Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
40
Ogólnie Alonso powiedział, że kartka Carrerasa wybiła ich z rytmu, dużo się mówi o tej kartce. Kibice wyciągają to jako główny argument na temat słabego sędziowania.
Komentatorzy mówią, że sędzia stracił kontrolę, dalej nie wiedząc jakie słowa zostały tam wypowiedziane przez zawodnika, w tym momencie stało się to, co zawsze się dzieje jak Real czuje się pokrzywdzony. A więc kompletny chaos i skaczenie do gardła sędziemu, który zostaje otoczony piłkarzami w białych koszulkach, a jeszcze ci z ławki zaczynają show. Jak więc powinien zareagować sędzia, żeby opanować mecz?
Pomińmy słuszność tej kartki, czy ludzie zdają sobie sprawę, że ta czerwona kartka miała miejsce w 91 minucie przy stanie 1:0 dla Celty Vigo? Czy oni to wiedzą? Czy oni mają tego świadomość?
7
@Frimpong kiedy Taylor Swift:
https://streamable.com/7rjbg8
6
Gdy emocje już opadły i powyzywalem se wszystkich z Realu i fajnie było, to teraz zarządzam normalność i szacunek dla wszystkich, wszystkich oprócz Viniciusa
Pozdrawiam
23
A teraz spójrzmy sobie na oceny upadków graczy Realu w dzisiejszym meczu, niestety dziś nie udało się wywalczyć karnego, ale było trochę ciekawych prób, a więc tak zostały ocenione upadki Mbappe, Carrerasa oraz Viniciusa:
Tomasz Wygoda 8, 7,10
Rafał Maserak 8,8,10
Ewa Kasprzyk 9,9,10
Iwona Pawłowicz 8,8,10
32
Cieszę się, że żyje w czasach Negreiry i z dumą oglądam mecze wiedząc, że nic złego się nam nie stanie.
Niech żyje Negreira!! Wszyscy razem
3
Ależ piękny widok, a ten co sepleni płacze
12
A teraz upada Vinicius Junior, ależ gracją, Iwona Pawłowicz: 10 punktów brawo
33
Real zwiększa obroty, teraz dwóch się kładzie w polu karnym na raz
5
Ten co sepleni mówi mój tekst o czutce, to legalne? Mogę podać go do sądu za kradzież intelektualnej wartości?
2
Franek na rano ma do szkoły, a tu już 22:29 trzeba iść spać
6
@Kessie : nienawidzę Legii Warszawa i nic tego nie zmieni
Też Kessie w zamian za jednego Reddsa malinowego:
https://zapodaj.net/images/954153a03bf9f.jpg
3
Mbapi się przewrócił, ale zapomniał że musi być kontakt z rywalem, żeby był karny
1
@Frimpong Komentarza w życiu żadnego nie zgłosiłem, po tym jak napisałem komentarz, to spałem na kacu do 19.
Odpal se Taylor Swift Blank Space i potańcz z Kessim przy Reddsie malinowym i daj se luz
13
Komentarz usunięty
7
Mbapi co się położył, ogólnie to jest straszne jak oni się kładą wszyscy, nie mówię o Realu tylko ogólnie. Jest nastawienie współczesnych piłkarzy, żeby się kłaść po każdym kontakcie fizycznym.
Zero jakiegoś zaparcia, żeby użyć siły fizycznej, tylko padają jak rażeni prądem
8
Faktycznie widać różnicę, jak trzeba grać z kimś z Premier League. Tutaj na stojąco, takie kopanie jak w okręgówce. Do tego dochodzi, że w tej lidze 1/3 meczu to leżenie i dyskusje.
Obejrzałem wczoraj 30 minut Bournemouth vs Chelsea, ten mecz też był nudny, nic się nie działo, ale to jak oni zabiegani byli to przepaść
4
Co to za niziołek tam na napadzie w Celcie, przecież on gra jakby miał pampersa dla dorosłych. Ja bym był trener to bym go wołał do zmiany już
5
Co ten komentator tak sepleni, seplenisz to kasztany możesz zbierać na dworze, a nie mecze komentować
2
Przecież to czerwona dla Courtouisa
3
Karny powinien być na Alonso
4
Wierzę w Celtę Vigo, mimo, że w predykcjach dałem pewny Real, to nawet ja czasami się mylę i wierzę, że to ten przypadek
3
@FcPortoFan1999 @Sulimo no 80 baniek i bym rozważył, spadek jakości, ale poprawa finansów
6
Ile Real musiałby dopłacić, żeby wymienić Mbappe na Ferrana i czy rozważalibyście to?
2
@Roobo mało o mnie wiesz
https://zapodaj.net/images/5e75144be2a7a.jpg
6
Brakuje jaj w tym Lechu, nie mogą zrobić jakiejś serii zwycięstw, tylko męczą te remisy, Frederiksen to jest średni trener. Skorża to był trener, kiedyś było lepiej
1
Weź tą koronę Ishak strzelców króla, bo to aż wstyd, tyle grasz a nie masz
14
@clyde zapraszam do mnie
https://zapodaj.net/images/b13569e70818b.jpg
1
@Frimpong Ty się uja znasz na F1 się nie wypowiadaj
2
Czysto tsonda go wziął to w przepisach się mieści
1
Dobrze idzie Verstappen ale Tusondy bym nie skreślał, bo go goni dobrze, przy wymianie opon następnej będzie groźny