5

Miłego dnia dla Ramblowiczów, których spotkałem wczoraj/dzisiaj na Orlenie

4

32

@turhiay vinicius z małej piszemy

43

@Encore Ten tytuł jest tak idiotyczny, że nawet szkoda to odpalać

1

@Nightraider Obrona obroną, ale wczoraj byliśmy wykastrowani w ofensywie, dwie kontuzje z przodu i nie mamy kim grać

3

Kupiłem se Loda Ekipy i będę go jadł tera
https://zapodaj.net/images/78e2e7fdc82ea.jpg

0

Lech miażdży piłkarską elegancią fizycznych barbarzyńców Legii. Bądźcie spokojni o wynik w drugiej połowie Lechici podbiją Warszawę

3

Lech Poznań kochany da mi dziś pieniądze

12

@FCB24 Pragniesz jego jaj

43

Se zrobiliście ofiarę z tego Yamala po słabszym meczu, weź się tak w łeb jeb.. jeden z drugim. Cała drużyna zagrała słabo oprócz Szczęsnego i Araujo, ale winny 18 latek, że nie pociągnął znowu tego wózka.

Druga sprawa, że chłop nawet jak słabo zagra to ma przebłyski takiego geniusza, że wykłada setkę Kounde i tam powinno być 2:2 ale Żul źle przyjął

2

Komentarz usunięty

1

@Derean Jaki komfort, jak tu dwie kontuzje w ofensywie i nie ma komu grać xd, jeden zawodnik był ofensywny na ławce, kupiony za 2 miliony

2

Gramy jak gramy ale chociaż gramy

6

Dzisiaj mam czutke jeszcze na Barcelonę oprócz mojego kuponu

33

Ja nie cierpię polityki, ale nie jestem w stanie zrozumieć, że aż 9,9% dorosłych Polaków chce głosować na partię Brauna. Chyba jestem za głupi, żeby to pojąć swym małym rozumkiem. Może mi ktoś wytłumaczyć jak można popierać tego, delikatnie mówiąc, gościa inteligentnego i normalnego inaczej?

4

Czy to nie jest chore, ze pokladamy nadzieje w masterclass 18 letniego dzieciaka i drobnego chlopaka z wysp kanaryjskich, bo jesli oni zawiodą to mozna wylaczyc po 3 Cieszynce mbappe w 30 minucie

0

@RozowaPantera wszystko już postawiłem

5

Się śmialiście z moich typów ale teraz poważnie, bardziej pewnego kuponu nie będzie w życiu, to się zdarza raz na 20 lat taka czutka jaką dzisiaj mam.
Lech Poznań
Real vs Barcelona obie strzelą
Stawiajcie szybko wszystko!

6

@macio_944 ile masz na koncie pieniędzy teraz, gramy kupon chłopaku

4

Chwila powagi póki jestem przytomny.
Dzisiaj jest wysoki kurs na Lecha, podbijacie to meczem Real vs Barcelona, że obie strzelą.

Postawcie ile macie pieniędzy a koncie wszystko postawcie. Gdzieś tam macie znajomych dobrych, rodzina może pożyczyć trochę to pożyczajcie i stawiajcie ten kupon, bo to jest 100% pewny kupon i macie naprawdę do wygrania wielkie pieniądze

6

Specjalna oferta od BETTERS dla Cúles na El Clásico ????

✅️ zarejestruj się z kodem ????????????????????????????
✅️ wpłać depozyt min. 50 zł
✅️ zagraj na wygraną Barcelony za min. 2 zł

Załóż konto z kodem ???????????????????????????? poprzez ten link

18+. Betters to legalny bukmacher. Gra u nielegalnych grozi konsekwencjami prawnymi. Graj odpowiedzialnie

0

@FcPortoFan1999 Mój kolega Błażej i kolega Błażeja Błażej

4

Gdzieś tam jestem dzisiaj skonsultowany z ludźmi z którymi ustaliłem wynik clasico el i dowiedzielalem się że na pewno dziś nie będzie porażki z tego względu że Sysia jest piękna i to przełoży się na wynik tego meczu

19

Ale Sunderland z buta wszedł w PL, takiego beniaminka dawno nie było

5

@fejkenq Już go tam nie ma, niby dałeś pozwolenie, ale on z przyzwyczajenia i tak go ukradł.

Wczoraj dałem mu bochenek chleba, a on odniósł mi go spowrotem do mojego domu, wyszedł, potem wrócił i go ukradł

2

@Eklerek Mocny skład, ale ja stawiam na team spirit i więzy Afrykańskiej ziemii

23

@Filipem Duży silny murzyn to podstawa, zawsze to powtarzam

13

Komentarz usunięty

10

@clyde Forma mutant, @Eto'o9 R10 na deskach, @Kessie odliczaj

27

@clyde Dobra już nie wyciągaj naszej przeszłości publicznie, miałem wtedy drobny przestój w wulkanizacji, normalnie dobrze zarabiam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?