Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@draxidox Tym, że Kutas Records jest jasno przedstawiony jako muzyka pod beke. A youtubery, Fagaty udają, że tworzą poważne treści i nastolatki słuchają tego nieironicznie co jest straszne
10
Bandito Orlenito
5
Ja i @Kessie kiedy trzeba poderwać dupę (udaje niedostępną)
6
@July_6_BcN Czyli Reddsy malinowe jak @Kessie klasyk
16
@Kessie Taka napalona, że z małych liter zaczyna post, ale dalej cię zwodzi
7
@michaleu Nie ma co się dołować, jak masz zły humor, to pomyśl, że mogłeś urodzić się jako @Kessie , to zawsze pomaga
6
@Popitek12 Pożycz stówę na kupon Macio
4
@Vurt Nie mogę powiedzieć, gdyż dokonał samounicestwienia La Ramblowego
@Bolton Kiedyś tu wchodziłem to czułem zapach potu,krwi, łez, teraz nic nie czuję
12
Co się stało z La Ramblą, ludzie. Gorące dyskusje kiedyś wchodzi @Lionel_Messi10 z całą ambasadą Argentyny i walczy w bitwie z ZPA (Zjednoczeni Przeciwko Ambasadzie), która też miała swojego przywódcę.
A teraz? LionelMessi10 sam w walce z jakimiś niedobitkami ZPA pojedynczymi, gdzie te dwie wielkie armie, które spotykały się na naszej arenie i wychodziły na wielką wojnę do bana?
9
@Jakchcesz Młoda wyrywa piłkarzy, żeby dziadka @Comentateiro utrzymywać
14
@ranger3120 Złodziej i oszust, ogólnie miałem o nim dobre zdanie, ale ten post uświadomił mnie jaki to jest człowiek
33
@Lionel_Messi10 Liczby w MLS nic nie znaczą, tak jak te Ronaldo w Arabii tak jego w Stanach
34
@Lionel_Messi10 Nie no bez przesady
19
Korzystając jeszcze z ostatniego dnia świąt, to chciałem złożyć piękne życzenia kilku piłkarzom:
Araujo życzę tobie abyś odnalazł spokój psychiczny i znalazł sobie klub ze średniej półki i żebyś już w Barcelonie nie zagrał, żeby nie nadwyrężać twojej psychiki.
Frenkie kochany tobie życzę, żebyś wchodził na 20-30 minut i w mniej ważnych meczach, bo pełne spotkania i gra w pierwszym składzie jest dla ciebie wyraźnym obciążeniem, które sprawia, że nie masz ambicji, żeby brać udział w pressingu i grze defensywnej, a w ataku i tak nic nie dajesz.
Marcu Ter Stegenie legendo życzę ci znalezienia nowego klubu. Nawet na wypożyczenie, żeby ci się tam podobało i potem odejście definitywne. Nie ma sensu, żeby siedział smutny na ławce, zasługujesz na klub w Arabii Saudyjskiej lub Turcji, który pokryje twoją astronomiczną pensję, którą dostałeś od Mikołaja Laporty.
Życzenia również dla Realu Madryt, macie świetną drużynę z Mbappe na czele, życzę wam drugiego miejsca w lidze i żebyście odpadli z LM w najbliższej fazie pucharowej, bo dzięki temu skupicie się na walce o drugie miejsce, konkurencja w postaci Villareal i Atletico nie śpi.
6
@Lanosss Życzę tobie Frenkie przyjacielu, żebyś wchodził na ostatnie 25 minut i do tego się przydasz. Bo na 1 skład jesteś za cienki i nie masz charakteru
3
@Batys Czyli już wiesz że dostaniesz na dziurę i się za 3 dni obudzisz, fajnie, że się pożegnałeś ładnie
17
Jeśli chcesz znaleźć się w gorących dyskusjach, to musisz albo zadawać pytania albo się z kimś wyzywać. Np ktoś wrzuci zdjęcie auta, a ty mu napiszesz, że to nie jego i się tak będziecie kłócić uj wie po co, ale lepiej se pytania zadawać
1
@FcPortoFan1999 Od wódki się w głowie miesza, piwo połączone z energetykiem to naturalne połączenie, które cię orzeźwia, ale nie zabiera duszy
4
Dobra to na koniec polecimy klasykiem, ulubiony alkohol przy świętach to?
8
Jeśli chodzi o Alvareza, to widzę go w Chelsea lub PSG. Niezłą opcją przed sezonem był Liverpool, ale oni kupili w lato Ekitike i Szweda.
4
@Sulimo Nie wiem, bo stary zastawił wagę w lombardzie, żeby dokupić czteropak. Ale jak mnie brał na ręce, to się przewrócił i mówi, że 3kg poszło jak nic w górę
4
@ZwyklyCuler48 Dla stałych pracowników, oni na to latami pracowali, przyjdzie młody, myślisz, że tyle samo będzie miał?
2
@AFA Człowiek, który od roku się do mnie nie odezwał, a zmienił w międzyczasie avatar, dlaczego mi to robisz??
9
@Lanosss Mam powoli pewne podejrzenia, że może już nie wrócić
39
Ja osoba Lucjanowata i szefowata szukam osoby zwulkanizowanej na stanowisko osoba wulkanizacyjna.
Zakres obowiązków - wymiana opon, oleju, wiedza z zakresu opon i felg. Stawka 7zł/h. Praca w młodym dynamicznym zespole, wypłaty są wypłacane w pewnych momentach życia. Godzinowe godziny pracy, pod dachem wykonywanie obowiązków i w zamkniętym pomieszczeniu, że nie pada deszcz na głowę.
Możliwość przyuczenia do zawodu, premie miały miejsce w pewnych momentach, po spełnieniu niektórych kryteriów, jest szansa w przyszłości na to, że będzie miała miejsce taka premia.
7
@wpwelement Daj żyć, podajmy sobie ręce i przestańmy sobie usuwać komentarze
40
@clyde @July_6_BcN Szanuje dziewczyny
https://zapodaj.net/images/0e8af681081aa.jpg
15
Komentarz usunięty
4
@PatrychoO Od Paulinho wara, dzisiaj by wciągnął takiego De Jonga nosem
34
@Kessie Czyli można powiedzieć, że byłeś już pod Julią i byłeś nad Julią