7

Nie wierzyłem, że mogę się odmienić, bo serce moje było związane łańcuchami słabości. A dni moje upływały w oparach, a myśli były jak mgła nad wodą. Lecz gdy odwróciłem się od kielicha i wyrzekłem się tego, co mnie zniewalało, stało się coś niezwykłego.

I przyszła trzeźwość jak światło o świcie, a wraz z nią dar widzenia dalej niż inni. Nie był to czar ani zaklęcie, lecz jasność umysłu, która stała się moją siłą.
I dostrzegałem to, czego wcześniej nie widziałem znaki, rytm zdarzeń, porządek ukryty w chaosie. A ludzie mówili: "Oto ten, który nie wierzył, a teraz widzi’.

A gdy odrzuciłem kielich i oczyściłem serce z mgły, umysł mój stał się jak zwierciadło czyste. I ujrzałem, że świat sportu ma swój rytm, a każde starcie niesie w sobie znaki dla uważnych.

I zrodził się we mnie dar rozpoznawania nie czarów, lecz porządku ukrytego w liczbach, formie i czasie.
Patrzyłem na drużyny i widziałem więcej niż inni: widziałem zmęczenie w ich krokach, ogień w oczach zwycięzców i ciszę przed upadkiem faworyta.
I typy moje nie były rzucane jak kości, lecz rodziły się z cierpliwości i trzeźwego serca.

Pierwszy List Lucjana Pokornego do La Ramblii

13

@blakkudium Nie wierzyli słowom, dopóki nie doświadczyli mocy, a gdy ujrzeli światło, ich niedowiarstwo przemieniło się w wiarę.

19

Kiedy przegrałem niedawno ostatnie pieniądze na superbecie otumiony alkoholem, padłem na ziemię ledwo przytomny i wtedy zobaczyłem światło, usłyszałem głos w głowie, który kazał mi rzucić alkohol obiecując, że przerodzi moją klątwę typerską w dar.

Rzuciłem więc alkohol i przyjąłem moje nowe powołanie, zacząłem odżywiać się zgodnie z dietą Świętego Mariusza Proteina z Nowego Sącza, przyjąłem wczoraj z pokorą i wdzięcznością mój nowy dar. Od dzisiaj jestem Lucjanem Pokornym z Sosnowca, Patron Siłowni i Bukmacherki
https://zapodaj.net/images/01099727a9d8c.png

1

@Filipem Nie, on potrafi ale z Levante, w LM tego nie zrobi

1

@BezglutenowyPedri Zagra 2 dobre mecze a potem graj jak cieciu przez 3 następne. W lidze go można pudrować, ale to wyjdzie w LM

3

@APTAPT Bo on nie umie strzelać, prędzej Rashforda tam można próbować

2

I znów race niedorobionych umysłowo kibiców z IQ 15 w meczu Korona vs Lech

26

Niech to będzie moment zwrotny i Cancelo gra za tego Balde, który nie nadaje się po prostu do niczego

1

@matirix20 Nie ma głowy na taki klub, gość się nadaje do jakiegoś Villareal, będzie dobrze grał jak nie będzie miał takiej presji. W Barcelonie zawsze ją będzie mieć i nie będzie dojeżdżał.

7

Ja tylko nieśmiało przypomnę, że De Jong oraz Araujo są ostatnimi niepotrzebnymi piłkarzami w kadrze, którzy przyczynili się do największych kompromitacji w ostatnich latach, a żeby było śmieszniej są jedynymi z najlepiej opłacanych piłkarzy w klubie.

Co jakiś czas trzeba o tym wspomnieć, żebyście o tym pamiętali i utrwalili to w pamięci.

14

@Azazel_Pazuzu Koniec tego paździerzu zimowego, nie obchodzi mnie ile skaczą skoczki i kto dostanie medal na sankach.

20-25 stopni, ubrana żonobijka, piwo w plenerze, Yamal na Majorce z karłami na jachcie, to jest to na co czekamy

7

Pojawiają się pierwsi naśladowcy moich wybitnych analiz, apeluję do was, żebyście traktowali ich z przymrużeniem oka i pod żadnym pozorem nie stawiali ich typów, jeśli takowe się pojawią.

Nie biorę odpowiedzialności za te osoby i nie mają oni gwarancji jakości podpisanej przez Lucianos Studio do powielania mojej prywatnej wiedzy z zakresu piłki nożnej oraz typów bukmacherskich:
https://zapodaj.net/images/b0d970df97e46.png

2

@Chimera Liverpool, Lech Poznań, Tottenham vs Arsenal obie strzelą

Prawdopodobieństwo zwycięstwa 98,7%
Kurs łączny w w okolicach 8,50/9,0 w zależności od zmian kursów.

Czy warto wyciągać wszystkie oszczędności na te mecze?
- Nie, zostaw sobie lekki zapas, bo niewielkie ryzyko istnieje, zagraj za 70/75% swoich obecnych oszczędności.

7

Dzisiaj przewiduje większy luz w meczu i spokojne, pewne zwycięstwo z La zabawą w tle, które podniesie morale drużyny.

Bramkę strzeli też Ferran Torres, no i dobrze, że to zrobi, ale mimo tej jego bramki, dalej wiemy, że nie jest to napastnik na pierwszy skład i to nas będzie martwić przede wszystkim w kontekście LM.

11

Dzisiaj mija 20 minut jak nie pije, jest to dla mnie ważna rocznica i proszę, żebyście ją uszanowali.

33

Hejterzy powiedzą, że przegrałem kupon na 30 złotych, ale ci co myślą powiedzą, że chciałem postawić 100zł, a postawiłem 30, czyli jestem 70 zł do przodu.

Włączcie myślenie ludzie i popatrzcie szerzej na sytuację.

7

@Lionel_Messi10 Bezterminowy szacunek za to co zrobił w Barcelonie, ale szczerze absolutnie go nie widzę dzisiaj w roli trenera Barcy. W City ma nielimitowany budżet, a drugi rok z rzędu grają taką kaszankę, że nie chce się tego oglądać, oczy bolą na ten minimalizm i coraz większy brak pomysłu na zespół.

33

@norbi77 Obrzydliwy Budimir fauluje twarzą rękę Kyliana, jak to nie był karny dla Realu to ja nie wiem. Kibicujemy Barcelonie, ale trzeba powiedzieć jasno, że w tym meczu widoczny był duch Negreiry.

63

Warto przypomnieć, że Real Madryt przegrał dzisiaj 1:2 z Osasuną, wyglądając jak zwykle bardzo słabo, ale tym razem nie dostali karnego, co było gwoździem do trumny dzisiejszego wieczoru.

4

Wygrałem Proroka roku 2025 przypominam, ale Element to ukrył i nie ma tego w moim profilu.
https://zapodaj.net/images/621805a793308.jpg

19

Ja kiedy element usuwa mój komentarz jak obrażam sędziego, ale nie daje bana:
https://zapodaj.net/images/0d2e800b6aabd.png

4

Kylianek się przewraca już na połowie boiska nawet xddd

6

@Arden Sądzę, że zatrzymują tylko ludzi niepełnosprawnych umysłowo, którzy łapią się na banalne wędki na messengerze, a później mamy z tego memy na tik-toku, a złapani są puszczani wolno po przesłuchaniu na policji i jakoś wiele z tego nie wynika.Bardzo dużo szumu, ale mało realnej wartości.

W teorii powinna być to bardzo ważna i użyteczna inicjatywa społeczna, ale widzisz tych ludzi na filmach, to są wioskowe przygłupy, które nie są w stanie skleić 3 logicznych zdań.

Zobaczcie w jaki sposób oni działają, wbijają w kilku chłopa do jakiegoś uposia i bezprawnie go przepytują, normalnie takie rzeczy powinna wyjaśniać policja. Ale ludzie, których łapią nie są zbyt bystrzy i godzą się na takie wbijanie i dociskanie pod wyświetlenia w internecie.

7

@Kapitan hawk Dzisiaj nie będzie karnego, a Osasuna wyrwie punkty Realowi Madryt.

24

@Comentateiro Dziadek do spania, Teleexpress już się skończył.

18

Niech wsadzi jeszcze coś Frankfurt dla fabuły

3

@DonCarletto Ja na to czekam i to będzie ostateczna odpowiedź czy jest trener z ścisłego topu.

0

@Damian11 Alonso dobrze poprowadził karierę i zdobył mistrzostwo Niemiec z Leverkusen, Real był bardzo naturalnym krokiem w jego karierze, nie zestawiał bym tego z Xavim i jego trenowaniem w Katarze.

Po prostu odbił się od ściany jaką było wielkie ego gwiazdek Realu, ale ten ruch był bardzo logiczny, bo Bayer to już był taki bardzo dobry klub, ale jeszcze nie z najwyższej półki.

1

@Starrk Enrique, Fabregas topowa dwójka, jednego i drugiego przyjmę z otwartymi ramionami. Byle nie jakiś Arteta i jego męczenie buły przy wydaniu setek milionów, tego nie zniosę.

1

@BORO_12 To prawda, ale to też jest ruletka, jeśli trafi do dużego klubu pokroju Chelsea, Liverpool itp, to później ciężko będzie go stamtąd zabrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?