0

@gumaz Wiedziałem, że się nie odważy, tam wchodzą zasady ulicy, nie ma podziałów na moderatora i użytkownika i to go przerosło

5

@July_6_BcN Cieszę się, że masz takie zdanie o moim Sosnowcu

3

Komentarz usunięty

10

@Kessie Trochę to chore, ona mogłaby być jego wnuczką

16

@Filipem Babcia wolna?

4

@misterio Nawet jak to prawda, to zaraz nową dupę znajdzie, to nie jego związek jest tutaj problemem...

6

@jowita Yamal wolny, to można się zakręcić, pochodzisz z nim dwa tygodnie, ferrari da na urodziny i wracasz do Sosnowca

6

@Kgorecki2500 No i masz wygrany kupon przyjacielu, gratuluję to pewniak

7

@FCB_dimiC Jego kontuzja doznała kontuzji

6

@FCB_dimiC Jak nie lubię Legii, to trzeba powiedzieć, że oni byli najbliżej tego odjechania. Mistrz Polski w latach 2013, 2014, 2016, 2017, 2018, 2020, 2021.

Brali te mistrzostwa jak leci, przerwali posuchę w LM, regularnie grali w LE, dobrze, że się zesrało już

28

Nowy komiks od studia "Lucianos Studio" o nazwie "Wulkanizacja", to dzieło zachowane w uniwersum serialu "Chłopaki z Sosnowca".

Część 4 "Orlen, gra o wszystko"
@Frimpong spotyka się na Orlenie z @Kessie na wcześniej umówioną ustawkę. Niesamowity upór pracownika wulkanizacji doprowadza do historycznego wyniku, który trzeba uczcić wraz z szefem i przyjacielem @Comentateiro

https://zapodaj.net/images/70de2a6d2a8bd.png

Poprzednia Część:
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16175826#comment-16175826

3

@Kessie Sędzia a zarazem trener, legenda walk pod Orlenem, wciąż niepokonany Lucjan syn Lucjana Seniora

4

@Kgorecki2500 Spoko, chociaż tera by trzeba było się skupić na ewolucjach, żeby zrobić coś tego Fermina, Gaviego, Cubarsiego, bo narazie lipni są.

Coś za coś można pochwalić tych baranów z EA to te ewolucje, bo nie trzeba grać meta kartami tylko możesz zrobić sobie dobrą kartę z zawodnika którego lubisz

12

@clyde : Nie masz u mnie szans
Ja: Mam PS5 pro, najlepszy pakiet na PS Plus na rok i zajebisty telewizor, do tego Clair Obscur Expedition 33 i Kingdom Come 2 ze wszystkimi dodatkami

Ja i Clyde po tej konwersacji:
https://streamable.com/r2l1k1

12

@Kessie zbieraj szybko ile się da jeszcze i zostaw łupy w naszej bazie, bo zaraz bagiety cię zgarną. Już kilku ludzi zadzwoniło, że jakiś chory psychicznie mężczyzna kradnie dzieciom cukierki, do tego puka po domach i wynosi sprzęt AGD
https://zapodaj.net/images/f2683596f3c0f.png

0

@Senyer W sumie masz tyko strzępek informacji, że chłop dużo pracuje i ma drogie auto, nie ma co oceniać ludzi po takim info

11

@Eklerek Tata @Popitek12 też myślał, że zdąży, a teraz lata taki Popit po LR, głupie gadanie

43

@Eklerek Jakoś tak lżej mi na sercu po takim poście, dziękuję

12

@Kessie Coś mi do oka wpadło chyba, bo łzawi

8

@July_6_BcN Najgorszy jest wiatr

2

@Filipem Serio sprawia ci przyjemność gra w której nie trzeba podawać, wystarczy biec sprintem albo się kręcić dryblingiem? Możesz jednym małym zwinnym zawodnikiem minąć pół boiska i strzelić gola, 3 minuty później dostaniesz na łeb taką samą bramkę

3

@kubix05 No pierwsze to piwo od wujka co mam na avatarze. No ale ile ci taki mały gowniak wypije, jedno piwo, wieczorynka na bombie i do spania

8

@Kessie trzeźwy vs Kessie po dwóch Reddsach malinowych, kradzieży 3 rowerów i zdobyciu zakazu zbliżania się do @July_6_BcN wersja EA 26
https://zapodaj.net/images/322fa38589b25.png

42

Dzisiaj miałem lekkiego doła, ale już jest ok. Pamiętajcie, żeby nie wstydzić się zwrócić do ukochanej osoby przy gorszym dniu @jowita

https://zapodaj.net/images/c178eff40612b.png

5

@spiderman1899 Ciekawa propozycja z tym moczem, zobaczymy jak się sytuacja rozwinie w sobotę

8

@Sysia11 Możesz przyjść w sobotę to pogramy u mnie

10

@ZwyklyCuler48 00:35 pod Orlenem pajacu

7

@clyde
Chrześcijanie nie powinni obchodzić halloween!

Ze względu na postępującą promocję okultyzmu i magii w środkach przekazu, w środowisku szkolnym i w społecznościach lokalnych warto posiadać przynajmniej częściową wiedzę na temat szkodliwości tego „święta", aby móc się do niego odnieść i wiedzieć, jak zareagować.

Obchodzony 31 października halloween (wg niektórych "Nocy Duchów") to święto pogańskie, sprzeczne z duchem chrześcijaństwa. Jest pewną formą odradzania neopogaństwa. Tradycja halloween została przejęta z kultów magicznych i satanistycznych. Korzenie tego wieczoru sięgają pogańskich obchodów święta duchów i celtyckiego boga śmierci.

7

@blakkudium Miał wieśniak swoją szansę, ale jak zwykle olał temat, a później znowu będzie płacz

7

Jak ktoś odpowie do końca dnia na ten komentarz, to rzucam picie, oddaje długi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?