18

@FcPortoFan1999 To z gołym fiutkiem latasz?

8

Cenny punkt Liverpoolu na trudnym terenie @Frimpong

14

Tak wyglądałoby dziecko @Kessie oraz @Comentateiro gdyby możliwe było połączenie ich najlepszych cech wyglądu. Miejmy nadzieję, że rozwój medycyny pozwoli na to w najbliższych latach

https://zapodaj.net/images/98386ef29c42a.png

5

Littler kontynuuje dominację nad Ratajskim w tym ćwierćfinale – prezentuje wyższą średnią i więcej maksów, co daje mu inicjatywę w kluczowych legach, podczas gdy Ratajski walczy o każdy punkt i próbuje wykorzystywać podwójne, ale musi znaleźć jeszcze większą regularność, jeśli chce utrzymać Littlera pod presją.

Wiem to, bo znam się na darcie, bo jestem ekspert w ten sport

3

Ratajski staje przed najtrudniejszym wyzwaniem kariery, rzeciwko dominującemu aktualnemu mistrzowi świata Littlerowi musi zagrać absolutnie perfekcyjnie, bo statystycznie i formą Brytyjczyk ma dziś przewagę niemal we wszystkich kluczowych aspektach gry

4

Możecie wygrać autograf ode mnie ale musicie kupić mi piwo, co robicie?

3

@escarabajo Nie będziemy się kłócić, szanujemy się mimo odmiennych opinii, kupisz mi piwo, podamy sobie ręce i będzie okej Escarabajo

6

@escarabajo Masz problem to chodź pod Orlen, ten wpis wnosi litery w klawiaturze czyli coś wnosi. Jak ci się nie podoba i czujesz się lepszy, to możemy to wyjaśnić w walce wręcz.

Ja teraz piszę, każdy ma opinię swoją prywatną, dla ciebie nic nie wniesie to, a dla drugiego to zmieni życie, bo może w tym momencie ktoś stoi i zastanawia się czy życie ma sens, ale wszedł na LR i zobaczył, że Lucek pisze swoje mądrości i stwierdza, życie znów ma sens. Jedna osoba ma prawo wyrazić swoją opinię, ale nie może jednoznacznie postawić stwierdzenia, że określony wpis nie jest wartościowy, bo jesteśmy wielką społeczności i każdy ma swoje zdanie

1

@wpwelement klasa czy obciach?

1

@MesQueUnClub_87 Nie ma osoby, która mogłaby to zliczyć

5

Nie współczuję Enzo Maresce. Zdobył z The Blues dwa trofea, ale od dawna nie spełnia oczekiwań. Odpadł z rywalizacji czy to o mistrzostwo czy LM. Amerykański ekspert słusznie go zwolnił

2

@macio_944 To gówno GTA 6 wyjdzie w 2032

2

Kurs na Tottenham w okolicach 3,05 grajcie śmiało i zróbcie sobie prezent na nowy rok, nawet nie ma co się zastanawiać, takiego pewniaka nie było w waszym życiu jeszcze

7

Chciałem se chleb zrobić ale tak patrzę, to on chyba z zeszłego roku

9

Jaki sylwester taki cały rok, czyli przez cały rok będę leżał pijany w rowie z @Kessie , który myśli, że nie widzę jak grzebie mi w kieszeni w poszukiwaniu portfela, a 5 metrów dalej @Comentateiro krzyczy przy fajerwerkach, że zaczyna się druga wojna światowa i on jest na to gotowy

6

Nie wiem gdzie ja jestem

15

I tam podchodzę do niego i mówię normalnie, chodź gościu jak masz problem to solówa będzie grana na Orlenie. A wtedy on mówi, że portfel zgubiłem i on go znalazł, miałem tam 100 złotych i on mówi 50/50, znaleźne i się godzimy.

No to mówię, dobra tata, wiem, że mi wyciągnąłeś ten portfel z kieszeni, ale się godzimy, bo sylwester i jest okej

4

Co wam powiem, trzeba się napić

4

@Deviler Przywitaj się z bratem @Kessie , bo odkąd odszedłeś to traktujesz go jak powietrze

4

@Who_you_mam Przecież Flick tam powinien wjechać na drugie bez pytania, tylko Enrique był lepszy

2

@DragonxNF Jedni piją alkohol drudzy są głupi, każdy ma prawo żyć na tym świecie, bo Bóg kocha wszystkich

12

3

@NeroTFP1 Troszkę faktów ominął, swoją drogą internet to ciężkie miejsce, nagłówek pójdzie w świat, a połowa nawet nie ogarnie clicbaita i się zesra w komentarzach

11

@Bocheno1 Niby masz rację, ale mogłeś poczekać z tym do wejścia do mieszkania, a nie na podwórku

1

@tadzik447 umiał byś grać to byś tak nie pisał

10

@Kessie Kiedyś mieszkał w ubóstwie w Zimbabwe, dzisiaj zarobas z własnym mieszkaniem
https://zapodaj.net/images/7a1ad846eafac.png

1

@StevenGastonMartin99 Przecież liga i Puchar Króla są 2x ważniejsze od tego sztucznego superpucharu.

Głupie rozłożenie na 4 drużyny + wyjazd do Arabów, żeby Tebas zarobił kilka srebrników, to trofeum to farsa

18

Dajcie spokój, nakupowała tych filetów, teraz weź to szykuj wszystko
https://zapodaj.net/images/1acb1794fa9ff.png

5

@Eklerek Był tam nawet wątek w serialu, że Debra leci ostro na swojego przybranego brata i wyobraża sobie ich razem

21

@July_6_BcN Jak jeszcze raz będziesz bredzić, że z @Kessie cię nic nie łączy, to następnym razem nie zapomni wyprosić TVP z mieszkania w którym spędzacie wigilię, żeby nie było dowodów
https://zapodaj.net/images/4033b7ab923fa.jpg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?