15

@draxidox Tym, że Kutas Records jest jasno przedstawiony jako muzyka pod beke. A youtubery, Fagaty udają, że tworzą poważne treści i nastolatki słuchają tego nieironicznie co jest straszne

10

Bandito Orlenito

5

Ja i @Kessie kiedy trzeba poderwać dupę (udaje niedostępną)


6

@July_6_BcN Czyli Reddsy malinowe jak @Kessie klasyk

16

@Kessie Taka napalona, że z małych liter zaczyna post, ale dalej cię zwodzi

7

@michaleu Nie ma co się dołować, jak masz zły humor, to pomyśl, że mogłeś urodzić się jako @Kessie , to zawsze pomaga

6

@Popitek12 Pożycz stówę na kupon Macio

4

@Vurt Nie mogę powiedzieć, gdyż dokonał samounicestwienia La Ramblowego

@Bolton Kiedyś tu wchodziłem to czułem zapach potu,krwi, łez, teraz nic nie czuję

12

Co się stało z La Ramblą, ludzie. Gorące dyskusje kiedyś wchodzi @Lionel_Messi10 z całą ambasadą Argentyny i walczy w bitwie z ZPA (Zjednoczeni Przeciwko Ambasadzie), która też miała swojego przywódcę.

A teraz? LionelMessi10 sam w walce z jakimiś niedobitkami ZPA pojedynczymi, gdzie te dwie wielkie armie, które spotykały się na naszej arenie i wychodziły na wielką wojnę do bana?

9

@Jakchcesz Młoda wyrywa piłkarzy, żeby dziadka @Comentateiro utrzymywać

14

@ranger3120 Złodziej i oszust, ogólnie miałem o nim dobre zdanie, ale ten post uświadomił mnie jaki to jest człowiek

33

@Lionel_Messi10 Liczby w MLS nic nie znaczą, tak jak te Ronaldo w Arabii tak jego w Stanach

34

@Lionel_Messi10 Nie no bez przesady

19

Korzystając jeszcze z ostatniego dnia świąt, to chciałem złożyć piękne życzenia kilku piłkarzom:

Araujo życzę tobie abyś odnalazł spokój psychiczny i znalazł sobie klub ze średniej półki i żebyś już w Barcelonie nie zagrał, żeby nie nadwyrężać twojej psychiki.

Frenkie kochany tobie życzę, żebyś wchodził na 20-30 minut i w mniej ważnych meczach, bo pełne spotkania i gra w pierwszym składzie jest dla ciebie wyraźnym obciążeniem, które sprawia, że nie masz ambicji, żeby brać udział w pressingu i grze defensywnej, a w ataku i tak nic nie dajesz.

Marcu Ter Stegenie legendo życzę ci znalezienia nowego klubu. Nawet na wypożyczenie, żeby ci się tam podobało i potem odejście definitywne. Nie ma sensu, żeby siedział smutny na ławce, zasługujesz na klub w Arabii Saudyjskiej lub Turcji, który pokryje twoją astronomiczną pensję, którą dostałeś od Mikołaja Laporty.

Życzenia również dla Realu Madryt, macie świetną drużynę z Mbappe na czele, życzę wam drugiego miejsca w lidze i żebyście odpadli z LM w najbliższej fazie pucharowej, bo dzięki temu skupicie się na walce o drugie miejsce, konkurencja w postaci Villareal i Atletico nie śpi.

6

@Lanosss Życzę tobie Frenkie przyjacielu, żebyś wchodził na ostatnie 25 minut i do tego się przydasz. Bo na 1 skład jesteś za cienki i nie masz charakteru

3

@Batys Czyli już wiesz że dostaniesz na dziurę i się za 3 dni obudzisz, fajnie, że się pożegnałeś ładnie

17

Jeśli chcesz znaleźć się w gorących dyskusjach, to musisz albo zadawać pytania albo się z kimś wyzywać. Np ktoś wrzuci zdjęcie auta, a ty mu napiszesz, że to nie jego i się tak będziecie kłócić uj wie po co, ale lepiej se pytania zadawać

1

@FcPortoFan1999 Od wódki się w głowie miesza, piwo połączone z energetykiem to naturalne połączenie, które cię orzeźwia, ale nie zabiera duszy

4

Dobra to na koniec polecimy klasykiem, ulubiony alkohol przy świętach to?

8

Jeśli chodzi o Alvareza, to widzę go w Chelsea lub PSG. Niezłą opcją przed sezonem był Liverpool, ale oni kupili w lato Ekitike i Szweda.

4

@Sulimo Nie wiem, bo stary zastawił wagę w lombardzie, żeby dokupić czteropak. Ale jak mnie brał na ręce, to się przewrócił i mówi, że 3kg poszło jak nic w górę

4

@ZwyklyCuler48 Dla stałych pracowników, oni na to latami pracowali, przyjdzie młody, myślisz, że tyle samo będzie miał?

2

@AFA Człowiek, który od roku się do mnie nie odezwał, a zmienił w międzyczasie avatar, dlaczego mi to robisz??

9

@Lanosss Mam powoli pewne podejrzenia, że może już nie wrócić

39

Ja osoba Lucjanowata i szefowata szukam osoby zwulkanizowanej na stanowisko osoba wulkanizacyjna.

Zakres obowiązków - wymiana opon, oleju, wiedza z zakresu opon i felg. Stawka 7zł/h. Praca w młodym dynamicznym zespole, wypłaty są wypłacane w pewnych momentach życia. Godzinowe godziny pracy, pod dachem wykonywanie obowiązków i w zamkniętym pomieszczeniu, że nie pada deszcz na głowę.

Możliwość przyuczenia do zawodu, premie miały miejsce w pewnych momentach, po spełnieniu niektórych kryteriów, jest szansa w przyszłości na to, że będzie miała miejsce taka premia.

7

@wpwelement Daj żyć, podajmy sobie ręce i przestańmy sobie usuwać komentarze

40

15

Komentarz usunięty

4

@PatrychoO Od Paulinho wara, dzisiaj by wciągnął takiego De Jonga nosem

34

@Kessie Czyli można powiedzieć, że byłeś już pod Julią i byłeś nad Julią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?