13

Śmiesznie się widzi, że Arsenal coś tam myśli o wygrywaniu, a na końcu i tak nigdy nic nie wygrywają. A tam se myśli Arteta, może se wygramy puchara, ogramy se Real, a potem i tak przegrywają

0

@Salchent Wszystko się zgadza, Suarez był topowy albo wiele lat temu, już w Barcelonie brzydko się starzał pod koniec

7

18

@Destroyer_of_Worlds Wiemy, ale jest to obrzydliwe zachowanie względem swoich piłkarzy i kibiców, zero klasy i zero szacunku do klubu

16

@Kessie nowy etap w życiu, idzie dalej, zapomina o starym związku i otwiera się na nowe.
https://zapodaj.net/images/4962641d391cb.jpg

29

"Marek Papszun wreszcie przerwał milczenie. Podczas konferencji prasowej przed meczem Rakowa Częstochowa z Rapidem Wiedeń w 4. kolejce Ligi Konferencji odniósł się do całej sprawy wprost. - Chcę być trenerem Legii Warszawa - zadeklarował 51-latek, który pochodzi właśnie ze stolicy".

Chłop co przed meczem swojej drużyny z Rapidem wychodzi i mówi, że chce do Legii xd. Będzie tam pasował mentalnością zdecydowanie

16

@NeroTFP1 Czemu ja to tępą dzidę muszę oglądać na LR przynajmniej z dwa razy w tygodniu, miejcie litość

11

@xavi890 Co ma piernik do wiatraka? Araujo to muł bez boiskowej inteligencji, błędy Garcii do tego nic nie mają. Kapitanem powinien być ktoś z dwójki Raphinha/Pedri, oni wiedzą co to gra za barwy i mają więcej niż 10 IQ w przeciwieństwie do Urusa

2

@ShawnC Możliwie, ale też on tym swoim idiotyzmem związał ręce Flickowi, który już musiał łatać to na trytytki po tym czerwie

8

@ShawnC Tak czy siak mecz przegrał całkowicie Araujo, któremu łeb nie dojeżdża i niszczy każdy ważny mecz w LM. Mam nadzieję, że odkurzymy Christensena, żeby ten wolnomyśliciel usiadł na ławce, bo to jest farsa i naplucie kibicom w ryj

6

@heniusss A paradoks jest taki, że trzeźwy nie jestem

32

Jakby po mnie tera zadzwonił Araujo i się spytał czy idę grać z nim, De Jongiem, Ferranem na orlik, to bym powiedział:
- Sami se grajcie wieśniaki kasztanowe

2

@BARCA1899Messi Idź spać

9

@Sysia11 Dzisiaj, bo Barcelona przegrała 0:3, ale Enzo Fernandez dobrze zagrał
https://zapodaj.net/images/5d12f2ee40d72.jpg

33

Już się zastanawiałem jak ja się jutro w szkole pokaże po czymś takim i że Adi mi nie da żyć. Ale sobie przypomniałem, że jestem 26 letnim alkoholikiem i pije 15 piwo, a Adi siedzi od 4 lat w więzieniu za znęcanie się nad rodziną i zuchwałe kradzieże

Życie jest piękne, wasze zdrowie

0

@Szmulek No ty w grudniu sezon na straty spisujesz, to szkoda w ogóle gadać. Punkt mniej w lidze od Realu, granie w LM się zaczyna po 8 kolejce prawdziwie, a ten sezon na straty spisał już i nara.

Do tego Martinez miał debilną klauzulę, że mógł odejść za darmo za granicę, klauzula idiotyczna, ale decyzję podjął on, a nie klub

0

Komentarz usunięty

0

Gramy jak gramy ale chociaż gramy

33

Gdyby mój stary wysłał Araujo po piwo, to ten by mu przyniósł ciastka "harnasie"

18

Araujo po co ci głowa?
Jem niom

5

Frienke kółeczka, kierowca z tylnego fotela, cofający rozgrywający, idealne podsumowanie De Jonga

18

Fermina na wózku inwalidzkim dzisiaj wywiozą

0

@kuz Daje ci pewne typy, a ty jakieś gówno stawiasz

1

@barteq Pokręci kółeczka i fajrant

18

A ten skład Chelsea taki bez duszy, nasprowadzali jakiś czereśniaków po 60 milionów albo więcej za sztukę i myślą, że błyszczą.

Kiedyś to była ekipa Drogba, Lampard, Terry, Cech same ikony, tera jakieś chłopaczki przepłacone, top 4 ci zrobią i nic więcej, no ale jak mi dasz 2 miliardy na transfery, to też ci zrobię top 4

6

Wygrana Chelsea i 1X pod Bodo, pewniak, przepraszam, ale czutka jest czutką

2

Niestety, ale dzisiaj mam czutkę pod Chelsea, przykro mi

15

@Huck @Lionel_Messi10 Orlen 00:20, formuła MMA, małe rękawice, 3 rundy po 5 minut, oktagon koło śmietnika. Sędzia @Kessie , sędziowie techniczni ja i Lucek Senior

25

@wojopancer Wczoraj @clyde napisała, że nie życzy sobie, żebym wysyłał jej nagie zdjęcia, a jestem taki dobry, że spełniłem jej prośbę wbrew sobie

53

@wojopancer Jestem uzależniony od bycia dobrym człowiekiem, za bardzo chcę pomagać innym i ludzie to wykorzystują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?