8

@Sysia11 Możesz przyjść w sobotę to pogramy u mnie

10

@ZwyklyCuler48 00:35 pod Orlenem pajacu

7

@clyde
Chrześcijanie nie powinni obchodzić halloween!

Ze względu na postępującą promocję okultyzmu i magii w środkach przekazu, w środowisku szkolnym i w społecznościach lokalnych warto posiadać przynajmniej częściową wiedzę na temat szkodliwości tego „święta", aby móc się do niego odnieść i wiedzieć, jak zareagować.

Obchodzony 31 października halloween (wg niektórych "Nocy Duchów") to święto pogańskie, sprzeczne z duchem chrześcijaństwa. Jest pewną formą odradzania neopogaństwa. Tradycja halloween została przejęta z kultów magicznych i satanistycznych. Korzenie tego wieczoru sięgają pogańskich obchodów święta duchów i celtyckiego boga śmierci.

7

@blakkudium Miał wieśniak swoją szansę, ale jak zwykle olał temat, a później znowu będzie płacz

7

Jak ktoś odpowie do końca dnia na ten komentarz, to rzucam picie, oddaje długi

12

Liverpool vs Crystal Palace skrót meczu
https://streamable.com/isswzm

8

Fajny ten Liverpool, taki nie za mocny

23

@4drian0 Stary wygrał życie, przypłynął pontonem z Maroko, zaliczył złoty strzał i jest ustawiony

5

@Fc112 Wejdzie w jego buty i uzupełni z nim środek, ale Pedri będzie grał bez butów, bo Casado mu je zabierze

7

@Frimpong Mówiłeś, że nie masz

2

W sumie może kontuzja Pedriego to będzie jakaś szansa na odblokowanie Bernala, chłopaczek z buta wszedł do 1 drużyny ale po kontuzji gra ogony, trzeba szukać pozytywów

6

Kur.. konczcie te aktualizacje Pedriego, bo w tym tempie to on karierę zaraz skończy

3

@Criss18Barca Ciężko przewidzieć takie orlikowe babskie granie

4

@RoberDzik Ustawka pod Orlenem

10

Jeszcze na głównej wywiad z madryciakiem, co mówi, że Real zdeklasował Barcelonę...

6

@Eklerek Będziemy mogli z tego wydać 109 euro na pensje

0

@Gibbon_FCB Tam mi się coś kojarzy, że jakiś Brazylijczyk, Argentyńczyk i Urugwajczyk grali jacyś nieźli całkiem z przodu, wszyscy byli w swoim prime, tera ich nie widzę w składzie

5

@Filipem W co ty wierzysz xd, on teraz gra dobrze, to mu przyznam. Ale on nigdy nie będzie liderem środka pola, nigdy

3

@Eklerek sam go obrzezałem

30

@Danny Gaucho Trzymaj się tam, ja bym nie dał rady godziny
https://zapodaj.net/images/fed6153fb878e.jpg

7

@Ghandi Przecież tam tak zawsze jest, Barcelona im wbija co chwilę 4,5 bramek. A oni po 2:1 królowie życia, Ćwiąkała robi film z tytułem " Real zabawia się z Barceloną".

Carvajal z męczennikiem coś jęczą, dobrze, że chociaż ten Alonso to człowiek z klasą, jakaś odmiana po odklejonym Ancelottim co nie rozmawia o sędziach, chyba, że sędziowanie mu się nie spodoba, no to wtedy rozmawia jednak

6

@Kapitan9 Patrząc na to co to się odp.. to drugi bramkarz to najmniejszy problemem w tym wszystkim. Podsumowaniem klasyku było to, że przy dwóch kontuzjach nie mamy kim grać, a w końcówce dryblował w ofensywie nasz Araujo.

Na ławce był jeden ofensywy piłkarz z jakąkolwiek seniorską karierą, bo reszta to juniorzy jeszcze

12

Czy można już oficjalnie powiedzieć, że jestem najwybitniejszym typerem w historii LR jeśli weźmiemy po uwagę, że ludzie stawiają na odwrót i zdobywają swoje fortuny?

I drugie pytanie czy ktoś mi za to w końcu zapłaci?

4

@DonAndresFCB PSG to ja mogę sprzedać @Kessie najwyżej

1

@4drian0 Nie ma szans młody człowieku

8

@Lucerfi To podchodzi pod bana za prowokacje

4

@Eklerek A czy tak zniszczony i chory psychicznie człowiek mógłby znaleźć normalną kobietę? Kasa nie jest problemem, ale jego styrany mózg nie ogarnie tego wyzwania.

Jak któreś dziecko będzie niegrzeczne, to Vini zagrozi, że pójdzie do mediów i ogłosi, że to mały rasista

1

@Arcybiskup Boże, co za brednie

5

Miłego dnia dla Ramblowiczów, których spotkałem wczoraj/dzisiaj na Orlenie

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?