Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lajcior Moczem z piwa, piwa bym nie marnował
5
@lajcior ja z tamtego roku nie rozbierałem, co będę wyrzucał jak zara znowu trzeba kupić
5
@Trojanek23 Ja już nie wiem czy ty serio piszesz czy trollujesz, te filmy to AI xdd
13
@clyde Nie wszyscy mają tyle szczęścia co ja przy losowaniu ojca...
0
@Nightraider Dla mnie Ferran mimo wszystko to jest super zmiennik, no ale właśnie zmieninik i nic więcej. To nie jest kaliber Lewego, który nawet jak sobie truchta dziadek, to i tak robotę zrobi, dzięki swojej inteligencji boiskowej
11
@NeroTFP1 Za dużo Hype zmienia w ZP, ten człowiek powinien być drugi za zeszły sezon, LM decydującą o zwycięstwie Dembele, ale Rapha 5 miejsce to była farsa
0
@clyde No jak wyciągniełaś 20 złotych i powiedziałaś, że 20 zwracasz, a 30zł znaleźnego zabierasz, to się nie dziwię, że była lekko w szoku
3
@4drian0 Nie no poleciałeś, że ten Roony by miał podobne cyferki, to już takie umniejszanie Anglikowi, że głowa mała
4
@Nightraider Aż mi się przypomniał Raphinha przed poprzednim sezonem za który dostał 5 miejsce w ZP, gdzie było pisane, że on to jest słaby i dryblować nie umie, tylko go niezłe liczby ratują, ale oprócz liczb i biegania to on nic nie daje
5
@Leooo W sumie bardziej mnie zastanawia jak my chcieliśmy kupić tego Nico, jak się później okazało, że ledwo Rashforda i Garcię zarejestrowaliśmy xdd
2
Jutro grajcie Real, kurs 2,50
0
@Derean Nie ma szans, że Real coś tu zgubi, pójdą jak burza dalej
8
Ten człowiek mnie wykorzystuje:
https://zapodaj.net/images/03bf0af1d0550.png
11
Ogólnie nie jest źle dobry przekaz leci, pozytywne myślenie i jest okej. Tylko naprawdę jedna prośba mała do Araujo:
W dupę se wsadź tą rękę jeb... I po prostu zajmij się bronieniem, bo my tutaj mamy sędziów liniowych i var, a twoja pierd... Ręka w górze nic nie zmieni
3
Dajcie spokój z tym Peną, Szczęsny powinien bronić, on łapie tylko to co w niego leci
5
@blakkudium Weź to rozpisz sam chłopie, a nie wrzucasz w takiej formie gównianej jak oni
0
@FcPortoFan1999 Na szczęście nikt nie będzie pamiętał jak Lech zdobył ten tytuł za kilka lat, bo zdobył go tak naprawdę w bardzo podobny sposób do obecnego, zadecydowała impotencja piłkarska Rakowa
3
A więc wpelement uznał, że mój komentarz był niestosowany więc spróbujmy inaczej.
Lech Poznań gra beznadziejnie, wydane wielkie jak na Ekstraklase pieniądze, a oni wyglądają jakby przyszli odbębnić swoją zmianę w pracy i byle do domu. Frederiksen po tym archaicznym meczu Legia vs Lech po gwizdku uśmiechnięty i uradowany jakby wygrał 3:0. Żadnej tam sportowej złości nie widać, żadnej determinacji, żeby wsadzić tego zwycięskiego gola, byle poklepać byle jak i nara
3
Jak mógłby wyglądać 1 skład reprezentacji Polski po naturalizacji niektórych piłkarzy:
Grabara
Cash-Bednarek-Yarek Gasiorowski-Kiwior
Santiago Hezze-Kessie-Zieliński
Kamiński-Rodado-Zalewski
4
@Bolton A tam jakaś Karyna, a w korytarzu @Bocheno1, który krzyczy, że to nie jego i będą testy robione, a on alimentów i tak nie będzie płacił i w dupie to ma
2
@michal26 Jak zobaczyłem uśmiechniętego od ucha do ucha Frederiksena po tej kaszance w meczu Legia vs Lech to sam bym go zwolnił
1
@Kgorecki2500 Netflixowe gówno z jakąś tępą dzidą na czele, która za nic ma uniwersum Wiedźmina
1
@EvenepoelRemco00 Ja już wiem od kogo wy są po zdjęciach randomowych zwierząt
16
@mekston dziara kozak, mówiłem, że będziesz zadowolony. Kuzyn Błażej ma 5 lat doświadczenia, w więzieniu dziarał każdego
https://zapodaj.net/images/1eebb052c9c9a.jpg
3
@TR3YWAY Któremu?
4
@4drian0 Bez szans, nie graj tego
19
@Kgorecki2500 Klasyk
https://zapodaj.net/images/95d63e75aec2d.jpg
2
@Bulbazaur17 Ja jestem w Sosnowcu prawem patrz tera nie postawie przecinika żadnego i nic mi nie możesz zrobić bo to ja jestem prawem w Sosnowcu nie będziesz mi mówić jak mam coś napisać człowieku
17
@Kessie Jeszcze robisz nadgodziny karne za tą próbę oszustwa
https://zapodaj.net/images/8d62d996173ee.png
6
Joaquín Panichelli na radarze Barcelony. Narazie anonimowy człowiek, ale powiedzmy, że zagra sezon życia i co wtedy?
Sam Strasbourg zapłacił za niego 16,5 miliona euro, ma kontrakt do 2030 roku, wiemy, że ten klub to Chelsea B.
W przypadku sezonu życia załóżmy, że Chelsea go odpuszcza. Wtedy będzie trzeba wyłożyć przynajmniej 60 baniek, może więcej, bo tak działa obecnie rynek.
Możliwości finansowe Barcelony: 150 euro, gołe zdjęcia Deco, Spotify premium.
Zdjęcia wyceniam na 500 euro, Spotify na rok w programie Spotify premium family to obecnie koszt około 106 euro. Daje nam to 756 euro.
Analiza Lucka: Transfery wykluczony