Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
@Comentateiro renta przyszła widzę
https://zapodaj.net/images/51f89ac215a48.jpg
17
@JoeBlack Kane to jest gwarancja jakości na 3 lata, tak samo było z Lewym. Ta dyskusja jest tylko teoretyczna, bo Kane jest realną opcją, a na Alvareza nie ma żadnych szans
14
@Lionel_Messi10 Przecież to pod mojego starego jest robione, nie pod Messiego jakiegoś xd, otrząśnij się
3
@Kasy Jowita nic o tym nie napisała na LR, to oznacza, że jest co najmniej jeden użytkownik, który nie poruszył tego tematu. Ty napisałeś wszyscy, co oznacza, że jesteś patologicznym kłamcą.
Musisz ważyć słowa kolego, bo nie jesteś u siebie na wsi tylko na poważnej stronie i tutaj każde twoje słowo jest istotne
36
Też tak macie od paru dni, że LR się zcina i przez kilka sekund nie idzie przewijać w dół? Jeśli tak dalej będzie to spotkamy się w sądzie
36
Przypadek? Nie sądzę
https://zapodaj.net/images/68f7af16e4676.jpg
47
A pamiętacie jak Lewandowski udawał za Xaviego, że on jest playmaker i będzie schodził do podań i rozgrywał wkur.. każdego kibica? A potem przyszedł Flick i mówi, Robert chyba cię poj.. i tera se Lewandowski znowu szczela po 3 gole w meczu
10
@Sulimo Te race to powinny być wyeliminowane całkowicie ze stadionów, przecież to jest tylko zakłócanie meczu, w dupie niech se je odpalą pajace
4
@Prorokk Za 30 groszy to ci @Kessie zrobi dobrze za śmietnikami
11
Ja se nic nie zjadłem, ja se piwo wypiłem
1
@clyde Zimno wtedy było i miałem gorszy dzień, normalnie jest twardy jak skała
1
@clyde Za miękka jesteś
9
Komentarz usunięty
10
Ale biedacka ta ofensywa Włoch, ja tam wchodzę dzisiaj z miejsca po 8 piwach i robię grę, zresztą mam korzenie Włoskie, bo byliśmy ze starym na tripie tam 20 lat temu, to bym mógł się starać o obywatelstwo
13
Black Friday
https://zapodaj.net/images/5299af75c73d6.jpg
1
@4drian0 Weźcie se idźcie do lasu na grzyby albo spacer, zamiast wymyślać następny symulator chodzenia
5
@gaucho104 Kane to 10x lepszy transfer od jakiś jaśków pokroju Sesko, który kosztował fortune tylko dlatego, że jest młody. Za dużo na rynku jest dziewiątek, które strzelą po 10/15 bramek i już są okrzyknięte wielkim talentem za 60/90 milionów.
Tak jak Lewandowski był gwarancją jakości na przynajmniej 3 sezony, tak historia się powtarza z Harrym, który też daje taką gwarancje
7
@wpwelement Co ty mi coś chcesz zasugerować czy mi na złość zrobić? Po co mi takie reklamy wrzucasz. Sprowadzam towar najwyższej klasy z Białorusi, nie potrzebuję twoich dziwnych insynuacji.
https://zapodaj.net/images/f7d5fe46493ab.jpg
8
@HypeR Chłop w najlepszym wieku dla piłkarza, kontrakt do 2028 roku, nie wydamy na stopera 70/80 milionów, nie ma pieniążków, tutaj jedyne co może się udać Barcelonie to wyciągnąć kogoś z czwórki Upamecano,Konate,Guehi, Senesi, bo im się kontrakty kończą
2
@TR3YWAY Oddałem @Bocheno1 , bo musi mieć podkładkę, żeby się wywinąć z następnych alimentów
24
Dzisiaj co prawda nie mam urodzin, ale mógłbym mieć, a mimo to nikt nie spytał mnie na priv:
Lucek, czy ty masz dzisiaj urodziny? Bo jak tak, to wszystkiego najlepszego.
Człowiek myślał, że tworzymy tu pewną społeczność, która się szanuje i wspiera, ale to tylko złudzenia
6
@blakkudium Ciekawe czy ukradł jak na nich przystało
2
@SeWo77 Króciutko z takimi
4
@NeroTFP1 Ten co mu drużyna wygrała mistrzostwo świata, a Xavi i Iniesta go ciągnęli całą karierę
3
Komentarz usunięty
8
Lucek > Frimpong
4
@Frimpong Jaki głupi byłeś za małolata taki zostałeś
20
Kiedy byłem młodszy to miałem mniej lat niż dzisiaj
9
@Krzysztof1987 Jednemu dajesz normalny kontrakt, a tamtym trzem minimalne wynagrodzenie, bo im powiemy, że my ich sprzedamy od razu potem. To se wynegocjują i tak nowe kontrakty z nowymi klubami przecież
7
Ja bym Tera styczeń będzie to bym dyrektorem był Barcelony to wtedy bym dzwonił do Upamecano, Konate, Senesiego, Guehi i wszystkich na kontrakty dał od lipca 2026. I wtedy by se oni przyszli to bym zostawił tylko jednego, a tamtych 3 bym sprzedał i byśmy mieli ponad 100 milionów za nich trzech, ten co zostanie to Flick wybierze