5

@Kessie Dlaczego jestem taki brzydki?
Ja: Nie jesteś brzydki, po prostu jesteś nie w swoim typie
Kessie: Szczęście, wysyła swoje zdjęcia do @July_6_BcN twarzy i nie tylko twarzy

4

@Danny Gaucho w przemówieniu do mnie kiedy wręczano mu na gali drugą złotą piłkę, rok później mu ją odebrałem...

7

@jakub1906 Ja myślę, że Bobby Charlton wcale nie jest tak słabym piłkarzem, tylko po prostu to nie jest poziom Realu i zbyt duży hype go przygniótł, Lyon idealny klub dla niego teraz

9

6

@Barcafan2020 Daj se luz

6

@Derean No niedługo wróci, zagra 4 mecze i znowu będzie miał kontuzje jak zawsze

5

@robsesh Naprawimy się nie bój, dogadamy się kierowniku złoty

10

Święta, ale to La Rambla:
https://streamable.com/pkmhuo

16

@clyde Lepszy siusiak w garści niż @Sysia11 na dachu

11

@clyde Tobie tylko te siusaczki w głowie...

17

Już nie Lucek, od jutra osoba Lucjanowata

18

# 24 godziny bez alkoholu
Notka 4 godzina 13:03

@Kessie jako obserwator postanowił przerwać ten eksperyment kilka godzin przed końcem, gdyż zobaczył realne zagrożenie mojego życia i postanowił zareagować. Obecnie leżę w łóżku pod jego obserwacją, on sam przyniósł mi leki

https://zapodaj.net/images/1c9dd91b86cdf.jpg

https://zapodaj.net/images/14cc9e7a6b042.jpg

2

@macio_944 Żryj to pecie, już po świętach, zmarnuje się

2

Komentarz usunięty

8

# 24 godziny bez alkoholu
Notka 3 godzina 9:13
Noc była burzlliwa, nie mogłem spać, ciągle się budziłem, zimny pot zalał całą moją pościel. Czuję duży niepokój, słyszę w głowie głosy. Oni tu są, czuję to, obserwują mnie. Nie dostaną mnie, jestem sprytniejszy od nich. Uświadomiłem sobie jak działa świat.

Rzeczywistość nie zmierza ani do prawdy, ani do dobra, lecz do utrzymania względnej równowagi emocjonalnej ludzkości, gdy napięcie społeczne spada zbyt nisko lub rośnie zbyt wysoko, uruchamiane są „wielkie wydarzenia” czyli kryzysy, wojny, konflikty lub lęki, które działają jak zawory bezpieczeństwa, przy czym osoby uważane za elity nie są faktycznymi reżyserami, lecz aktorami reagującymi na presję systemu, a w momentach, gdy społeczeństwo zaczyna zadawać zbyt trafne pytania lub realnie zbliża się do trwałej poprawy, pojawia się nagłe zdarzenie rozpraszające uwagę i cofające wszystko do stanu kontrolowanego „jakoś to jest”

8

# 24 godziny bez alkoholu
Notka 2 godzina 22:42

Właśnie jestem po seansie bardzo dobrego filmu z roku 1957 "Siódma pieczęć”, jest to kino dla ludzi, którzy oczekują czegoś głębszego.

To film Bergmana, który nie próbuje dać odpowiedzi, on wystawia pytania na próbę.
To przede wszystkim rozmowa człowieka z milczeniem Boga. Rycerz Antonius Block nie jest bohaterem wiary ani niewiary, jest kimś pomiędzy, mężczyzna jest intelektualnie uczciwym sceptykiem, który chciałby wierzyć, ale nie potrafi oszukać samego siebie. Jego szachowa partia ze Śmiercią nie jest sprytną metaforą „jak przechytrzyć los”, tylko odkładaniem nieuniknionego, bo jedyne, co naprawdę przeraża, to umrzeć bez sensu.

13

@bart_azz Powiedz to chłopakom ze stulejką

24

Ustalmy sobie fakty, Araujo podróżuje sobie właśnie po świecie, mając kontrakt jak jeden z najlepszych stoperów świata, mimo, że jest pod formą. Warto dodać, że w momencie przedłużenia wcale nie był w wybitnej formie, a propozycje dostał po mitycznej ofercie Juventusu.

W klubie jest też Andreas Christensen, co do którego mieliśmy domysły, że nie gra, bo po prostu jego kontrakt nie zostanie przedłużony i dlatego Flick daje mu ochłapy. Jednak doznał właśnie ciężkiej kontuzji, więc Laporta w ramach wsparcia ma pomysł, żeby dać mu ofertę nowego kontraktu.

Na dzień dzisiejszy naszym najlepszym stoperem jest Gerard Martin zarabiający grosze w porównaniu z tą dwójką, który został przeniesiony ze swojej nominalnej pozycji lewego obrońcy.

Fajnie było jak grał u nas Inigo Martinez, który był liderem defensywy, niestety pech chciał, że w jego kontrakcie pojawił się drobny zapis, że będzie mógł opuścić klub za darmo, jeśli będzie to zespół spoza Hiszpanii.

Ta szkółka ratuje dupe Barcelonie, gdyby nie ona, to przy tym zarządzaniu kontraktami nie wiem gdzie byśmy dzisiaj byli. Nawet ten nasz pocieszny Martin jest wyciągnięty z Barcelony B

8

# 24 godziny bez alkoholu
Notka 1 godzina 19:05

Jowita zaproponowała kolację, zimna zupka vifona nie smakuje na trzeźwo już tak dobrze. Moja wybranka patrzy na mnie inaczej niż zwykle, nie wyczuwam już tej namiętności. Mówi, że normalnie jestem debilem, ale chociaż zabawnym, a teraz zachowuje się nie do zniesienia. Atmosfera jest napięta, ja czuję się nieswojo w jej towarzystwie

12

Godzina 18:22 rozpoczynam eksperyment społeczny 24 godziny bez alkoholu, aby sprawdzić jak wygląda życie na trzeźwo, czas start.

Przez ten czas będę aktualizował wam mój stan psychiczny i spojrzenie na otaczający mnie świat, jest to prawdopodobnie najbardziej niebezpieczny eksperyment w moim życiu, dlatego będę pod ścisłym nadzorem @Kessie , żeby w razie co mógł zadzwonić po karetkę

12

Kolejne 4 zdjęcia kalendarza, na nowy rok, przypominam, że kosztuje on jedynie 39,99 zł, a z kodem "Lucek" cena spada do 39,75.

Kolejne znane postacie @lucjan @Frimpong @jowita @Popitek12 .
https://zapodaj.net/images/a45514cbbbf16.png

11

@Kgorecki2500 Reklamę uznaję za bardzo elegancką. A tak poważnie, to reklama może lekko przesadzona, ale ja tam nie lubię takiego srania, że Mietek lat 55 będzie miał traumę przez nią, bo jest alkoholikiem.

Każdy jest Panem swojego losu, a to jest tylko reklama, którą jeden uzna za zabawną a drugi za żałosną. Nie szukałbym w niej takiej głębi i piepszenia o traumach, ale Maja Zesraśko właśnie tym się zajmuje, rozmowami o niczym i zajmowaniem się farmazonami. Dzięki temu zaistniała, dzięki temu, że jest niespełna rozumu dostała walkę we freakach, to jej życie, to jej żywioł.

Jak ja ją widzę, to mnie bierze na wymioty, dlatego mam dostosowane tak algorytmy, że nigdy mi nie wyskoczy na tik-toku czy innym FB. Niestety tutaj czasami załączy się jej temat i muszę ją oglądać wbrew swojej woli, podobna sytuacja jak z Marianną Niepełnoschrajber

4

@Transu96 Jak już nawet ty przed końcem roku masz w dupie tą Fife, to daje najlepsze podsumowanie jak ta edycja jest obrzydliwa. EA doszło na wyżyny gówna i zafundowało nam najbardziej ohydną odsłonę w historii

14

We ten wigilijny wieczór życzę wam żebyście na chwilę zapomnieli o swoich troskach o spędzili ten czas spokojnie i radośnie ze swoją rodziną/psem/somsiadem/kochanką czy z kim tam chcecie.

Dzisiaj przeżyjmy ten dzień bez kłótni i uszanujmy tradycje wigilijną, wesołego jedzenia potraw weselnych i szczęśliwego Bożego roku w te spokojną noc

16

@Kessie @Bocheno1 @Comentateiro
Premie świąteczne są już przygotowane, przeanalizowałem cały rok i przygotowałem dla każdego odpowiednią kwotę
https://zapodaj.net/images/e6892842a39be.png

6

@Jakchcesz Najlepsi byli ci, co w pewnym momencie zaczęli porównywać zdobyte punkty Flicka i Xaviego na pewnym etapie poprzedniego sezonu. I doszli do wniosku, że w sumie Xavi lepszy był

Flick to najlepsze co nas spotkało od wielu lat, a ten kto podważa jego prace nie zna się na piłce, fakt, nie opinia

35

Jeśli Barcelona wygra najbliższe mecze to będzie to oznaczało zwycięstwo w najbliższym czasie meczowym, co może przełożyć się na punkty, które są przydzielane za wygrane. A takich punktów mamy 3 za mecz, który zostanie wygrany

10

6

@MowMiFlash2332 poprosił mnie na priv o interwencje w jego sprawie. Apeluje abyście zaprzestali hejtu na tego człowieka, gdyż przedstawił mi dokumenty świadczące o jego niepełnosprawności intelektualnej, która po części usprawiedliwia jego komentarze.

To jest fajny młody chłopak, który dostał dzisiaj dostęp do internetu pierwszy raz od pół roku, bądźcie wyrozumiali i przestańcie z tą nienawiścią, a świat będzie lepszy
Pozdrawiam Lucjan

2

@Czyhrynski Nieprawda, od kilku lat już tak jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?