0

@VinDiesel To jeszcze zapłać mu 300 tysięcy tygodniówki xd

4

@Popitek12 Gówno się znasz, jak Nunes wyjdzie 26cm dalej, to narazi City na agresywne kontrataki, 22 cm to jest maks

2

@Bocheno1 Drogie transfery są dla Premier League Panie Areczku, dla Barcelony jest przedłużenie Roberta Lewandowskiego i wiara w Ferrana.

7

Donald Tusk zatrzymuje rozwój polskich młodych piłkarzy, dając im do jedzenia niezdrowe jedzenie, żebyśmy nie mieli przyszłości w piłce, a Niemcy rosły w siłę, absolutnie obrzydliwe.
https://streamable.com/50caim

2

@cules100pro Bardzo dużo ludzi tak mówiło tutaj kiedy PSG grało w LM, że bez Mbappe ta drużyna nie istnieje, dokładnie taka sama narracja jaką mamy dzisiaj jak mówimy o Realu.

Problem był taki, że Enrique jakoś musiał sobie z tym radzić, bo Mbappe był tam traktowany jak Bóg i nie można było z tego zlepić zgranej drużyny.

8

@Pawlak1992 Nie będę z tobą o tym dyskutować.

0

@FCB_dimiC Wiem, ale jakoś mnie takie zażenowanie łapie jak tańczą w dwóch, trzech po tych bramkach, moja luźna subiektywna opinia, że nie jest to dobra cieszynka. Chociaż tańców Griezmanna z fortnite chyba nikt nie przebije pod tym względem.

2

@Czyhrynski W sumie te wszystkie tańce mogliby sobie darować, ale to bardziej mówię globalnie, nie konkretnie o Yamalu. Aż mi się przypomniał Puyol jak zgarnął za łeb Thiago i Alvesa przy jakiś dzikich tańcach.

22

@kanver_ ten Jankowski to trochę odpowiednik Gały nasz, trochę mniej niedorozwinięty, ale i tak sznurówki dalej mu mama wiążę

4

Kultura, wzajemny szacunek, zjednoczenie w kluczowej kwestii, tak to wygląda w Poznaniu i Zabrzu.
https://streamable.com/cny8ul

1

@BorzyKrzys Lech to niech się doczłapie do pucharów i pożegna się z tym Frederiksenem, bo mimo mistrzostwa ten Lech jest bardzo mierny. Dostał wzmocnienia, kluczowi zawodnicy zostali, a grają takie gówno, że to śmiech na sali.

Potem mamy jeszcze obrazki jak po syfie zagranym chociażby z Legią trener po końcowym gwizdku uśmiechnięty od ucha do ucha, wniebowzięty jakby właśnie zmiażdżył rywala 4:0.

36

Takiego smaka mi narobiliście tymi ciastami, że aż idę po piwo do sklepu.

3

@Eklerek Szczerze to wygląda jakby ona robiła to już specjalnie, żeby trochę było o niej głośno. Te ciągłe wrzucanie zdjęć umięśnionych Hiszpanów już mnie obrzydza i wygląda to po prostu bardzo źle. Na początku była z tego beka, teraz jest to dziwne i niepokojące.

Zwłaszcza, że ona zdaje sobie sprawę, że Lewandowski bardzo dba o pijar, opinie mediów. Nie znamy jej prywatnie, ale z boku słabo się na to patrzy.

6

@agaFCB Polałbym to piwkiem i bym nawet zjadł

1

@kamyk_23 1976 rok, nie ma podjazdu

1

@kamyk_23 No z wcześniejszych czasów, mogę bazować tylko na wspominkach, na pewno Ronaldinho to był ten game changer, który przywrócił Barcelonę na szczyt, potem płynnie tę rolę przejął Messi.

Za Koemana bolały nie tylko wyniki, ale fatalna atmosfera, paraliż finansowy, w tle trener, który na konferencjach mówi tylko o tym, że on nie ma kim grać. Osamotniony Messi, którego ostatnie chwile w Barcelonie to ciągnięcie solo tego pierdolnika.

Szkoda, że nie załapałem się na prime Puyola, bo takich zawodników już nie ma, świadome oglądanie to już jego końcówka, gdzie był niestety wyniszczony kontuzjami.

0

@kamyk_23 27 w kwietniu, ale alkohol zrobił swoje

12

Ale by sobie obejrzał taką Barcelonę Koemana i główkę Luuka De Jonga w ostatniej akcji meczu, to była drużyna, kiedyś to było...

5

@macio_944 Ja ten mecz z Sociecad traktuje jako reset, nie da się wszystkiego wygrywać. A Real? Gra takie gówno, że będą jeszcze te punkty tracić, po prostu, po ludzku.

62

Grubasie kup Niemcowi dziewiątkę i stopera i Flick miażdży każdego na tej planecie

9

Ten sędzia jest taki niedorozwinięty, że by nie zauważył jakby @Kessie mu gwizdek ukradł

1

@Roobo To prawda z tym pierwszym strzałem, ale szczęściu trzeba pomóc, bez tego strzału nie byłoby tego przypadku. Wiem, że to czasami człowiek chaos, ale to też nie jest ktoś na kim będziemy opierać drużynę jak Yamal. To jest istotny zmiennik i jak dla mnie wywiązuje się z tego pięknie.

Nam właśnie brakowało takich strzałów, przez wiele lat chcieliśmy wejść z piłką do bramki i z tego robiła się często paraolimpiada. Czasami jest potrzebny taki chłop, co dostanie piłkę na 20/25 metr i po prostu przypi... z daleka, Anglik to ma.

37

@Roobo Przyjacielu napisałeś, że gówno jest ze strzałów Rasha a oddaje ich mnóstwo, a dzisiaj dosłownie po dwóch jego uderzeniach mamy gola + setkę Yamala, dlaczego tak napisałeś kolego?

Marnuje setki, ale trzeba docenić ile on robi zamieszania przy tych strzałach z dystansu, to są właśnie te konkrety, które on nam po prostu gwarantuje jak jest na boisku.

8

@kanver_ Lewy z wolnego strzelił ostatni raz w 1989 roku

6

Dlatego właśnie ktoś taki jak Rash to jest idealny piłkarz numer 12,13 pierwszy do wejścia z ławki. Możecie się srać, że będzie tracił, czasami braknie skuteczności, ale to jest konkret zawodnik. Jeśli mądrze podejdzie do kwestii obniżenia wynagrodzenia, to trzeba go brać, 25-30 mln za takiego zmiennika to dobra cena.

Też gra w Barcelonie to jest dla takich piłkarzy wyraźny boost do motywacji, widać to po przykładzie chociażby Auby, który grał tu chwilę, a mówi, że to był najlepszy czas w jego życiu. Myślę, że tu mamy podobną historię.

2

@Arden Vini wycofany oficjalnie, bo tam trzeba kamerę umieć obsługiwać i trochę czytać

8

Taką Legię aż chce się oglądać

16

Jako, że do meczu Barcelony zostało 30 minut, to pragnę pozdrowić kibiców Realu przeglądających tą stronę i zaprosić ich na prawdziwe widowisko.

Porzućcie na chwilę szarą, brzydką, nudną rzeczywistość, do której jutro wrócicie oglądając 20 prób wywalczenia penalti i na to jedno popołudnie usiądźmy razem poza podziałami i zachwycajmy się genialną piłką Pana Hansiego Flicka. Człowieka, który wlał wiele miłości i nadziei w trudnych nowoczesnych czasach, w których piłka na całym świecie skupiła się na taktyce i nudnych do bólu defensywnych schematach zapominając przy tym o widowisku.

28

No to jak Barcelona się wycofuje z Superligi, to muszę stwierdzić, że Mbappe chyba wygra z tym Realem jeszcze jakiś puchar, wezmą teraz tą Superligę.

37

Człowiek niby z wiekiem dojrzalszy, bardziej opanowany, spokojniejszy. Ale jak widzisz te mordy wredne Viniciusa, Mbappe i 10 wywrotek w polu karnym na mecz, to jednak ciśnienie podniesione, z tego się chyba nie wyrasta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?