Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Arsenal kiedy przychodzą kluczowe mecze sezonu:
https://streamable.com/06t91a
0
@Lukiss No ale patrz na saldo ile mają na minusie, bo to jest ważniejsze, źle się wyraziłem
1
@yoli Chodzi o to, że wydali najwięcej w ostatnich latach, grają gównianą piłkę dla oka, a i tak nie umieją wygrać ani ligi ani LM. I to jest piękne i o to w tym wszystkim chodzi, bo śmiech to zdrowie, a Arsenal nam go dostarcza.
32
Jeden powie tak, drugi powie inaczej, różnie jest
https://zapodaj.net/images/d7f359935ea35.png
6
@gumaz To moja prywatna sprawa
46
Araujo znów ławka, czyli jest szykowany na półfinał LM
16
Bernardo Silva czyli najmniej potrzebny, wypalony zawodnik, ale myślę, że to zwykła plotka pismaków. Bo ten transfer byłby irracjonalny
5
@FCB24 Wróci, czeka aż mu Laporta znowu powie, że jest jednym z najlepszych na świecie, a on nigdy nie popełnił błędów żadnych i wygrywają jako drużyna, przegrywają jako drużyna. I wtedy mu tej aury wystarczy dopóki znowu czegoś nie odpiepszy przez swój brak inteligencji boiskowej.
12
Tak szczerze to oprócz Barcelony nie da się oglądać tej ligi. Obejrzałem sobie Bournemouth vs Liverpool, fajne tempo Liv na 2:2 ciśnie, dwie sytuacje Wirtza na 3:2, w końcówce Bournemouth piłka na zwycięstwo i ładują na 3:2, akcja za akcje.
A tutaj gierka na chodzonego, tempo jak w lidze oldbojów, uj a nie mecz. To, że ten cienki Villareal jest tak wysoko mówi wszystko o tej lidze i to do jakiego koszmarnego stanu doprowadził ją ten cieciu Tebas.
3
@blakkudium Ferminator to killer, tą sytuację co miał Florianek i bał się uderzyć, to Ferminator już myśli jaką cieszynke zrobi
15
Powiem wam, że jak ta miękka kluseczka Wirtz jest wart 150 milionów, to za Fermina trzeba dać z 250 baniek.
2
W ogóle co jest z Ekitike? Początek miał fajny, a teraz widzę, że ławkę grzeje
4
@LAMC_10 Daj spokój z tym syfem, już mam tak algorytmy ustawione, że bardzo rzadko mi się to wyświetla na FB/tik-toku z czego jestem bardzo zadowolony.
5
@ViscaelBarca2007 Dokładnie, chłop mi przypomina ulepszoną wersję Araujo
5
@Kgorecki2500 to dawaj pieniądze na WOWK (Wielką Orkiestrę wspierania Kessiego).
https://zapodaj.net/images/07eec652bd592.png
6
@gumaz Tak się składa, że @Kessie mimo, że nie ma umowy, to będzie miał przeze mnie zagwarantowaną emeryturę w wysokości 20 złotych miesięcznie, jeśli będzie pracować do 67 roku życia. Więc jest on zabezpieczony finansowo.
1
@Gibbon_FCB Nie pamiętam tak szczerze, gdzie wtedy byłem
12
Sport: Barça podjęła ostateczną decyzję co do Nico Schlotterbecka:
- Uznano, że brakuje mu jednego bardzo ważnego atrybutu, żeby grać w systemie Hansiego Flicka i dlatego Blaugrana nie ma zamiaru kupować tego konkretnego obrońcy.
Otóż okazało się, że Niemiec będzie kosztować dużo pieniądzy, a w kontrakcie chce mieć zapis, że za grę otrzyma dużo gotówki, co przekreśla jego transfer na Camp Nou.
Tak powinien brzmieć artykułu ze strony głównej w przypadku każdego obrońcy, za którego będzie trzeba zapłacić ponad 50 baniek.
2
@Kgorecki2500 Czekamy na The blood of dawnwalker i Crimson Desert
37
Do czego jest ten wifi calling nad zwykłym wifi w ogóle? Gdzieś tam mi się przewija, ale nie wiem do końca jak to działa
https://zapodaj.net/images/5eeaeef5441f2.jpg
2
@esem91 To dobrze, że z Bodo się nie spięli i oddali mecz. City jest tak miękkie od pewnego czasu, że naprawdę żal patrzeć.
7
@Seledynowy Jaki on jest zajeżdżany? Już bez przesady, Pedri ma rozegrane 1820 minut, to trochę mniej niż De Jong, delikatnie więcej niż Rashford. Po prostu jest zajebiście podatny na kontuzje, ale nie ma co gadać, że jest zajeżdżany.
46
Szedłem sobie po piwo do lodówki i coś znalazłem na podłodze, ciekawa sprawa:
https://zapodaj.net/images/bb826707e5652.png
6
De Jong? A komu to potrzebne
31
Wszyscy matematycy LR zebrali się w tym momencie i liczą wszystkie możliwe scenariusze, przy wszystkich możliwych wynikach Barcelony w LM.
A ja wam powiem tak:
- Ile szczelimy, tyle szczelone będzie i to trzeba oglądać mecza, Rapha bica nabija, Pedri czary mary, Lewy stary dziad a gra i szczela, to o to chodzi w piłce. Oglądasz mecza patrzysz Vini będę rzygał, tu Yamal ale drybler, a nie, że matematyka i tam tu wylicze tam odlicze
38
Czemu wy ten Real oglądacie, to ja nie wiem. Strzelcie se browara luźno przy serialu albo filmie, ewentualnie włącz se jeden z drugim Arsenal vs Inter, a nie odp.. maniane, bo to chore jest co wy robicie
29
Guardiola w zimie podpisuje od buta Marca Guehiego, zawodnika, którym w teorii interesowała się też Barcelona. W teorii, bo okazało się, że mimo półrocznego kontraktu, to facet kosztował 20 milionów i dostał 300 tysięcy tygodniówki, my mogliśmy sobie tylko popatrzeć, jak odchodzi do Manchesteru.
Jaka jest różnica między City, a Barceloną Flicka? Guardiola ma nieograniczone pieniądze, a mimo to jego City jest od pewnego czasu bezpłciowe i nudne. Oprócz wyjątków jak Haaland, to większość to dla mnie po prostu zajebiście drogi zawodnik numer 1, nr 2 itp. Nie ma to podjazdu do oglądania wielkiego Niemca i wielkiej Barcelony.
Nie wiem czy on się zasiedział w tym City, czy trochę współczesny futbol mu odjechał, ale w życiu bym go dzisiaj nie zamienił za Hansiego, dla mnie to jest różnica klas na dzień dzisiejszy.
4
@severius On już przypieczętował swoje najbliższe lata przedłużeniem umowy. Barcelona też nie ma co płakać, bo gra bardzo przeciętnie.
Co by nie mówić w Bilbao może być królem, tam też dostał kontrakt jakiego byśmy mu nie mogli dać, sportowo strzał w kolano, ale życie jak z bajki z bratem. A tak naprawdę nie wiemy, czy on nie wykorzystał Barcelony do maksymalnego kontraktu, to nie jest Neymar, żeby za nim płakać, niech sobie kopie w Bilbao.
0
@Ronin47 @wpwelement chyba wziął haracz za to, że odpuszczał mi bany za rasistowskie żarty
28
Gala Złotej Piłki fcbarca.com za rok 2025, ale wiek uczestników jest dostosowany do poziomu IQ @Kessie
https://zapodaj.net/images/3ec0b8aa3f0d8.png