53

Zbliża się nowy rok, więc trzeba pomyśleć o zakupie nowego kalendarza. Kalendarz z podobiznami seksownych pracowników wulkanizacji @Kessie @Comentateiro @Bocheno1 .

Narazie odkrywamy karty do Kwietnia, ale w kolejnych 8 miesiącach będzie chociażby nieziemska @jowita czy też doświadczony @lucjan . Kalendarz w promocyjnej cenie 39,99.

https://zapodaj.net/images/a336f6c4948db.png

2

@clyde W takim wypadku trzeba postawić wszystkie pieniądze jakie macie na moje pewniaki, bo życie to i tak symulacja

4

@kaamil1910 No tak, ale z czegoś ta promocja wynikała. Jakby nie trenował MMA na swojej dziewczynie, to takie promocji by nie było

29

@Kessie jest właśnie na końcowym etapie tworzenia swojego Kess AI, który ma być konkurencją dla chata gpt itp. Kiedy pokazał mi jego możliwości, to muszę przyznać, że zrobiło to na mnie wrażenie
https://zapodaj.net/images/5bd9a6516d8c0.png

29

Spotkały się dwie drużyny na tym samym poziomie sportowym i mamy meczycho

3

@lucjan Wchodzisz tata

42

Mnie to już przestało dziwić, że są ciężary w takich meczach, Barca, Real wychodzą wtedy jakimiś eksperymentami, a dla tych chłopów z 3,4 ligi to jest mecz życia i powalczą na tej ambicji przez jakiś czas, a na końcu i tak przegrają, ale zostawią jakiś pozytywny ślad po sobie.

To jest już klasyk, nauczcie się i zapamiętajcie, bo ja wiecznie żył nie będę, żeby was uczyć takich podstaw

8

Ja i @macio_944 kiedy trzeba cisnąć Ter Stegena
https://zapodaj.net/images/8b9539b128137.png

3

Veska pel Barca Veska Katulunia

5

@Criss18Barca Daj se spokój chłopie

14

A na końcu się okaże, że Ter Stegen chce się pokazać przed swoim nowym klubem CD Guadalajara

1

@Fog_W_1899 Jeśli to byłaby prawda, to byłoby to w pełni zrozumiałe, ale mam szczere wątpliwości, patrząc na to jakie cyrki w klubie są od lat. I coś mi się nie chce wierzyć w styczniowe odejście Ter Stegena

27

Boże święty, to jest naplucie w twarz Szczęsnemu, chłop karierę wznowił w momencie jak byliśmy w dupie, a gra przepłacony Niemiec, który ma robić wypad z klubu...

15

Bellingham kosztem Raphy w Fifa The Best, do tego odgrzanie kolejny raz Negreiry. To już za dużo, ta eskalacja konfliktu na linii Barca-Real może znaleźć finał tylko w jednym miejscu, Orlen.

Walka kibicowska 5v5, my w składzie:
@Frimpong @Kessie @blakkudium @Bocheno1 @lucjan , a niedobitki madryckie z tej strony mają czas do piątku na zgłoszenie swojej pięcioosobowej kadry, ja ze względu ryzyka pogłębienia kontuzji wystąpie w roli trenera/głównego taktyka

0

@Dankho94isback Na pewno by to miało więcej sensu, przecież Bellingham w tym gronie to jest obraza zdrowego rozsądku i brak sensu takiej jedenastki.

Ten Palmer też dyskusyjny, patrząc na to, że ta formacja jest luźna jak to zwykle bywa w takich drużynach, to Palmer, Bellingham out, Rapha must have + Mbappe/Salah

19

@Frimpong Cieszę się, że wziąłeś grę z zaufanego źródła i dałeś zarobić @Kessie, zamiast zapychać kieszenie wielkim korporacjom

28

Brak Raphy w FIFA The Best, jednocześnie znajduje się tam Bellingham, kto to kur.. wybierał i czemu nie ma godności człowieka?
Czy dziwicie mi się, że sięgam po alkoholu żyjąc w tak chorym świecie?

45

@Trojanek23 Nie wiem co jest bardziej poj.. że chłopy koczują w lesie czy to, że tak cię to kręci, że codziennie do nich jeździsz xdd

27

@derus Frenkie De Jong oczywiście

5

10

Oświadczenie socios z LR wystosowane przez przewodniczącego związku @Kessie , możemy być spokojni o występ Szczęsnego.
https://zapodaj.net/images/d0dbebb20be47.png

9

@Lanosss Nie, bo się okaże, że pół LR simpowało do 41 letniego Mirka, który przez lata podszywał się pod kobietę

7

Ja i @Kessie kiedy trzeba pocisnąć @Frimpong , który aż usuwa swoje komentarze, albo element mu je usuwa
https://zapodaj.net/images/4e4b33dafc706.png

11

Quiz
Jaki klub wydał 482 miliony w lato i zajmuje obecnie 7 miejsce w swojej lidze?

13

@Frimpong Ale dalej są wyżej od Liverpoolu

3

Fatalne United i fatalny Amorim bez ikry. Gdybym był trenerem uspokoiłbym zespół przy 2:1 i nakazał grę z kontry. Teraz wchodziłby Ugarte na wzmocnienie defensywy, oni nie wyszli na drugą połowę, ten facet ich nie zmotywował , bo nie jest liderem i nie jest autorytetem przede wszystkim

5

Dajcie mi Manchester United i pieniądze na transfery porównywalne do tego, co wydawali w ostatnich latach i w 5 lat zdobywam z nimi minimum 2x Premier League i 1 LM

7

Najlepsze kluby na świecie w tym momencie według analityków Kecul:
1. FC Barcelona
2.Arsenal
3. Bayern Monachium
4. PSG
5. Manchester City
6. Inter
7. Chelsea
8. Atalanta
9. Real Madryt
10.Atletico Madryt

Duma

12

@macio_944 Jeśli nie tolerujesz mnie jak pożyczam pieniędzy i długo nie oddaje, to nie zasługujesz na mnie jak jestem gotowy je w końcu oddać, dlatego ich ostatecznie nie oddaje

7

@AmigoBlancos Daj se spokój

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?