedyś nie piłem alkoholu, trzymałem dietę, dobrze wyglądałem, miałem takie życie.
Ale potem przyszła podstawówka, pierwsze sprawdziany, stres,pierwsze bójki pod Orlenem, odpowiedzialność i już samo poszło, ciężko być 7 latkiem w Sosnowcu
10
@Kasy Nie potrzebujemy cię w naszym składzie jak rok nie piłeś
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Trzeba się przenieść
https://zapodaj.net/images/49fde52dd61ef.jpg
8
Remis dziękuje za walkę nie wiem jak masz na imię
6
Orlen gra o wszystko
22
Druga w nocy to zdecydowanie odpowiednia pora na piwo z lodówki i piwo z lodówki podane z piwem z lodówki, piwo i piwo z lodówki
Zdrowe i dobre
21
Jak bede film kręcił o swoje zycie to bedzie się nazywac ten film "Lucek" tera wymyslilem to
10
@clyde No tam coś tam tego se powiedział ale to wiesz tam to je film jak film. Ja ja bede filma robil o swoje rzycie to bedzie emocje większe gdzieś tam Sysia watek milosny ty też zes mnie zapraszala na rozne tematy we dwoje. Bukmacherka, Jowita, romanse, zdrady, biznesy, sukcesy, murzyny nie murzyny
17
Ja bym chętnie Nico Gonzaleza na LO i Giuliano na PO zobaczył. Jeden i drugi kiedyś tam grywali.
Do tego Simeone jest bardzo szybki jeden z najszybszych, Gonzalez też ma szybkość
4
@macio_944 Niby tak, chociaż ja uważam, że ten Olmo dużo wniósł w tamtym sezonie i jest fajną opcją mimo wszystko. Najgorsze są jego kontuzje, a do tego doszła trochę słabsza forma i od razu jest sprzedawany przez ekspertów LR, ja pamiętam jego ważne bramki z tamtego sezonu i uważam, że jest przydatny.
Jesteśmy jeb.. biedakami i na nic nas nie stać, dlatego Olmo jest pod ostrzałem, ale ogólnie jest to niezły transfer i gdybyśmy byli normalnie funkcjonującym klubem i mogli wydawać hajs, to nikt by nie miał pretensji o tego Daniego