4

@FCB24 Bellingham

3

@Stinger_ Precz z antyfutbolem jaki grają

10

Ciekawostka: George Weah oraz Micheil Kawelaszwili oraz Karol Nawrocki to jedyni profesjonalni piłkarze którzy zostali prezydentem swojego kraju

6

@Gwyn ona ma 95 lat, już wam niepotrzebne

0

@Szczygiel06 Słaba gra

7

14.12.2025 oficjalnie kończę karierę piłkarską, moja kontuzja jest na tyle poważna, że nie będę w stanie wrócić do profesjonalnego grania. Jest mi bardzo przykro, ale mam nadzieję, że dostanę wasze wsparcie.

1

@July_6_BcN On nie kłamie, zostaw go

16

Znowu race na meczu Jagielloni, patologiczni idioci z IQ równym butowi uznają, że fajnie będzie zadymić, absolutni debile proszę Państwa. Nie ma słów, które mogły by opisać jak bardzo niedorozwinięci są to ludzie

0

Zjednoczmy się dzisiaj i kibicujmy Jagielloni Białystok. Z powodów prywatnych jest to dla mnie bardzo ważne, żeby wygrali

2

Nie mam siły pić

6

@Kessie
Jesteś taka piękna, mała nie wstydź się
Oddam ci serce jak na dłoni, z każdym nowym dniem
Jesteś jak modelka, tylko moja, okay
Więc daj mi swoją dłoń i mała ucieknijmy gdzieś

8

Chciałem być


14

@clyde To chodź na randkę póki jestem jeszcze przytomny, bo zaraz zasnę

1

@JanuszKorwinMikke Otwarte zakończenie, ja wybrałem z Panam jak zostało mu pół roku życia w teorii, ale szukali sposobu, żeby go wyleczyć

9

Lucek powiedz mi jak bardzo zamożny jesteś.
Lucek:
https://zapodaj.net/images/bc7edf3b13886.jpg

7

@macio_944 kiedy proszę go o pożyczkę:
https://streamable.com/m5mly0

3

Hejka, tu Lenka

14

De Jong znowu poza wyjściowym składem i humor gituwa

9

Mam czutkę, że dzisiaj Liverpool wygra ten ważny dla nich mecz

5

@July_6_BcN Możesz być surogatką dla Zbyszka i Kessiego

12

@Kessie : Ja jestem taki, że alkohol mnie nie rusza.

Też Kessie po 1,5 Redd'sa Malinowego z miejscowym transwestytą Zbyszkiem
https://streamable.com/d3ywnz">https://streamable.com/d3ywnz

49

Kolega z branży wulkanizacyjnej Ryszard napisał, że tak mu się powodzi, że otwiera następny zakład w innym mieście. Obroty wzrosły, nie może się wyrobić tyle klientów.Nie ukrywam, że trochę zazdrość mnie dopadła i miałem go zablokować na messengerze, zniszczyć mu zakład i napisać jego żonie z anonima, że on ją zdradza.

Wtedy jednak wszedł do mnie @Kessie , godzina 23:01, akurat skończył swoją 18 godziną zmianę, spytał czy może w sobotę skończyć o 21:30, bo chciałby zdążyć kupić w Biedronce piwo przecenione z 2,99 na 2,49, bo ma nazbierane 21 złotych i kupiłby sobie 8 piw zamiast 7 bez promocji. Dodał, że ma w planach zaprosić @July_6_BcN na randkę w jego piwnicy, bo minął już jego zakaz zbliżania się do niej. Zgodziłem się, a on się uśmiechnął i powiedział, że jestem najlepszym człowiekiem na świecie.

Wtedy zrozumiałem, że czynienie dobra sprawia mi satysfakcję większą niż bycie wrednym i zazdrosnym. Napisałem do Ryszarda, że mu gratuluję, zakładu mu nie zniszczyłem, wziąłem tylko kilka kompletów kół, które i tak mu zalegały, bo nie mieściły się w magazynie i leżały luzem na jego posesji zakładowej. Do jego żony wysłałem tylko zdjęcie swojego przyrodzenia, napisała, że jestem chory psychicznie i nigdy nie zostawiłaby swojego ukochanego, dla takiego imbecyla, dzięki czemu poprawiłem ich relacje i ociepliłem jego wizerunek. Ryszard dodatkowo mnie pobił za te zdjęcie, dzięki czemu zwiększyłem jego pewność siebie. Jestem dobrym człowiekiem i dobrze mi z tym

1

@Szczygiel06 Dwójka to dalszy ciąg historii Henryka, ogólnie dużo jest nawiązań do jedynki i warto zacząć od niej.

Dużo stracisz, jak zaczniesz od dwójki, bo nie zobaczysz jak to się wszystko rozwijało, relacje z innymi bohaterami, przekształcenie Henryka z prostego chłopa, który nie umie czytać na kogoś kto zaczyna się liczyć itp. A poza tym jedynka jest prostu zajebistą grą jak się wciągniesz, więc odpalaj jedynkę i nie dyskutuj więcej

7

@Bocheno1 Mówiłem żebyś nie mieszał wódki, piwa, spirytusu, denaturatu i taniego wina

7

@NeroTFP1 Gortata nie lubię za bardzo, bo wydaje się bucowaty, ale to co tu zrobił mi się podoba. Najman żywi się gównoburzą i tylko dzięki niej istnieje w przestrzeni publicznej, został odkurzony przez freaki, a Gortatowi to niepotrzebne i leję na niego ciepłym moczem, bo rozmowa z nim nie ma sensu.

7

4

@blakkudium Miłość jest jak rower, czasem znika, ale pamięć o nim zostaje w sercu i może się znowu odnaleźć jak to mawia Kessie

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

@gumaz
L.poj.: M: złodziej, D: złodzieja, C: złodziejowi, B: złodzieja, N: złodziejem, Ms: złodzieju, W: złodzieju

1

@PatrychoO Trochę się zawiodłem na dodatkach, takie tam misje bez głębi. Nie wnoszą zbyt wiele do historii, a szkoda, bo można to było jakoś ładnie zakończyć, biorąc pod uwagę, że historia Henryka ma być już zamknięta. Dodatki do Wiedźmina to były dodatki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?