0

@MichuZ44 Obrzydliwe

10

@Jasialdinho Przyjacielu, my korzystamy z kontuzji Gaviego, żeby odzyskać gwarancje bankową. My pół okienka rejestrowaliśmy Rashforda, który jest wypożyczony.

Styczeń przeżyjemy o kromce chleba i wodzie z kranu, jakiekolwiek ruchy zaczniemy w kolejne lato, ewentualnie wyciągniemy kogoś komu kończy się kontrakt, ale on też przyjdzie dopiero w lato

4

@Frimpong Babcia mówi, że kawaler
@July_6_BcN mówi, że chory psychicznie

10

@mekston Będzie Pan zadowolony, @Bocheno1 kończy naprawę
https://zapodaj.net/images/0441a7a2fd68a.jpg

2

@mekston To nie byłby już mi potrzebny

13

Barcelona wykorzysta kontuzję Gaviego, by odzyskać gwarancję bankową xddddddddddd

7

@macio_944 Ty mi sugerujesz, żebym stawiał i napisał, że Real za tydzień wygra. Ale chyba zapomniałeś, że moja czutka jest obecnie na wysokim poziomie, przewidziałem wygraną PSG nad Barcą i Manchesteru nad Liverpoolem.

Odłóż na bok te docinki, spójrz na mnie, pomyśl i dobrze się zastanów o co prosisz, bo Lucek wrócił do gry

10

19

@Frimpong przynieść ci coś do picia do tej jaskini?

21

Isak jakiś Etekite grubo ponad 200 baniek ciecie jakieś kosztują. A Flick wrzuca Araujo na napad i jest klasa, detale

7

@Kessie To nie madryciak, on to wkłada tylko jak przychodzi do El Jarka i bawią się w zdobywanie szesnastej Ligi Mistrzów ze sobą

6

@Frimpong dzisiaj w ryk po meczu, moje czutki są niezawodne

3

Jeśli myślisz, że jesteś przegrywem, to pomyśl sobie o drużynie o nazwie Lech Poznań

3

@JanZagloba O czym marzenia xdd?

33

A co jeśli Araujo od dłuższego czasu marzył o grze na dziewiątce i najpierw specjalnie zawalił akcje z Interem. Stracił miejsce w składzie, po kilku miesiącach specjalnie na treningach kosił Lewego i Torresa, systematycznie ich osłabiał aż doszło do ich kontuzji. A później przyszedł mecz z Gironą i on powiedział Flickowi, że w młodzieżówce Urugwaju grał na dziewiątce i on może wejść jak już nie ma kto wejść.

Wszedł i strzelił gola, tera mówi, że on może grać w sumie na napastniku i on teraz będzie napastnikiem naszym, co jeśli tak było?

1

@Zieliniak No jak? Do dupy, oni się opierają na Messim i budują pod niego cały skład

2

Ale dzisiaj mam czutke pod United

8

@Seledynowy Bez przesady, to tak jakbyś napisał, że teraz @Kessie będzie prezesem firmy, a ja będę kradł rowery

2

Guehi, Konate come to Barcelona for free
Araujo new striker number 9
Lewandowski Thank you and goodluck

1

@Kapitan9 Dla Barcelony nic już nie jest tanie

53

4

3 minuty poświęciłem na screeny, a i tak mam na was całą tablicę

5

Jeszcze Barca nie zginęła póki Lucek przytomny

2

@tomek8756 Nie chce mi się

21

Gramy jak gramy ale chociaż gramy

2

Mój stary by strzelił tak samo ale bez odbicia od słupka, ale i tak spoko to zrobił

5

@Frimpong Tak żałosny kupon, że fortuna go nie dopuszcza do realizacji

1

@Sinirsey Po 4 sezonach? Raczej tak

8

@Faro Trzeba było dać te 5 złotych na piwo, korona by ci z głowy nie spadła

5

@Kessie Ile ty byłeś mi wtedy winny?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?