Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
45
wpelement po tym jak odzyskuje przytomność po wielogodzinnym chlaniu i wracam na La Ramble:
https://zapodaj.net/images/adb2eebd7eff3.jpg
5
@mekston Zakaz zbliżania Kessiego wygasa w grudniu, widzę, że ona robi już podwaliny pod odnowienie ich związku i wspólną wigilię
25
Przeanalizowałem moje ostatnie typy, które udostępniłem publicznie na tej stronie i muszę przyznać, że procent trafionych jest nieco niższy niż się spodziewałem i wynosi troszkę mniej niż te 103% skuteczności, które liczył mój księgowy @Kessie.
Jednak patrząc na to w szerszej perspektywie, to obecnie posiadam dach nad głową, mam jeszcze prąd i pieniądze na alkohol, przez co mogę jednoznacznie stwierdzić, że powodzi mi się w życiu. A, że wciąż jestem czynnym graczem na superbecie, to można powiedzieć, że odniosłem sukces.
Nie bawmy się w dokładne wyliczenia, bo to nie jest strona "księgowi.com" tylko fcbarca.com, mogę wam powiedzieć w przybliżeniu, że procent mojej skuteczności jest większy niż 2% ale nieco mniejszy niż te 103%, które podałem wcześniej
21
@gumaz Wybieram zwiedzanie July z Kessim w parku
4
@MirusAmisz Pizza kebab dobra pizza elegancka
19
@clyde jak taką pizze lubisz to przyjdź do mnie i zjemy
https://zapodaj.net/images/aca5490c57817.jpg
To droga pizza, bo ja mam pieniądze, bo mam firmę swoją z oponami, jestem szanowany ogólnie
40
@Kamil01 Daje ci wolne, możesz obejrzeć mecz
12
Włamanie było na moje konto dzisiaj, na szczęście dzięki Elementowi konto już jest odzyskane, Pozdrawiam was teraz to ja już piszę, a wtedy to nie ja napisałem.
5
Calma Liverpool is back today two half winner champions
3
Liverpool okradziony, mafia City, Guardiola wypisany z legend Barcelony
1
Calma calma Liverpool back
9
Szczerze, nie jestem kibicem Rayo ale chciałbym, żeby urwali punkty Realowi, bo tak se myślę, że wtedy Barcelona się zbliży
6
Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, to jest bowiem kupon pewniak, który doprowadzi was do klasy średniej
https://zapodaj.net/images/ba82f47bca797.jpg
8
Jakbyście mogli mnie opisać maksymalnie dwoma słowami, to jak byście to zrobili? Ja zacznę:
Absolutny geniusz
1
@AmigoBlancos Dokładnie tak jest, męczą wioskowych głupków i grają kozaków, a to nic nie daje, bo to są przygłupy, które ledwo umieją założyć konto na FB
3
Przy postawieniu 10000 złotych polskich na superbecie na FC Barcelonę i Liverpool wygrana wyniesie 53045,95.
Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, to jest bowiem kupon pewny, który doprowadzi was do klasy średniej
7
Minął mnie właśnie bezdomny, poprosił o jedzenie. Zabrałem mu ostatnie 6 złotych i powiedziałem, że stawiam mu Liverpool, wrócę do niego po meczu i dam mu wygraną
4
Kurs 3,70 na Liverpool, powiem krótko:
-ABSOLUTNY PEWNIAK
6
Dostaje mnóstwo wiadomości na priv z prośbami o złożenie kuponu pewniakowego. Jestem gotów złożyć dla was takowy kupon po wpłacie 200 złotych polskich na moje konto
4
Gdybym był inny to nie byłbym sobą
1
@FCBparasiempre To ty chyba Lecha nie widziałeś
11
@Kozinho. A co, zamówiłeś jedzenie i okazało się, że trzeba zapłacić? Też mnie to zawsze wkur..
6
@Frimpong Murzyn murzynowi murzynem
2
@Karol145 Ale co United sprzedało McTominaya, żeby kupić Ugarte to ich
6
@Lionel_Messi10 Znowu jakieś stuczne pompowanie w mediach Alvareza, a my pieniędzy nie będziemy mieli nawet na połowę Argentyńczyka, dajcie se spokój ludzie, żadnego Alvareza tutaj nie będzie
11
@July_6_BcN Wyślij zdjęcie tych stóp to ocenimy w jakich paznokciach będzie ci najlepiej
1
@kubix05 @Danny Gaucho Od kiedy ty fryzjera otworzyłeś?
10
@tomek8756 Nie wrzucaj Tomek tej kupy gówna na tak poważną stronę
4
@michal26 Pożegna się pewnie z Radomiakiem jakąś aferą, gość jest niezrównoważony psychicznie, poszedł do 2 ligi francuskiej, gdzie nie miał debiutu i odszedł. Z Legią miał niezłe wyniki, ale zachowywał się jak psychol.
Przyzwoity trener jak na Ekstraklase i nic poza tym, a ego ma jakby już z 3 mistrzostwa przynajmniej wygrał
3
@Pnog37 Ale trzeba być nieudacznikiem, żeby zwracać komuś uwagę, że jest nieudacznikiem, bo napisał, że trzeba być nieudacznikiem, by wyśmiewać czyjąś szatnie, wygrywać 2-0 i przegrać 2-3