Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FCB24 Bellingham
3
@Stinger_ Precz z antyfutbolem jaki grają
10
Ciekawostka: George Weah oraz Micheil Kawelaszwili oraz Karol Nawrocki to jedyni profesjonalni piłkarze którzy zostali prezydentem swojego kraju
6
@Gwyn ona ma 95 lat, już wam niepotrzebne
0
@Szczygiel06 Słaba gra
7
14.12.2025 oficjalnie kończę karierę piłkarską, moja kontuzja jest na tyle poważna, że nie będę w stanie wrócić do profesjonalnego grania. Jest mi bardzo przykro, ale mam nadzieję, że dostanę wasze wsparcie.
1
@July_6_BcN On nie kłamie, zostaw go
16
Znowu race na meczu Jagielloni, patologiczni idioci z IQ równym butowi uznają, że fajnie będzie zadymić, absolutni debile proszę Państwa. Nie ma słów, które mogły by opisać jak bardzo niedorozwinięci są to ludzie
0
Zjednoczmy się dzisiaj i kibicujmy Jagielloni Białystok. Z powodów prywatnych jest to dla mnie bardzo ważne, żeby wygrali
2
Nie mam siły pić
6
@Kessie
Jesteś taka piękna, mała nie wstydź się
Oddam ci serce jak na dłoni, z każdym nowym dniem
Jesteś jak modelka, tylko moja, okay
Więc daj mi swoją dłoń i mała ucieknijmy gdzieś
8
Chciałem być
14
@clyde To chodź na randkę póki jestem jeszcze przytomny, bo zaraz zasnę
1
@JanuszKorwinMikke Otwarte zakończenie, ja wybrałem z Panam jak zostało mu pół roku życia w teorii, ale szukali sposobu, żeby go wyleczyć
9
Lucek powiedz mi jak bardzo zamożny jesteś.
Lucek:
https://zapodaj.net/images/bc7edf3b13886.jpg
7
@macio_944 kiedy proszę go o pożyczkę:
https://streamable.com/m5mly0
3
Hejka, tu Lenka
14
De Jong znowu poza wyjściowym składem i humor gituwa
9
Mam czutkę, że dzisiaj Liverpool wygra ten ważny dla nich mecz
5
@July_6_BcN Możesz być surogatką dla Zbyszka i Kessiego
12
@Kessie : Ja jestem taki, że alkohol mnie nie rusza.
Też Kessie po 1,5 Redd'sa Malinowego z miejscowym transwestytą Zbyszkiem
https://streamable.com/d3ywnz">https://streamable.com/d3ywnz
49
Kolega z branży wulkanizacyjnej Ryszard napisał, że tak mu się powodzi, że otwiera następny zakład w innym mieście. Obroty wzrosły, nie może się wyrobić tyle klientów.Nie ukrywam, że trochę zazdrość mnie dopadła i miałem go zablokować na messengerze, zniszczyć mu zakład i napisać jego żonie z anonima, że on ją zdradza.
Wtedy jednak wszedł do mnie @Kessie , godzina 23:01, akurat skończył swoją 18 godziną zmianę, spytał czy może w sobotę skończyć o 21:30, bo chciałby zdążyć kupić w Biedronce piwo przecenione z 2,99 na 2,49, bo ma nazbierane 21 złotych i kupiłby sobie 8 piw zamiast 7 bez promocji. Dodał, że ma w planach zaprosić @July_6_BcN na randkę w jego piwnicy, bo minął już jego zakaz zbliżania się do niej. Zgodziłem się, a on się uśmiechnął i powiedział, że jestem najlepszym człowiekiem na świecie.
Wtedy zrozumiałem, że czynienie dobra sprawia mi satysfakcję większą niż bycie wrednym i zazdrosnym. Napisałem do Ryszarda, że mu gratuluję, zakładu mu nie zniszczyłem, wziąłem tylko kilka kompletów kół, które i tak mu zalegały, bo nie mieściły się w magazynie i leżały luzem na jego posesji zakładowej. Do jego żony wysłałem tylko zdjęcie swojego przyrodzenia, napisała, że jestem chory psychicznie i nigdy nie zostawiłaby swojego ukochanego, dla takiego imbecyla, dzięki czemu poprawiłem ich relacje i ociepliłem jego wizerunek. Ryszard dodatkowo mnie pobił za te zdjęcie, dzięki czemu zwiększyłem jego pewność siebie. Jestem dobrym człowiekiem i dobrze mi z tym
1
@Szczygiel06 Dwójka to dalszy ciąg historii Henryka, ogólnie dużo jest nawiązań do jedynki i warto zacząć od niej.
Dużo stracisz, jak zaczniesz od dwójki, bo nie zobaczysz jak to się wszystko rozwijało, relacje z innymi bohaterami, przekształcenie Henryka z prostego chłopa, który nie umie czytać na kogoś kto zaczyna się liczyć itp. A poza tym jedynka jest prostu zajebistą grą jak się wciągniesz, więc odpalaj jedynkę i nie dyskutuj więcej
7
@Bocheno1 Mówiłem żebyś nie mieszał wódki, piwa, spirytusu, denaturatu i taniego wina
7
@NeroTFP1 Gortata nie lubię za bardzo, bo wydaje się bucowaty, ale to co tu zrobił mi się podoba. Najman żywi się gównoburzą i tylko dzięki niej istnieje w przestrzeni publicznej, został odkurzony przez freaki, a Gortatowi to niepotrzebne i leję na niego ciepłym moczem, bo rozmowa z nim nie ma sensu.
7
@Danny Gaucho i statystyki
https://streamable.com/pajpqm
4
@blakkudium Miłość jest jak rower, czasem znika, ale pamięć o nim zostaje w sercu i może się znowu odnaleźć jak to mawia Kessie
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
@gumaz
L.poj.: M: złodziej, D: złodzieja, C: złodziejowi, B: złodzieja, N: złodziejem, Ms: złodzieju, W: złodzieju
1
@PatrychoO Trochę się zawiodłem na dodatkach, takie tam misje bez głębi. Nie wnoszą zbyt wiele do historii, a szkoda, bo można to było jakoś ładnie zakończyć, biorąc pod uwagę, że historia Henryka ma być już zamknięta. Dodatki do Wiedźmina to były dodatki...