40

Ogólnie Alonso powiedział, że kartka Carrerasa wybiła ich z rytmu, dużo się mówi o tej kartce. Kibice wyciągają to jako główny argument na temat słabego sędziowania.

Komentatorzy mówią, że sędzia stracił kontrolę, dalej nie wiedząc jakie słowa zostały tam wypowiedziane przez zawodnika, w tym momencie stało się to, co zawsze się dzieje jak Real czuje się pokrzywdzony. A więc kompletny chaos i skaczenie do gardła sędziemu, który zostaje otoczony piłkarzami w białych koszulkach, a jeszcze ci z ławki zaczynają show. Jak więc powinien zareagować sędzia, żeby opanować mecz?

Pomińmy słuszność tej kartki, czy ludzie zdają sobie sprawę, że ta czerwona kartka miała miejsce w 91 minucie przy stanie 1:0 dla Celty Vigo? Czy oni to wiedzą? Czy oni mają tego świadomość?

7

6

Gdy emocje już opadły i powyzywalem se wszystkich z Realu i fajnie było, to teraz zarządzam normalność i szacunek dla wszystkich, wszystkich oprócz Viniciusa
Pozdrawiam

23

A teraz spójrzmy sobie na oceny upadków graczy Realu w dzisiejszym meczu, niestety dziś nie udało się wywalczyć karnego, ale było trochę ciekawych prób, a więc tak zostały ocenione upadki Mbappe, Carrerasa oraz Viniciusa:
Tomasz Wygoda 8, 7,10
Rafał Maserak 8,8,10
Ewa Kasprzyk 9,9,10
Iwona Pawłowicz 8,8,10

32

Cieszę się, że żyje w czasach Negreiry i z dumą oglądam mecze wiedząc, że nic złego się nam nie stanie.

Niech żyje Negreira!! Wszyscy razem

3

Ależ piękny widok, a ten co sepleni płacze

12

A teraz upada Vinicius Junior, ależ gracją, Iwona Pawłowicz: 10 punktów brawo

33

Real zwiększa obroty, teraz dwóch się kładzie w polu karnym na raz

5

Ten co sepleni mówi mój tekst o czutce, to legalne? Mogę podać go do sądu za kradzież intelektualnej wartości?

2

Franek na rano ma do szkoły, a tu już 22:29 trzeba iść spać

6

@Kessie : nienawidzę Legii Warszawa i nic tego nie zmieni
Też Kessie w zamian za jednego Reddsa malinowego:
https://zapodaj.net/images/954153a03bf9f.jpg

3

Mbapi się przewrócił, ale zapomniał że musi być kontakt z rywalem, żeby był karny

1

@Frimpong Komentarza w życiu żadnego nie zgłosiłem, po tym jak napisałem komentarz, to spałem na kacu do 19.

Odpal se Taylor Swift Blank Space i potańcz z Kessim przy Reddsie malinowym i daj se luz

13

Komentarz usunięty

7

Mbapi co się położył, ogólnie to jest straszne jak oni się kładą wszyscy, nie mówię o Realu tylko ogólnie. Jest nastawienie współczesnych piłkarzy, żeby się kłaść po każdym kontakcie fizycznym.

Zero jakiegoś zaparcia, żeby użyć siły fizycznej, tylko padają jak rażeni prądem

8

Faktycznie widać różnicę, jak trzeba grać z kimś z Premier League. Tutaj na stojąco, takie kopanie jak w okręgówce. Do tego dochodzi, że w tej lidze 1/3 meczu to leżenie i dyskusje.

Obejrzałem wczoraj 30 minut Bournemouth vs Chelsea, ten mecz też był nudny, nic się nie działo, ale to jak oni zabiegani byli to przepaść

4

Co to za niziołek tam na napadzie w Celcie, przecież on gra jakby miał pampersa dla dorosłych. Ja bym był trener to bym go wołał do zmiany już

5

Co ten komentator tak sepleni, seplenisz to kasztany możesz zbierać na dworze, a nie mecze komentować

2

Przecież to czerwona dla Courtouisa

3

Karny powinien być na Alonso

4

Wierzę w Celtę Vigo, mimo, że w predykcjach dałem pewny Real, to nawet ja czasami się mylę i wierzę, że to ten przypadek

3

@FcPortoFan1999 @Sulimo no 80 baniek i bym rozważył, spadek jakości, ale poprawa finansów

6

Ile Real musiałby dopłacić, żeby wymienić Mbappe na Ferrana i czy rozważalibyście to?

2

6

Brakuje jaj w tym Lechu, nie mogą zrobić jakiejś serii zwycięstw, tylko męczą te remisy, Frederiksen to jest średni trener. Skorża to był trener, kiedyś było lepiej

1

Weź tą koronę Ishak strzelców króla, bo to aż wstyd, tyle grasz a nie masz

14

1

@Frimpong Ty się uja znasz na F1 się nie wypowiadaj

2

Czysto tsonda go wziął to w przepisach się mieści

1

Dobrze idzie Verstappen ale Tusondy bym nie skreślał, bo go goni dobrze, przy wymianie opon następnej będzie groźny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?