4

@D10SLEO wszystkie

6

Te patałachy tylko się kładą w polu karnym i czekają na penalti wieśniaki śmierdzące, chłop to idzie i walczy się nie kładzie jak panna, a to chłopy nie są

5

Mam czutkę, że Real to weźmie

1

@Gibbon_FCB On karne gra xd

6

@AmigoBlancos Permban for you cieciu

0

Nie oglądam ale Girona przekręcona, tyle ode mnie

0

Kylian Penalppe

1

Słabo Lech, mają piłkę ale nic z tego nie wynika, tu trzeba przebłysku geniuszu Ali co goli zadek, bo inaczej tego nie widzę

0

Michael Gurgul nieudane podanie ofensywne numer 765

1

@yoli O polskiej lidze mówię, w Hiszpanii to wszystko zrobią za 5 euro dodatkowe

29

Nie rozumiem tych wywiadów w połowie meczu, piłkarz ma zejść do szatni i przygotować się do drugiej połowy, a nie pitolic z jakimś Mietkiem ludzie otrząśnijcie się, to nie jest normalne, to nie jest zdrowe, mówmy o tym głośno

2

Ale ten Gurgul jest mierny w ofensywie, on piłki dokopać nie umie

2

Ważne!
Mecz został wznowiony

3

Kara za odpalenie rac? Kastracja, jest to mój pomysł na ograniczenie tego zakłócania spotkań piłkarskich

1

Mrozek B.(B)
Pereira J
Monka W.
Milic A.(C)
Gurgul M.
Rodriguez P.
Kozubal A.
Jagiełło F.
Bengtsson L.
Agnero Y.
Palma L

W takim składzie wyjdzie Lech, który zagra dzisiaj z Wisłą Płock, co ciekawe Wisła gra w Lidze Mistrzów, ale ta w piłce ręcznej, ta jest piłkarska i oni nie grają w LM

8

A więc to koniec meczu Chelsea vs Arsenal, widzimy się o 20:15 w spotkaniu Wisła Płock vs Lech, mogę Państwu powiedzieć, że postawiłem 100 złotych na Kolejorza, ale nie wpłynie to negatywnie na mój obiektywizm.

Ja z Państwem na moment się żegnam, pisał dla Państwa Lucjan Junior

27

Ciekawostką jest fakt, że w Arsenalu nie gra dzisiaj żaden zawodnik, który pamiętał by wygraną LM przez ten zespół, a to dlatego, że tzw Kanonierzy nigdy jej nie wygrali proszę Państwa

5

Dużo fizycznej gry w meczu, zawodnicy motorycznie są dobrze przygotowani, ale nie robi to wrażenia na przeciętnym widzu, brakuje dzisiaj tzw piłkarskich magików.

Osobiście gdybym nie był komentatorem LR i nie byłaby to moja praca, to powiem Państwu szczerze, że nie oglądałbym sam z siebie tego meczu

15

Saka postraszył gołębie na stadionie można powiedzieć, to nie była dobra próba tego czarnego zawodnika

12

Spalony przy bramce Merino, będą kontrowersje

1

Po 10: minutach gry pada remis na Stanford Bridge

3

Analizowałem naszą grę, obecnie powinien wrócić do składu Christensen. Zagrać Garcia-Chrisu-Martin-Balde z tyłu i linia obrony klasyczna wytyczne obrona cofnięta. Garcia cofnięty, Balde przepustka do wyjść ofensywnych ale z umiarem.

Środek Pedri-Casado i Fermin. Powiedzieć Casado, żea grać lepiej i on tam lekko rozgrywa ale więcej Pedro będzie rozgrywał. Fermin ma wchodzić w karne pole i strzelać trochę goli i czasem podać.

Raphinha Lewandowski Yamal
Lewandowski ma strzelać goli dużo, Raphinha bedzie biegał przód tył dużo i gole trochę trochę asysty. Yamal drybling robića coś, dużo podań, dużo asyst, gole lekko też strzelać ma

1

@macio_944 nie chwali dnia przed wschodem słońca

8

Znamy skład na Alaves:
Garcia
Garcia-Cubarsu-Martin-,Bakde
Caasado- brrnak- Ono
Raphinja Lewandowski yanak

1

@Luciano99 Dzeji byku czymaj się dzus Lech i kupon wygrany mamy

10

@Luciano99 Bardzo cię szanuje jako eksperta pilakerskiego widać że masz duzo wiedze

0

Lucek moje imię stan zaawansowany ale wiara najwyższa

8

Ostatnia szansa Manchester United i Lech babka oszczędności ma ty zabierasz i to stawiasz w tej chwili

0

Dobra bez żartów dzisiaj United i Lech czysto wchodzi grajcie to chłopaki i dziewczyny bo to nie są żarty

3

Krótka piłka dziś stawiaj United i Lech i masz kasę chłopaku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?