45

wpelement po tym jak odzyskuje przytomność po wielogodzinnym chlaniu i wracam na La Ramble:
https://zapodaj.net/images/adb2eebd7eff3.jpg

5

@mekston Zakaz zbliżania Kessiego wygasa w grudniu, widzę, że ona robi już podwaliny pod odnowienie ich związku i wspólną wigilię

25

Przeanalizowałem moje ostatnie typy, które udostępniłem publicznie na tej stronie i muszę przyznać, że procent trafionych jest nieco niższy niż się spodziewałem i wynosi troszkę mniej niż te 103% skuteczności, które liczył mój księgowy @Kessie.

Jednak patrząc na to w szerszej perspektywie, to obecnie posiadam dach nad głową, mam jeszcze prąd i pieniądze na alkohol, przez co mogę jednoznacznie stwierdzić, że powodzi mi się w życiu. A, że wciąż jestem czynnym graczem na superbecie, to można powiedzieć, że odniosłem sukces.

Nie bawmy się w dokładne wyliczenia, bo to nie jest strona "księgowi.com" tylko fcbarca.com, mogę wam powiedzieć w przybliżeniu, że procent mojej skuteczności jest większy niż 2% ale nieco mniejszy niż te 103%, które podałem wcześniej

21

@gumaz Wybieram zwiedzanie July z Kessim w parku

4

@MirusAmisz Pizza kebab dobra pizza elegancka

19

@clyde jak taką pizze lubisz to przyjdź do mnie i zjemy
https://zapodaj.net/images/aca5490c57817.jpg

To droga pizza, bo ja mam pieniądze, bo mam firmę swoją z oponami, jestem szanowany ogólnie

40

@Kamil01 Daje ci wolne, możesz obejrzeć mecz

12

Włamanie było na moje konto dzisiaj, na szczęście dzięki Elementowi konto już jest odzyskane, Pozdrawiam was teraz to ja już piszę, a wtedy to nie ja napisałem.

5

Calma Liverpool is back today two half winner champions

3

Liverpool okradziony, mafia City, Guardiola wypisany z legend Barcelony

1

Calma calma Liverpool back

9

Szczerze, nie jestem kibicem Rayo ale chciałbym, żeby urwali punkty Realowi, bo tak se myślę, że wtedy Barcelona się zbliży

6

Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, to jest bowiem kupon pewniak, który doprowadzi was do klasy średniej
https://zapodaj.net/images/ba82f47bca797.jpg

8

Jakbyście mogli mnie opisać maksymalnie dwoma słowami, to jak byście to zrobili? Ja zacznę:
Absolutny geniusz

1

@AmigoBlancos Dokładnie tak jest, męczą wioskowych głupków i grają kozaków, a to nic nie daje, bo to są przygłupy, które ledwo umieją założyć konto na FB

3

Przy postawieniu 10000 złotych polskich na superbecie na FC Barcelonę i Liverpool wygrana wyniesie 53045,95.
Bierzcie i jedzcie z tego wszyscy, to jest bowiem kupon pewny, który doprowadzi was do klasy średniej

7

Minął mnie właśnie bezdomny, poprosił o jedzenie. Zabrałem mu ostatnie 6 złotych i powiedziałem, że stawiam mu Liverpool, wrócę do niego po meczu i dam mu wygraną

4

Kurs 3,70 na Liverpool, powiem krótko:
-ABSOLUTNY PEWNIAK

6

Dostaje mnóstwo wiadomości na priv z prośbami o złożenie kuponu pewniakowego. Jestem gotów złożyć dla was takowy kupon po wpłacie 200 złotych polskich na moje konto

4

Gdybym był inny to nie byłbym sobą

1

@FCBparasiempre To ty chyba Lecha nie widziałeś

11

@Kozinho. A co, zamówiłeś jedzenie i okazało się, że trzeba zapłacić? Też mnie to zawsze wkur..

6

@Frimpong Murzyn murzynowi murzynem

2

@Karol145 Ale co United sprzedało McTominaya, żeby kupić Ugarte to ich

6

@Lionel_Messi10 Znowu jakieś stuczne pompowanie w mediach Alvareza, a my pieniędzy nie będziemy mieli nawet na połowę Argentyńczyka, dajcie se spokój ludzie, żadnego Alvareza tutaj nie będzie

11

@July_6_BcN Wyślij zdjęcie tych stóp to ocenimy w jakich paznokciach będzie ci najlepiej

1

@kubix05 @Danny Gaucho Od kiedy ty fryzjera otworzyłeś?

10

@tomek8756 Nie wrzucaj Tomek tej kupy gówna na tak poważną stronę

4

@michal26 Pożegna się pewnie z Radomiakiem jakąś aferą, gość jest niezrównoważony psychicznie, poszedł do 2 ligi francuskiej, gdzie nie miał debiutu i odszedł. Z Legią miał niezłe wyniki, ale zachowywał się jak psychol.

Przyzwoity trener jak na Ekstraklase i nic poza tym, a ego ma jakby już z 3 mistrzostwa przynajmniej wygrał

3

@Pnog37 Ale trzeba być nieudacznikiem, żeby zwracać komuś uwagę, że jest nieudacznikiem, bo napisał, że trzeba być nieudacznikiem, by wyśmiewać czyjąś szatnie, wygrywać 2-0 i przegrać 2-3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?