Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Śmiesznie się widzi, że Arsenal coś tam myśli o wygrywaniu, a na końcu i tak nigdy nic nie wygrywają. A tam se myśli Arteta, może se wygramy puchara, ogramy se Real, a potem i tak przegrywają
0
@Salchent Wszystko się zgadza, Suarez był topowy albo wiele lat temu, już w Barcelonie brzydko się starzał pod koniec
7
@Dankho94isback Araujo
18
@Destroyer_of_Worlds Wiemy, ale jest to obrzydliwe zachowanie względem swoich piłkarzy i kibiców, zero klasy i zero szacunku do klubu
16
@Kessie nowy etap w życiu, idzie dalej, zapomina o starym związku i otwiera się na nowe.
https://zapodaj.net/images/4962641d391cb.jpg
29
"Marek Papszun wreszcie przerwał milczenie. Podczas konferencji prasowej przed meczem Rakowa Częstochowa z Rapidem Wiedeń w 4. kolejce Ligi Konferencji odniósł się do całej sprawy wprost. - Chcę być trenerem Legii Warszawa - zadeklarował 51-latek, który pochodzi właśnie ze stolicy".
Chłop co przed meczem swojej drużyny z Rapidem wychodzi i mówi, że chce do Legii xd. Będzie tam pasował mentalnością zdecydowanie
16
@NeroTFP1 Czemu ja to tępą dzidę muszę oglądać na LR przynajmniej z dwa razy w tygodniu, miejcie litość
11
@xavi890 Co ma piernik do wiatraka? Araujo to muł bez boiskowej inteligencji, błędy Garcii do tego nic nie mają. Kapitanem powinien być ktoś z dwójki Raphinha/Pedri, oni wiedzą co to gra za barwy i mają więcej niż 10 IQ w przeciwieństwie do Urusa
2
@ShawnC Możliwie, ale też on tym swoim idiotyzmem związał ręce Flickowi, który już musiał łatać to na trytytki po tym czerwie
8
@ShawnC Tak czy siak mecz przegrał całkowicie Araujo, któremu łeb nie dojeżdża i niszczy każdy ważny mecz w LM. Mam nadzieję, że odkurzymy Christensena, żeby ten wolnomyśliciel usiadł na ławce, bo to jest farsa i naplucie kibicom w ryj
6
@heniusss A paradoks jest taki, że trzeźwy nie jestem
32
Jakby po mnie tera zadzwonił Araujo i się spytał czy idę grać z nim, De Jongiem, Ferranem na orlik, to bym powiedział:
- Sami se grajcie wieśniaki kasztanowe
2
@BARCA1899Messi Idź spać
9
@Sysia11 Dzisiaj, bo Barcelona przegrała 0:3, ale Enzo Fernandez dobrze zagrał
https://zapodaj.net/images/5d12f2ee40d72.jpg
33
Już się zastanawiałem jak ja się jutro w szkole pokaże po czymś takim i że Adi mi nie da żyć. Ale sobie przypomniałem, że jestem 26 letnim alkoholikiem i pije 15 piwo, a Adi siedzi od 4 lat w więzieniu za znęcanie się nad rodziną i zuchwałe kradzieże
Życie jest piękne, wasze zdrowie
0
@Szmulek No ty w grudniu sezon na straty spisujesz, to szkoda w ogóle gadać. Punkt mniej w lidze od Realu, granie w LM się zaczyna po 8 kolejce prawdziwie, a ten sezon na straty spisał już i nara.
Do tego Martinez miał debilną klauzulę, że mógł odejść za darmo za granicę, klauzula idiotyczna, ale decyzję podjął on, a nie klub
0
Komentarz usunięty
0
Gramy jak gramy ale chociaż gramy
33
Gdyby mój stary wysłał Araujo po piwo, to ten by mu przyniósł ciastka "harnasie"
18
Araujo po co ci głowa?
Jem niom
5
Frienke kółeczka, kierowca z tylnego fotela, cofający rozgrywający, idealne podsumowanie De Jonga
18
Fermina na wózku inwalidzkim dzisiaj wywiozą
0
@kuz Daje ci pewne typy, a ty jakieś gówno stawiasz
1
@barteq Pokręci kółeczka i fajrant
18
A ten skład Chelsea taki bez duszy, nasprowadzali jakiś czereśniaków po 60 milionów albo więcej za sztukę i myślą, że błyszczą.
Kiedyś to była ekipa Drogba, Lampard, Terry, Cech same ikony, tera jakieś chłopaczki przepłacone, top 4 ci zrobią i nic więcej, no ale jak mi dasz 2 miliardy na transfery, to też ci zrobię top 4
6
Wygrana Chelsea i 1X pod Bodo, pewniak, przepraszam, ale czutka jest czutką
2
Niestety, ale dzisiaj mam czutkę pod Chelsea, przykro mi
15
@Huck @Lionel_Messi10 Orlen 00:20, formuła MMA, małe rękawice, 3 rundy po 5 minut, oktagon koło śmietnika. Sędzia @Kessie , sędziowie techniczni ja i Lucek Senior
25
@wojopancer Wczoraj @clyde napisała, że nie życzy sobie, żebym wysyłał jej nagie zdjęcia, a jestem taki dobry, że spełniłem jej prośbę wbrew sobie
53
@wojopancer Jestem uzależniony od bycia dobrym człowiekiem, za bardzo chcę pomagać innym i ludzie to wykorzystują