11

@norbi77 Ja już przy każdym golu się zastanawiam czy wszystko jest okej xd. Ale coś za coś, wolę to niż duże wałki, które miały miejsce bez tej technologii

5

@michaleu Luciano Anderson Luís de Sosnouza, zaryzykuję stwierdzenie, że obecnie top 5 dyrektorów sportowych na świecie.

Nie będę was okłamywać i mydlić oczu, nie będę pacynką Laporty, jestem konkretny i skuteczny. Nie będę tracił czasu na bezsensowne rozmowy i nie podpisze się pod bzdurami Laporty o jakimś gadaniu, że Araujo jest topowym obrońcą na świecie. Nie będę jeździł na bezsensowne spotkania, na Guehiego mnie nie stać, więc kończę temat i idę dalej

12

W zimę będę starał się o zakontraktowanie Senesiego, odbędę też poważną rozmowę z Araujo, zostanie do lata, ale powiem, że potem będziemy szukać dla niego nowego klubu.

A dlaczego Senesi? Z Guehim odbyłem dwie rozmowy, ale on idzie po gwiazdorski kontrakt. Ma dużo ofert na stole i to nie ma sensu, podziękowaliśmy sobie, ale nie ma co się głaskać po jajkach, tu mówię jasno, że jego oczekiwania są zbyt wygórowane

1

@michal26 Mnie przeraża coś takiego, że mogłoby tak być, że po prostu znikasz i cię nie ma,nic nie czujesz, wolę być synem @Kessie

34

@clyde Może być reinkarnacja i się urodzisz jako dziecko @Kessie i będziesz mały czarny chłopiec, będziesz z tatą mieszkać w piwnicy i nauczy cię kraść rowery

6

Manchester United zdobywa cenny punkt na trudnym terenie

5

@Frimpong Już masz po rowerze

25

Witam nie wieśniaków, bo tu takich nie ma, tylko świetnych, ciekawych ludzi, którzy założyli tutaj konto i udzielają się pisząc mądre komentarze. Pozdrawiam oczywiście też wspaniałego Elementa, mojego przyjaciela i całą jego rodzinę

7

@Laminedependencia Zabieram Ronaldo, dzwonię do jego rodziny i żądam okupu. A Popitowi mówię, żeby sobie poszedł, bo za niego nikt nie da złamanego grosza

12

@Messibestplayerintheworld Jakoś ten Espanyol zawsze mi jest obojętny, pewnie przez ich dużo niższy poziom sportowy, przez co nie ma mowy o realnej rywalizacji.

Atletico ładnie urosło i jest godnym rywalem dla Realu, ale ten Espanyol to taki biedny sąsiad, który niby coś tam szczeka, coś tam warczy, ale masz to w sumie w dupie

0

@clyde W biznesie nie ma sentymentów, jeśli ta wódka zapewni większą wydajność moim pracownikom, to im ją wyniosę

24

@Bocheno1 @Frimpong @Comentateiro @Kessie Jutro przynieście piwo, bo u mnie w lodówce tylko Somersby
https://zapodaj.net/images/655fab7378e08.jpg

7

@clyde A piwo mi wzięłaś?

4

@Matheu12 Najgorsze są te pety co będą strzelać jeszcze tydzień po sylwestrze tymi gównianymi dymnymi, co nic nie dają, oprócz wkur.. ludzi i hałasu.

To, że se wyjdzie chłop z dziećmi o tej północy i postrzela to jest luz, ale te farmazony, co chodzą tydzień przed i tydzień po i strzelają, to jest patola

5

@chavez No prime Suarez ale całokształt Lewy, gruby szybko zszedł z ścisłego topu, do tego te 27 bramek w LM fatalnie wygląda

6

@paweldunajecfcb Piwo w klubie 15 złotych, piwo w Biedronce 2,50zł, zamykam temat

9

@FcPortoFan1999 Dziękuję za te walkę, remis

18

@Frimpong ratujący @mekston przed odwodnieniem
https://streamable.com/qeobh5

2

@JimMorrisonFCB Wejdź na jego profil, przejrzyj jego komentarze, on tu wchodzi tylko po to, żeby coś komuś wytknąć. Jeden z najbardziej zgorzkniałych ludzi jakich tutaj widziałem, straszne

2

@FcPortoFan1999 Były udane, ale te komrpmitacje w LM to jest taka plama na wizerunku całej Barcelony i Valverde. Przykre jest to, że Messi w ostatnich latach gry nie był otoczony mocną drużyną, tylko musiał to sam ciągnąć, zwłaszcza w LM po odejściu Neymara

5

@FcPortoFan1999 Za Flicka to jest sukces teraz i to duży, ale wtedy miałeś w składzie Messiego i wyłożyliśmy na Dembele, Coutinho ponad 100 milionów za sztukę, a w LM kompromitację.

Zresztą bardziej okoliczności były druzgocące od samego odpadnięcia, Barcelona dwa razy odpadała mając wielkie zaliczki przed rewanżem, żeby się na końcu zesrać. Alba płaczący w szatni w połowie rewanżu... To była abstrakcja, takie rzeczy nie mają prawa dziać się w tak wielkim klubie.

No i na koniec styl, Barcelona jako bankrut gra 10x ładniej niż wtedy, gdzie kasy było mnóstwo, Valverde to wybitny rzemieślnik, Flick to piękny artysta

5

@FcPortoFan1999 Czemu kiedyś Porto miało taką pakę Hulk, Falcao,Guarin, Meireles, Bruno Alves i to wszystko w jednym sezonie, a teraz jest taka bieda?

3

@FcPortoFan1999 @Kessie Sędziujesz dzisiaj Kessie, ja mu ryj obije, bo mnie uruchomił

7

@FcPortoFan1999 Mocny człowiek, mocne słowa, Lucjan Junior I

22

@PatrychoO Zadawaj pytania temu cieciowi @FcPortoFan1999 , on ci zrobi spam

6

@Frimpong Mam teraz taką siłę w rękach, że nawet cię nie wołam na Orlen, bo boję się, że na wózku skończysz

3

@Frimpong No taki Yildiz będzie jak znalazł do walki o 4 miejsce z Chelsea

0

@FcPortoFan1999 Chłopie ja ci mówię, że Martin jedyny znak zapytania, to czy SO czy LO, to jest chłopak z niską pensją, on zostaje z nami. Ter Stegena, Araujo chcesz, to możemy rozmawiać

6

Lucek dyrektor sportowy, co robi?

W zimie bada możliwość podpisania kontraktu od lata Guehiego,jeśli to się nie uda, to idziemy po Senesiego. Tylko ja ich mówię od razu Guehi pensje widzisz jaką masz i ci więcej nie dam, ja się z tobą nie będę pierdzielił, chcesz to idź gdzie indziej i dzwonię po tego Argentyńczyka.

Araujo zostaje do lata, będzie do rotowania w lidze i Pucharze Króla, ale nie gra w najważniejszych meczach, w lato chcemy go sprzedać/wymienić.

Marc Andre? Ja ci mówię jasno gościu robisz wypad albo jesteś 3 bramkarz i nie grasz nic, ja ci pensje płace, bo muszę, ale u mnie chłopie nie pograsz, ja się nie będę z tobą szarpał, wypad na wypożyczenie, żeby chociaż trochę odciążyć budżet.

No i w zime ten Mika Marmol można cię wziąć gościu za grosze, stoperów nie ma, masz pół roku i zobaczymy, najwyżej cię dalej sprzedamy, ale szansę dostaniesz.

Ruben Neves szczerze można się nad tobą zastanowić, kontrakt ci wygasa, u nas gra ten cieciu De Jong i go za wszelką cenę będę chciał sprzedać w lato. Zostałbyś w rotacji z Pedrim,Casado, Gavi mój chłopak wraca, no Eric wiadomo, on ci wszędzie zagra, to on ten SP to od biedy taki.

No i co Gerard Martin zobaczymy chłopie jak ty będziesz na tym stoperze, bo musimy podjąć decyzję czy na środku zostajesz czy na lewą wracasz, jak zostajesz, to musimy ogarnąć LO jakiegoś.

5

@jakub1906 Myślę, że to bzdura, wczoraj na jakiejś stronie czytałem, że jest już dogadany z Milanem, dzisiaj już Barcelona.

W Juventusie się nie sprawdził, ma kosmiczną pensję, chyba najlepszą w lidze, a gra jak przeciętniak ligowy. Nie wiem czy zasługuje na połowę tego co teraz zarabia, Rekin przy nim to Villa prime

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?