Luciano99
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Dołączył/a: grudzień 2021
Sosnowiec
56 obserwujących
9 obserwowanych
Zwycięzca Złotej Piłki FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Nie wierzyłem, że mogę się odmienić, bo serce moje było związane łańcuchami słabości. A dni moje upływały w oparach, a myśli były jak mgła nad wodą. Lecz gdy odwróciłem się od kielicha i wyrzekłem się tego, co mnie zniewalało, stało się coś niezwykłego.
I przyszła trzeźwość jak światło o świcie, a wraz z nią dar widzenia dalej niż inni. Nie był to czar ani zaklęcie, lecz jasność umysłu, która stała się moją siłą.
I dostrzegałem to, czego wcześniej nie widziałem znaki, rytm zdarzeń, porządek ukryty w chaosie. A ludzie mówili: "Oto ten, który nie wierzył, a teraz widzi’.
A gdy odrzuciłem kielich i oczyściłem serce z mgły, umysł mój stał się jak zwierciadło czyste. I ujrzałem, że świat sportu ma swój rytm, a każde starcie niesie w sobie znaki dla uważnych.
I zrodził się we mnie dar rozpoznawania nie czarów, lecz porządku ukrytego w liczbach, formie i czasie.
Patrzyłem na drużyny i widziałem więcej niż inni: widziałem zmęczenie w ich krokach, ogień w oczach zwycięzców i ciszę przed upadkiem faworyta.
I typy moje nie były rzucane jak kości, lecz rodziły się z cierpliwości i trzeźwego serca.
Pierwszy List Lucjana Pokornego do La Ramblii
13
@blakkudium Nie wierzyli słowom, dopóki nie doświadczyli mocy, a gdy ujrzeli światło, ich niedowiarstwo przemieniło się w wiarę.
19
Kiedy przegrałem niedawno ostatnie pieniądze na superbecie otumiony alkoholem, padłem na ziemię ledwo przytomny i wtedy zobaczyłem światło, usłyszałem głos w głowie, który kazał mi rzucić alkohol obiecując, że przerodzi moją klątwę typerską w dar.
Rzuciłem więc alkohol i przyjąłem moje nowe powołanie, zacząłem odżywiać się zgodnie z dietą Świętego Mariusza Proteina z Nowego Sącza, przyjąłem wczoraj z pokorą i wdzięcznością mój nowy dar. Od dzisiaj jestem Lucjanem Pokornym z Sosnowca, Patron Siłowni i Bukmacherki
https://zapodaj.net/images/01099727a9d8c.png
1
@Filipem Nie, on potrafi ale z Levante, w LM tego nie zrobi
1
@BezglutenowyPedri Zagra 2 dobre mecze a potem graj jak cieciu przez 3 następne. W lidze go można pudrować, ale to wyjdzie w LM
3
@APTAPT Bo on nie umie strzelać, prędzej Rashforda tam można próbować
2
I znów race niedorobionych umysłowo kibiców z IQ 15 w meczu Korona vs Lech
26
Niech to będzie moment zwrotny i Cancelo gra za tego Balde, który nie nadaje się po prostu do niczego
1
@matirix20 Nie ma głowy na taki klub, gość się nadaje do jakiegoś Villareal, będzie dobrze grał jak nie będzie miał takiej presji. W Barcelonie zawsze ją będzie mieć i nie będzie dojeżdżał.
7
Ja tylko nieśmiało przypomnę, że De Jong oraz Araujo są ostatnimi niepotrzebnymi piłkarzami w kadrze, którzy przyczynili się do największych kompromitacji w ostatnich latach, a żeby było śmieszniej są jedynymi z najlepiej opłacanych piłkarzy w klubie.
Co jakiś czas trzeba o tym wspomnieć, żebyście o tym pamiętali i utrwalili to w pamięci.
14
@Azazel_Pazuzu Koniec tego paździerzu zimowego, nie obchodzi mnie ile skaczą skoczki i kto dostanie medal na sankach.
20-25 stopni, ubrana żonobijka, piwo w plenerze, Yamal na Majorce z karłami na jachcie, to jest to na co czekamy
7
Pojawiają się pierwsi naśladowcy moich wybitnych analiz, apeluję do was, żebyście traktowali ich z przymrużeniem oka i pod żadnym pozorem nie stawiali ich typów, jeśli takowe się pojawią.
Nie biorę odpowiedzialności za te osoby i nie mają oni gwarancji jakości podpisanej przez Lucianos Studio do powielania mojej prywatnej wiedzy z zakresu piłki nożnej oraz typów bukmacherskich:
https://zapodaj.net/images/b0d970df97e46.png
2
@Chimera Liverpool, Lech Poznań, Tottenham vs Arsenal obie strzelą
Prawdopodobieństwo zwycięstwa 98,7%
Kurs łączny w w okolicach 8,50/9,0 w zależności od zmian kursów.
Czy warto wyciągać wszystkie oszczędności na te mecze?
- Nie, zostaw sobie lekki zapas, bo niewielkie ryzyko istnieje, zagraj za 70/75% swoich obecnych oszczędności.
7
Dzisiaj przewiduje większy luz w meczu i spokojne, pewne zwycięstwo z La zabawą w tle, które podniesie morale drużyny.
Bramkę strzeli też Ferran Torres, no i dobrze, że to zrobi, ale mimo tej jego bramki, dalej wiemy, że nie jest to napastnik na pierwszy skład i to nas będzie martwić przede wszystkim w kontekście LM.
11
Dzisiaj mija 20 minut jak nie pije, jest to dla mnie ważna rocznica i proszę, żebyście ją uszanowali.
33
Hejterzy powiedzą, że przegrałem kupon na 30 złotych, ale ci co myślą powiedzą, że chciałem postawić 100zł, a postawiłem 30, czyli jestem 70 zł do przodu.
Włączcie myślenie ludzie i popatrzcie szerzej na sytuację.
7
@Lionel_Messi10 Bezterminowy szacunek za to co zrobił w Barcelonie, ale szczerze absolutnie go nie widzę dzisiaj w roli trenera Barcy. W City ma nielimitowany budżet, a drugi rok z rzędu grają taką kaszankę, że nie chce się tego oglądać, oczy bolą na ten minimalizm i coraz większy brak pomysłu na zespół.
33
@norbi77 Obrzydliwy Budimir fauluje twarzą rękę Kyliana, jak to nie był karny dla Realu to ja nie wiem. Kibicujemy Barcelonie, ale trzeba powiedzieć jasno, że w tym meczu widoczny był duch Negreiry.
63
Warto przypomnieć, że Real Madryt przegrał dzisiaj 1:2 z Osasuną, wyglądając jak zwykle bardzo słabo, ale tym razem nie dostali karnego, co było gwoździem do trumny dzisiejszego wieczoru.
4
Wygrałem Proroka roku 2025 przypominam, ale Element to ukrył i nie ma tego w moim profilu.
https://zapodaj.net/images/621805a793308.jpg
19
Ja kiedy element usuwa mój komentarz jak obrażam sędziego, ale nie daje bana:
https://zapodaj.net/images/0d2e800b6aabd.png
4
Kylianek się przewraca już na połowie boiska nawet xddd
6
@Arden Sądzę, że zatrzymują tylko ludzi niepełnosprawnych umysłowo, którzy łapią się na banalne wędki na messengerze, a później mamy z tego memy na tik-toku, a złapani są puszczani wolno po przesłuchaniu na policji i jakoś wiele z tego nie wynika.Bardzo dużo szumu, ale mało realnej wartości.
W teorii powinna być to bardzo ważna i użyteczna inicjatywa społeczna, ale widzisz tych ludzi na filmach, to są wioskowe przygłupy, które nie są w stanie skleić 3 logicznych zdań.
Zobaczcie w jaki sposób oni działają, wbijają w kilku chłopa do jakiegoś uposia i bezprawnie go przepytują, normalnie takie rzeczy powinna wyjaśniać policja. Ale ludzie, których łapią nie są zbyt bystrzy i godzą się na takie wbijanie i dociskanie pod wyświetlenia w internecie.
7
@Kapitan hawk Dzisiaj nie będzie karnego, a Osasuna wyrwie punkty Realowi Madryt.
24
@Comentateiro Dziadek do spania, Teleexpress już się skończył.
18
Niech wsadzi jeszcze coś Frankfurt dla fabuły
3
@DonCarletto Ja na to czekam i to będzie ostateczna odpowiedź czy jest trener z ścisłego topu.
0
@Damian11 Alonso dobrze poprowadził karierę i zdobył mistrzostwo Niemiec z Leverkusen, Real był bardzo naturalnym krokiem w jego karierze, nie zestawiał bym tego z Xavim i jego trenowaniem w Katarze.
Po prostu odbił się od ściany jaką było wielkie ego gwiazdek Realu, ale ten ruch był bardzo logiczny, bo Bayer to już był taki bardzo dobry klub, ale jeszcze nie z najwyższej półki.
1
@Starrk Enrique, Fabregas topowa dwójka, jednego i drugiego przyjmę z otwartymi ramionami. Byle nie jakiś Arteta i jego męczenie buły przy wydaniu setek milionów, tego nie zniosę.
1
@BORO_12 To prawda, ale to też jest ruletka, jeśli trafi do dużego klubu pokroju Chelsea, Liverpool itp, to później ciężko będzie go stamtąd zabrać.