9

Dzisiaj musimy walczyć z tak wielkim zaangażowaniem jak Real walczący o karnego

9

Haaland, Vitinha, Nuno Mendes, Saliba, Gvardiol, limit zwiększony, kobiety, wino, hawajska dla każdego

1

@EzioAuditoreDF To strzeli pięć, sześć, co za problem?

15

No penalti, no party

3

@Seledynowy Zapominasz o tym, że my w przeciwieństwie do Realu umiemy grać w piłkę

16

Zero kultury i szacunku do rywala, to nie jest jeden incydent, to jest epidemia. Te parszywe mordy za każdym razem jak dostają w beret muszą skakać jak małpy, faulować, pyskować i krzyczeć w mediach po meczu.

Absolutnie obrzydliwy jest to twór, Arbeloa doskonale tam pasuje, bo Alonso mimo niektórych niefortunnych wypowiedzi jednak klasę ma jako człowiek, dlatego nie pasował mi od początku do tego towarzystwa wzajemnej masturbacji.

10

Rudiger protokół faulu samego siebie z użyciem przeciwnika aktywowany, co to jest za idiota

4

@Chimera Ja w piłce siedziałem, jak ty w pampersy srałeś

7

Garcia
Kounde, Garcia, Cubarsi, Cancelo
Bernal, Pedri, Fermin
Yamal, Olmo, Raphinha

5

@Chimera Real Madryt?

3

Na zakończenie niedzieli przyszła pora na wyciszenie, cieszcie się spokojnym wieczorem, fajnie w ciepłym se siedzę, gram w Resident Evil 3 remake, jest luz, odrzućmy negatywne emocje.

Gdzieś tam macie mi za złe, że jakiś mój typ nie wszedł, ale wrócimy silniejsi, cierpliwości, @Szklaner nie masz gdzie spać za te kupony, to możesz z @Kessie w piwnicy, tam jeden materac lekko obszczany, ale pościel prawie świeża, będzie dobrze, odkujemy się.
Pozdrawiam

0

@4drian0 Z GTA się nie rozpędzaj, bo zaraz przesuną na 2027.

3

@Piotrek1993 Przecież ten Arsenal jest cienki, na rożne tylko umie grać i przetrzymanie piłki.

12

@clyde Pożycz 50 zł na Juventus, bo mi się karta zacięła, że tam w sensie blik nie działa, bo pieniędzy nie ma na koncie zarejestrowanych, bo one jadą i nie dojechały jeszcze do banku. Jak będą dojechane, zaksięgowane, to ci od razu oddaje po paru dniach na konto spowrotem przelewem wiesz o co chodzi.

50 zł pożyczysz, to jeszcze zarobisz 20zł, bo będziesz na -50 najpierw, a potem przelew pójdzie po tygodniu niezwłocznie do ciebie i będziesz mieć przelane 15 zł za te 3 tygodnie, to będziesz na plusie 15 złotych w sumie.

2

@Cyzix O tamtych słowach zapomnij, a zapamiętaj moje nowe słowa o Arsenalu

13

@FcPortoFan1999 Bo jestem romantykiem futbolowym i drużyny grające w tak beznadziejny sposób nie mogą wygrywać wielkich trofeów.

Oni zrobią kupę i mistrzostwa nie wygrają, zapamiętaj moje słowa.

21

Boli mnie serce, Arsenal nie wygra tego mistrzostwa, bo sprawiedliwość ich dosięgnie powiadam wam

17

Całe szczęście, że od razu gol na 1:1, przecież Chelsea przekręcona na karnego chwilę wcześniej. Ten Arsenal nie może wygrać mistrzostwa, obrzydliwie gra.

1

Rice w piłkę ręczną gra

1

@messi564 Tępić takie zespoły trzeba i wyzywać na każdym kroku

3

Jagiellonia 4:0 Legia deklasacja

7

Widać zmęczenie Legionistów pucharami, Jagiellonia taka cwana, bo sobie odpoczęli dwa dni

1

@kuz W takiej formie jakiej są Lewandowski i Ferran, to nie rozumiem, czemu nie ma próby tego Rashforda na szpicy, nie mówię, że z Atletico, ale myślę, że powinien dostać szansę z jakimś średniakiem ligi na tej pozycji, bo nasze dziewiątki są na dzień dzisiejszy bardzo mierne.

2

@Krzyniu Kadra jest zregenerowana po kilku kontuzjach, Flick spokojnie wprowadził Pedriego spowrotem, to trzeba ich lać po mordzie a nie kalkulować. Kalkulować to może Atletico w lidze, gdzie dawno nie grają o mistrza i została im jak co roku gra o top 3, a nie Barca. To jest mecz o finał pucharu, a nie 1/32 z 4 ligowcem.

0

@FcPortoFan1999 No ale musisz kogoś lubić/nie lubić

0

@FcPortoFan1999 Za kim ty w sumie jesteś w tej Ekstraklapie? Bo dużo meczów oglądasz, ale nie kojarzę kto skradł w Polsce twoje serce Oskar.

5

@draxidox Takie żarty to trochę przesada jak dla mnie

4

@Szczygiel06 Grubas niby coś tam z ultrasami kosę ma, bo mu hot dogi wykupywali na stadionie i zamiast się z nimi dogadać, to woli zapraszać jakiś turystów Chińczyków z aparatami czereśniaków i dopingu nie ma, a klub na tym cierpi

1

@kaamil1910 Mądrego to aż miło poczytać

3

@JordiAlbion Getafe razem z nimi do 4 ligi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?