Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
0
@MichuZ44 Obrzydliwe
10
@Jasialdinho Przyjacielu, my korzystamy z kontuzji Gaviego, żeby odzyskać gwarancje bankową. My pół okienka rejestrowaliśmy Rashforda, który jest wypożyczony.
Styczeń przeżyjemy o kromce chleba i wodzie z kranu, jakiekolwiek ruchy zaczniemy w kolejne lato, ewentualnie wyciągniemy kogoś komu kończy się kontrakt, ale on też przyjdzie dopiero w lato
4
@Frimpong Babcia mówi, że kawaler
@July_6_BcN mówi, że chory psychicznie
10
@mekston Będzie Pan zadowolony, @Bocheno1 kończy naprawę
https://zapodaj.net/images/0441a7a2fd68a.jpg
2
@mekston To nie byłby już mi potrzebny
13
Barcelona wykorzysta kontuzję Gaviego, by odzyskać gwarancję bankową xddddddddddd
7
@macio_944 Ty mi sugerujesz, żebym stawiał i napisał, że Real za tydzień wygra. Ale chyba zapomniałeś, że moja czutka jest obecnie na wysokim poziomie, przewidziałem wygraną PSG nad Barcą i Manchesteru nad Liverpoolem.
Odłóż na bok te docinki, spójrz na mnie, pomyśl i dobrze się zastanów o co prosisz, bo Lucek wrócił do gry
10
Lucek gotuje
https://zapodaj.net/images/0e065a38e8279.jpg
19
@Frimpong przynieść ci coś do picia do tej jaskini?
21
Isak jakiś Etekite grubo ponad 200 baniek ciecie jakieś kosztują. A Flick wrzuca Araujo na napad i jest klasa, detale
7
@Kessie To nie madryciak, on to wkłada tylko jak przychodzi do El Jarka i bawią się w zdobywanie szesnastej Ligi Mistrzów ze sobą
6
@Frimpong dzisiaj w ryk po meczu, moje czutki są niezawodne
3
Jeśli myślisz, że jesteś przegrywem, to pomyśl sobie o drużynie o nazwie Lech Poznań
3
@JanZagloba O czym marzenia xdd?
33
A co jeśli Araujo od dłuższego czasu marzył o grze na dziewiątce i najpierw specjalnie zawalił akcje z Interem. Stracił miejsce w składzie, po kilku miesiącach specjalnie na treningach kosił Lewego i Torresa, systematycznie ich osłabiał aż doszło do ich kontuzji. A później przyszedł mecz z Gironą i on powiedział Flickowi, że w młodzieżówce Urugwaju grał na dziewiątce i on może wejść jak już nie ma kto wejść.
Wszedł i strzelił gola, tera mówi, że on może grać w sumie na napastniku i on teraz będzie napastnikiem naszym, co jeśli tak było?
1
@Zieliniak No jak? Do dupy, oni się opierają na Messim i budują pod niego cały skład
2
Ale dzisiaj mam czutke pod United
8
@Seledynowy Bez przesady, to tak jakbyś napisał, że teraz @Kessie będzie prezesem firmy, a ja będę kradł rowery
2
Guehi, Konate come to Barcelona for free
Araujo new striker number 9
Lewandowski Thank you and goodluck
1
@Kapitan9 Dla Barcelony nic już nie jest tanie
53
Siema
https://zapodaj.net/images/90ddd8f3a84db.jpg
4
3 minuty poświęciłem na screeny, a i tak mam na was całą tablicę
5
Jeszcze Barca nie zginęła póki Lucek przytomny
2
@tomek8756 Nie chce mi się
21
Gramy jak gramy ale chociaż gramy
2
Mój stary by strzelił tak samo ale bez odbicia od słupka, ale i tak spoko to zrobił
5
@Frimpong Tak żałosny kupon, że fortuna go nie dopuszcza do realizacji
1
@Sinirsey Po 4 sezonach? Raczej tak
8
@Faro Trzeba było dać te 5 złotych na piwo, korona by ci z głowy nie spadła
5
@Kessie Ile ty byłeś mi wtedy winny?