10

Jakby Legia mnie chciała adoptować, to wolałbym zostać sierotą

21

20

@tomek8756 Wyjście do restauracji

6

@Arden Oni są w szoku, że sędziowie się trochę obudzili i w końcu dostają kartki za te szczekanie do sędziego.

Przecież oni jak przegrywają to zachowują się jak małpy w zoo, strasznie się na to patrzy

1

@mkord LR jest do zabawy, a nie do tworzenia wielkich ważnych postów, chcesz se poczytać coś, to w artykuły wejdź

8

Ter Stegen, Araujo, De Jong, kapitanowie Barcelony, dramat, rozpacz, łzy, niedowierzanie

15

@Laminedependencia Nie no City akurat wczoraj też gówno grało wielkie, przekombinowana i nudna jest drużyna Guardioli

1

@JimMorrisonFCB Masz rację, chociaż i tak śmiesznie to brzmi patrząc na to jak ciężkie pieniądze oni wykładają co okienko, wydają, wydają, wydają, a problemy nie znikają.

Daleko im do tego co grali te 2,3 lata temu, dla mnie ta formuła z Guardiolą się wyczerpała. Zwłaszcza w LM są strasznie bezjajeczni.

7

@July_6_BcN Spoko, nie ma za co

7

Lucek Junior I, król typerów, @wpwelement szykuj jakąś ikonkę na nowy rok związaną z bukmacherką aby upamiętnić moje dokonania
https://zapodaj.net/images/1853f5622a19a.jpg

3

Jak zastanawiacie się, dlaczego kibice bronią Rudigera, to zastanówcie się dwa razy, zanim głupio skomentujecie.

Nie poszlibyście w ogień za swoje dziecko, które mimo upośledzenie umysłowego każdego dnia stara się dostosować do norm społecznych?

1

@Frimpong Barcelona przegrała z Realem grając końcówkę z Araujo na ataku, to był najgorszy moment sezonu z tymi kontuzjami

6

Mam czutkę, że Real tutaj się przełamie z City dzisiaj i wygra

15

Ogólnie patrzę jak te patałachy się przewracają w polu karnym i przypomniały mi się wczorajsze słowa komentatora przy sytuacji Ferrana, które brzmiały:

- No był tam naciskany Torres, nie wiem czy nie był faulowany, ale nie wykorzystał tego Hiszpan.

I zajebiście, że tego nie wykorzystał, tylko walczył do końca, bo ja jak widzę takie przewracanie się jak piz.. od delikatnego dotknięcia, to mnie krew zalewa. Yamalowi się to czasami zdarza i to mnie irytuje, dobrze, że w Barcelonie to nie jest na porządku dziennym

1

Szkółka Barcelony to jest klasa, nie ma na transfery, to se wyciągamy jakiś młodzików, albo sprzedajemy do Portugalii tych co się nie przebiją, a potem City se bierze takiego Nico za 60 baniek.

A nam to nie przeszkadza, bo za rok se weźmiemy następnych od tak

9

Co czuję, że wypije dzisiaj piwo

2

@TR3YWAY Patrząc jak słaby jest Williams w tym sezonie, to nie ma co nawet porównywać.

Rashford przyszedł na wypożyczenie, a jest kozak chłopak, do rotacji idealny, przestańcie mi go prześladować i wychodzić z jakimś Nicolasem. Zabetonował się chłopak świadomie w tym Bilbao

37

Haaaaaaaland!!! Coś nieprawdopodobnego, 5:0, 82 minuta spotkania, niewiarygodne obrazki na Santiago Bernabeu. Florenino Perez opuszcza stadion!! To jedna z największych kompromitacji Realu w LM.

Co tu się dzieje, Rudiger brutalnie fauluje i to jest czerwona kartka, Vinicius podchodzi do sędziego, wykrzykuje coś do niego no i mamy też drugą żółtą kartkę dla niego, Real kończyć będzie w dziewiątkę, kibice opuszczają stadion kilka minut przed końcem, Xabi Alonso z twarzą skierowaną w dół nie podnosi się już nawet z ławki rezerwowych, to jeden z najbrutalniejszych meczów Królewskich w 21 wieku

1

@Dankho94isback Czemu w szoku, ten Garcia się jakoś wyróżniał, Bobby Charlton to wrak taki sam jak Rodrygo, tylko ten drugi coś już udowodnił na światowym poziomie w przeciwieństwie do Endricka

15

@Kuchar Jak ta strona ma być normalna, jak jej redaktorzy, czyli ludzie, którzy powinni być profesjonalistami, są kompletnymi debilami, którzy wyciągają sędziów przy każdej możliwej okazji.

Teorie spiskowe to dla nich codzienność, nicki odpowiadają ich inteligencji, El Jarek, Klatus, przecież to brzmi jak atrakcje cyrkowe

7

@Katalonik97 Czemu? Na rynku nie ma żadnego mocnego nazwiska, a Xabi jest dobrym trenerem, tylko gwiazdozbiór go przerósł.

Jak dla mnie Real tak czy siak jest w dupie, bo jak Xabi nie może ogarnąć męczennika i spółki, to ciężko sobie wyobrazić, że zrobi to taki Arbeloa np

8

@BorzyKrzys Podeślij Krzysiu proszę tego blika przed 18, żebym zdążył zrobić kupon na LM
Pozdrawiam
https://zapodaj.net/images/217ac038a282e.jpg

8

@gumaz od facetów nie bierze odkąd @Kessie przyniósł mu drożdżówkę z budyniem ( to nie był budyń).

10

"Zwycięzców się nie sądzi"

Powiedział mój stary jak wszedł pijany z żubrem w ręku na moim meczu drużyny u9 przy stanie 2:2 i zdobył 2 zwycięskie bramki, po czym zwymiotował na boisku i pobił sędziego.

I ja to powiedzenie zapamiętałem i to jest prawda, bo on to mówił to na sprawie jak się bronił, bo ten sędzia na policję to zgłosił, że on go pobił

3

@Faro Dobra, nie będę cieszył się z wygranych, bo i tak LM nie wygramy, to w sumie mogę przestać oglądać już dzisiaj.

Nie mogę pochwalić Kounde za dwie zwycięskie bramki, bo on zaraz znowu gówno zagra, twoje podejście jest naprawdę straszne xd. Jesteś jednym z największych pesymistów jakich tutaj widziałem

1

@Faro No gówno gra w obronie ostatnio, to jest prawda, ale dał dzisiaj zwycięstwo, więc tego wieczora jest absolutnym bohaterem.

A to, że ty piszesz, że to świetne podania Rasha i Yamala zrobiły całą robotę, jest tak głupie, że brak słów. On się musiał znaleźć w tym miejscu i się pokazać, wywalczył pozycję i idealnie przymierzył 2 razy. Bo akurat w grze głową jest bardzo dobry, to udowadniał dużo razy.

31

Jeszcze na koniec Emotional DMG przed spaniem i komentarze w trakcie meczu:

https://zapodaj.net/images/784d9de6bdf1a.png

@clyde bym tam nie dawał, ale mi nie odpisała jak ją zapraszałem na kacu na pizze, więc też jest. Ze mną się nie igra dziewczyno.

49

A tam się sracie wieśniaki, 2:1 jest i jest dobrze.Uspokoili mecz w końcówce i nie szli na hurra, na co właśnie było narzekanie. Zagrożenie wynikało na koniec głównie z indywidualnych błędów Cubarsiego, drużyna zagrała mądrze te ostatnie fragmenty.

Macie wonty to se włączcie Świat Według Kiepskich przed spaniem, a nie jakieś farmazony klepiecie, że się oglądać tego nie da, wy to w totka wygracie, to będzie narzekanie, że na poprzedniej loterii była większa pula, narzekacie jak stara baba w Biedronce, bo jej cenę na salceson podnieśli o 10 groszy

18

De Jong zbił więcej piątek przed wejściem niż miał podań do przodu w tym sezonie

17

Mam screeny na was z Kounde

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?